Witamy na Forum Polonii w Dallas!

co do biura?

Na kazdy temat...... Czyli wszystko co ci spac nie daje albo lezy na watrobie ;-)

Moderator: kris_k

Olka

Re: co do biura?

Post autor: Olka » pt sie 04, 2017 1:39 am

polecam jakieś dodatki w stylu skandynawskim :)

artuu

Post autor: artuu » pn sie 07, 2017 4:31 am

Trochę jest wydatków przy urządzaniu biura, nie da się ukryć. I nie ma co na nich oszczędzań, bo to często wyposażenie od którego zależy efektywność naszej pracy.

tom34

Post autor: tom34 » wt wrz 12, 2017 7:37 am

Czytanie blogów nigdy nie zastąpi opinii prawdziwych ekspertów, którzy znają się na rzeczy.

grin

Post autor: grin » pn paź 16, 2017 5:31 am

Zgadzam się, na blogach może pisać tak naprawdę każdy..

asabert5
Kontaktowanie:

Post autor: asabert5 » pn paź 16, 2017 7:16 am

Przede wszystkim dobre krzesło to podstawa.

barkk

Post autor: barkk » wt paź 24, 2017 6:47 am

Myślę. że takie rzeczy powinny być na wyposażeniu każedego biura. To pewien standard.

green

Post autor: green » śr gru 13, 2017 7:16 am

Praca w biurze jest specyficzna - najważniejsza jest wygoda - szczególnie jeśli bardzo dużo czasu spędza się tylko za biurkiem.
Poniżej propozycje Biuro i Meble B.M. na urządzenie pomieszczeń biurowych: http://www.biuroimeble.com.pl/oferta/meble-biurowe

mimi9

Post autor: mimi9 » sob sty 27, 2018 4:56 pm

Zgodzę się co do dystrybutora wody. Warto coś takiego postawić w firmie, żeby pracownicy zawsze mogli się napić, kiedy będą spragnieni. Firma YAZAMCO, której ofertę możecie zobaczyć na https://yazamco.com.pl/dystrybutory-wody.html oferuje takie urządzenia, z których można się napić zarówno wody zimnej, jak i ciepłej, a nawet gazowanej:) Firma daje dożywotnią gwarancję na swoje produkty, więc naprawdę warto u nich zamówić ;) A taki dystrybutor będzie na pewno wygodniejszy, niż ciągłe kupowanie wody butelkowanej.

Skoczek

Post autor: Skoczek » sob sty 27, 2018 5:50 pm

No do biura to na pewno przyda Ci się dooobry fotel

mover

Post autor: mover » wt sty 30, 2018 5:51 am

przede wszystkim klimatyzacja do biura wrocław ma biurowce stare ktorej jej nie posiadają, a uwierzcie to poprawia komfort pracy i to bardzo! W dusznym pomieszaniu cięzko się myśli, czlowiek jest bardzo zmeczony, szczególnie latem. Jestem zdania że to jest taki must have w biurach.

romankonciruk

Post autor: romankonciruk » wt sty 30, 2018 5:56 am

Biuro powinno być urządzone schludnie i miło. Klient powinien odczuć, że jest we właściwym miejscu.
Planujesz wyjazd do rodziny, a bilet PKP jest za drogi?Szybka pożyczka na 30 dni może być dobrym rozwiązaniem!

Gość

Post autor: Gość » wt sty 30, 2018 7:43 am

U mnie w firmie świetnie zadziałało to oprogramowanie https://ax-dynamics.com/pl/microsoft-dynamics-ax Szef je zakupił i mamy na nim oparty cały system, który działa bez zarzutu.

kejti

Post autor: kejti » czw lut 08, 2018 3:32 am

Myślę, że w firmie może też przydać się dobry serwer. Warto wziąć tę kwestię pod uwagę. Polecam więc rzucić okiem na modele serwerów marki Dell PowerEdge. Czytałam o tym, że wyróżnia je wysoka jakość. Uważam, że taki profesjonalny serwer to inwestycja na długie lata.

Ewa32

Post autor: Ewa32 » ndz lut 11, 2018 3:21 pm

Zdecydowanie dobre krzesło ergonomiczne, które zapewni komfort przy długiej pracy biurowej. Osobiście mogę polecić ten sklep > https://www.ergo-fotel.pl/ który ma w swojej ofercie między innymi fotele z wbudowaną pamięć kształtów, co sprawia, iż są niezwykle miękkie i przyjemne w dotyku. Niektóre zrobione są ze skóry ekologicznej i błyszczących elementów konstrukcyjnych pokrytych chromem, co sprawia, że stają się eleganckie. Mają też praktyczny wymiar – dzięki zastosowanym materiałom fotel jest łatwy w utrzymaniu czystości.

fader

Post autor: fader » pn lut 12, 2018 7:07 am

gdzie kupujecie akcesoria biurowe? bo akurat szukam

Odpowiedz