Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Rower elektryczny - czy warto?

Na kazdy temat...... + przeniesione Internet, komputery + Humor i satyra

Moderator: kris_k

Zygfryd

Rower elektryczny - czy warto?

Post autor: Zygfryd » czw wrz 10, 2020 9:22 am

Cześć, chcę kupić sobie w tym roku nowy rower i zdecydowałem się, że będzie to rower elektryczny. Ale zastanawiam się czy warto. Ktoś z Was ma może rower elektryczny? Jakie wrażenia? Sprawdza się Wam w codziennym użytkowaniu? Z góry dzięki za pomoc

sterdima

Re: Rower elektryczny - czy warto?

Post autor: sterdima » śr paź 14, 2020 8:14 am

hej, chciałbym dowiedzieć się od was jaki istnieje najprzydatniejszy rower dla dziecka szkolącego się jeździć. Wygrałem bon do wykorzystania a pragnę zakupić najlepszy rower dziecięcy z katalogu dostępnych w sklepie. Preferowałbym aby nowiutki rower dla dziecka nie zepsuł się po paru miesiącach. Pewnie macie pewne doświadczenie co więcej powinienem dołożyć kupując rower dla dziecka.

kolaż

Post autor: kolaż » śr lis 25, 2020 12:17 am

Warto zacząć, że rowery elektryczne, które możecie spotkać i tutaj https://sklepzrowerami.pl , są zdecydowanie sposobem na złagodzenie wysiłku podczas jazdy rowerem. Jednak one same w sobie nie pojadą za nas. Dlatego trzeba dobrze przemyśleć to, co się z nimi robi. Ja wiem, że wiele osób kupuje je ze względu na odciążenie stawów.

Opatrowski

Post autor: Opatrowski » śr lis 25, 2020 3:21 am

Ja nie widzę sensu korzystania z takiego roweru. W końcu decydujemy się na jazdę rowerem, żeby się trochę poruszać i trzymać fajną formę. Przy elektrycznym napędzie raczej to będzie niemożliwe.

Awatar użytkownika
kreiger.lucas

Post autor: kreiger.lucas » śr lis 25, 2020 3:43 am

Na pewno jest to ciekawy gadżet, jednak ja jestem zwolennikiem tradycyjnych rowerów.

ofelia

Post autor: ofelia » śr lis 25, 2020 9:39 am

Sama też planuję właśnie zakup roweru. Wiosna niedługo więc czas najwyższy przesiąść się z auta na rower. Warto odwiedzić sklep rowerowy lublin: https://www.metrobikes.pl/ . Tam znajdziecie bardzo duży wybór rowerów różnych znanych marek.

liczi

Post autor: liczi » czw lis 26, 2020 4:10 am

Bywa to wygodne rozwiązanie, szczególnie na trudnych trasach, ale nie nastawiałabym się na to zbytnio.

Justyna231

Post autor: Justyna231 » pn sty 04, 2021 1:34 pm

Myślę, że jak najbardziej każdy rower jest dobrym rozwiązaniem ponieważ jest to zawsze dobra forma aktywności. Jeśli chcemy dowiedzieć się o wiele więcej na temat samych rowerów to ja mogę polecić blog rowerowy https://pieknyrower.pl/ gdyż właśnie tam dowiemy się najwięcej na ten temat.

awokado_jan

Post autor: awokado_jan » pn sty 04, 2021 3:21 pm

Dla mnie psuje to całą radość z jazdy, ale dla osób używających roweru jako środek transportu to dobra opcja

Odpowiedz