Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Odżywienie włosów

Na kazdy temat...... Czyli wszystko co ci spac nie daje albo lezy na watrobie ;-)

Moderator: kris_k

daleka

Re: Odżywienie włosów

Post autor: daleka » pn lis 28, 2016 2:47 am

Koniecznie wypróbujcie płukanki. To najlepsze wyjście!

uroda

Post autor: uroda » wt kwie 04, 2017 9:11 am

Moje włosy niestety bardzo szybko się niszczą, a praktycznie wcale nie używam prostownicy. Bez odżywki do włosów byłoby ciężko.

nifman

Post autor: nifman » pn lip 24, 2017 9:52 am

na pewno dobry wpływ na jakość włosów mają odżywki i olejki naturalne, takie jak lniane albo herbaciany

abooot

Post autor: abooot » pt lip 28, 2017 2:39 am

No ja bym uważał na preparaty, które są syntetyczne.

marcelinia188

Post autor: marcelinia188 » pt lip 28, 2017 4:27 am

Tak, odżywki zawsze dobrze wpływają na jakość naszych włosów i warto je także wzmacniać, żeby były trwalsze.

abooot

Post autor: abooot » czw sie 03, 2017 3:05 am

Ja polecam jednak naturalne preparaty :)

oskarka

Post autor: oskarka » sob sie 19, 2017 2:20 pm

A olejowanie? moim zdaniem to jeden z lepszych zabiegów jakie możemy zafundować naszym włosom i to w zaciszu własnego domu :) jedyna trudność to dobór odpowiedniego oleju do naszych włosów. Ja po lekturze artykułu Oleje do włosów – naturalny sposób na zdrowe kosmyki cz. I sięgnęłam po olej kokosowy i na moich włosach działa cuda!

4fun

Post autor: 4fun » ndz sie 20, 2017 11:26 am

nożyczki to jedyne, co pomoże odżywić włosy. Zniszczone włosy trzeba obciąć!

urodomanka

Post autor: urodomanka » wt wrz 26, 2017 5:28 am

No tak, trzeba obciąć, ale trzeba też na przyszłość już o nie lepiej dbać. Podobają mi się maski kallos która najlepsza nie mogę się zdecydować. Chyba to zależy od konkretnego rodzaju włosa.

Krystiianka
Lokalizacja: Szkoła języka angieslkiego Warszawa, kurs angielskiego
Kontaktowanie:

Post autor: Krystiianka » śr wrz 27, 2017 11:34 am

Ja zastanawiam sie nad zakupem jakiejś maski do włosów ;) Zastanawiam się nad zakupem maski anwen, bo dużo dobrego o nich czytałam. A Wy jakie maski polecacie ze swojego doświadczenia? Jakie maski najlepiej kupować? :)

lana1

Post autor: lana1 » śr paź 04, 2017 4:04 am

Ja chodzę do salonu Gnatyshyn w Warszawie na Ursynowie: http://gnatyshyn.pl. Pani Sylwia zawsze się profesjonalnie zajmuje moimi włosami. Podcina końce i stosuje najróżniejsze kuracje, dzięki czemu moje włosy są regularnie odżywiane. Efekt - puszyste i jednocześnie miłe w dotyku włosy.

pipota

Post autor: pipota » śr paź 04, 2017 4:38 am

O włosy najlepiej dbać codziennie, zminimalizować używanie prostownic i suszarki, jeżeli już to prostownice z ustawianiem temperatury, stosując kosmetyki ochronne, suszarka z chłodnym a nie gorącym powietrzem. Warto włosy olejować raz w tygodniu, jak farbujecie używać dobrych kosmetyków, na przykład takich jak farby matrix , stosować maski na włosy keratynowe najlepiej ;P

Adriannas

Post autor: Adriannas » czw paź 12, 2017 1:33 am

Może warto pomysleć i zmianie farby do włosów, na przykład na te http://www.lorealparis.pl/koloryzacja/k ... blond.aspx ? Słyszałam żę są bardzo dobre i nie niszczą włosów, a do tego kolor się bardzo fajnie i długo utrzymuje. Nie ma co oszczędzać na takich produktach bo potem tylko gorzej na tym wychodzimy

Krystiianka
Lokalizacja: Szkoła języka angieslkiego Warszawa, kurs angielskiego
Kontaktowanie:

Post autor: Krystiianka » sob paź 14, 2017 3:01 pm

Mówię Wam, profesjonalne fryzjerskie kosmetyki potrafią zdziałać cuda. Tutaj https://www.salonexpert.pl/produkty/pielegnacja sobie na temat kosmetyków do pielęgnacji włosów poczytajcie. Warto dbać o włosy bo to jakby nie patrzeć nasza wizytówka ;)

kejti

Post autor: kejti » śr paź 18, 2017 4:40 am

Ja jakoś nie mam zaufania do kosmetyków fryzjerskich. Dużo większe zaufanie mam do produktów naturalnych. Na stronie https://triny.pl/166-pielegnacja_wlosow znajdziecie szampony, odżywki i maski do włosów. Warto rzucić na nie okiem, moim zdaniem mają bardzo dobre składy. Włosy Wam jeszcze za to podziękują :)

Odpowiedz