Witamy na Forum Polonii w Dallas!

W jakim miejscu bezpieczniej zamowic towar?

Na kazdy temat...... Czyli wszystko co ci spac nie daje albo lezy na watrobie ;-)

Moderator: kris_k

tymekalex91

W jakim miejscu bezpieczniej zamowic towar?

Post autor: tymekalex91 » śr lis 02, 2016 5:18 am

Witam was. Zastanawiam się nad modernizacją posiadanego tarasu w swoim domu. Posiadam już upatrzony materiał: http://dryten.pl/pokaz-produkt,79,deska ... iemny-braz . Kłopot leży w tym, że nie mogę się zdecydować gdzie lepiej kupić tą deskę kompozytową. W sklepie On-Line jest o wiele tańsza niż na Allegro. Lecz troszkę obawiam się robienia zakupów w niemarkowych sklepach On-Line. Na Allegro jest ochrona zamawiającego. Podanej firmy akurat nie znam i posiadam obawy. Z drugiej strony za kupnem deski na witrynie internetowej tego sklepu przemawia niższa cena. Przy kupnie materiału na cały taras będzie to różnica rzędu kilkuset złotych. Może wybrać opcję dostawy za pobraniem? Wtedy będę miał pewność, iż przynajmniej wybrany towar zostanie dostarczony. Co wy o tym sądzicie?

jutra

Re: W jakim miejscu bezpieczniej zamowic towar?

Post autor: jutra » śr kwie 12, 2017 6:30 am

Wiesz co deski kompozytowe tarasowe możesz kupić wszędzie. Pytanie tylko, czy zależy Ci na jakości czy taniej ofercie? Pamiętaj, że takie materiały budowlane, mają wytrzymać długi czas, a nie 2-3 lata. Takie, porządne deski tarasowe widziałam na http://www.komplexmarket.pl/ , zerknij i oceń sam, ja uważam że cechują się bardzo długą wytrzymałością. Wiadomo deski kompozytowe tarasowe są bardzo ładne, świetnie prezentują się na tarasie.

Gość

Re: W jakim miejscu bezpieczniej zamowic towar?

Post autor: Gość » sob sie 12, 2017 12:04 pm

Lepiej rzeczywiście troszkę więcej zapłacić niż później za krótki okres czasu wymieniać na nowe.

Odpowiedz