Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Meble kuchanne

Na kazdy temat...... + przeniesione Internet, komputery + Humor i satyra

Moderator: kris_k

dominho555

Meble kuchanne

Post autor: dominho555 » pt maja 15, 2020 2:30 am

Poszukiwane meble kuchenne kraków. Jeśli znacie jakiś salon oferujący szeroki wybór, a także szybką i profesjonalną realizacją, proszę dajcie znać.

MilenaT

Re: Meble kuchanne

Post autor: MilenaT » pn lip 20, 2020 3:08 pm

Warto także spojrzeć na oferty w sklepach internetowych. Zakupy online to bardzo wygodne i bezpieczne rozwiązanie zwłaszcza w dobie koronawirusa. Ja bardzo cenię sobie markę Smeg - mają porządne sprzęty agd do kuchni. Ostatnio widziałam ich sporu wybór tu w Iguana Sklep - a ceny są bardzo przystępne. Ja właśnie rozglądam się za ekspresem do kawy bo z rana nie mam czasu jej ręcznie przyrządzać a dzień bez kawy to tragedia dla mnie :D

mimi9

Post autor: mimi9 » czw wrz 10, 2020 3:41 am

Bardzo ładne i dobrej jakości meble kuchenne można również zamówić w firmie SMOLIS, z której pełną ofertą w tym zakresie możecie zapoznać się na stronie internetowej https://smolis-meble.pl/meble-kuchenne/.Jak widać można tam zamówić cały zestaw mebli kuchennych, jak i pojedyncze szafki, blaty czy też półki.

liczi

Post autor: liczi » pt wrz 11, 2020 5:06 am

Sklepów meblowych nie brakuje, z pewnością trzeba się zapoznać z różnymi propozycjami.

Pracuś

Post autor: Pracuś » czw paź 29, 2020 1:30 pm

Sporo takich ciekawych mebli kuchennych widziałam na stronie sklepu internetowego Edinos np stoły i krzesła kuchenne są moim zdaniem warte uwagi https://www.edinos.pl/stoly - znajdziecie tutaj również wiele promocji. Także według mnie lepiej decydować sie na zakupy online zwłaszcza że w dobie koronawirusa powinniśmy zostać w domu.

zbigniew03

Post autor: zbigniew03 » czw paź 29, 2020 4:06 pm

Jak meble to może nowe okna? :D producent okien

Odpowiedz