Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Karma dla psów

Na kazdy temat...... Czyli wszystko co ci spac nie daje albo lezy na watrobie ;-)

Moderator: kris_k

masterkaz

Re: Karma dla psów

Post autor: masterkaz » ndz kwie 30, 2017 12:59 pm

Na blogu RoyalCanin znalazłam fajne podpowiedzi na temat tego , jakiego żywienia i opieki wymaga kot po sterylizacji i trzymam się podpowiedzi. Super sprawa i wielka wiedza dla tych, którzy dbają o swoje zwierzaki

fallon

Post autor: fallon » pn maja 29, 2017 3:30 pm

Nie każdy pies przyswaja sobie daną karmę. Moja sunia jest w ciąży więc do karmy co drugi dzień dodaję VetAminex - VetExpert. Jest to preparat witaminowy bilansujący dawkę pokarmową w czasie zwiększonego zapotrzebowania pokarmowego.

gosck

Post autor: gosck » pn cze 19, 2017 11:07 pm

Royal to bardzo słaba karma.
Czytajcie skład.

wokrim

Post autor: wokrim » pn lip 31, 2017 9:34 am

Cześć wam! Czy ktoś z was może mi polecić jakiegoś fryzjera dla psów w Bydgoszczy? Słyszałam o tym z ul. Śniadeckich 41, a nawet sprawdzałam ich stronkę: http://studio-psiaka.pl/ ale sama nie wiem czy będzie to dobry wybór, jak myślicie? :)

brav

Post autor: brav » pn lip 31, 2017 9:58 am

mój azorek je tylko selekcjonowane mięso, nie daje mu żadnej przetworzonej karmy, według mnie jest to bardzo ale to bardzo nie zdrowe

bananowyKrol

Post autor: bananowyKrol » wt sie 01, 2017 4:35 pm

Ja też mam azorka ! Ale karmimy go tylko suchą karmą, bo Pani weterynarz stwierdziła, że nasz azorek ma bardzo drażliwy żołądek i wszystko inne mu szkodzi...

Matys
Kontaktowanie:

Post autor: Matys » śr sie 02, 2017 5:58 am

Dla zwięrzęta podobnie jak dla człowieka potrzebna jest zrównoważona dieta i suplementacja. Ja podaję karmę BARF – jednak taki żywienie wymaga już wiedzy.

agniecha221

Post autor: agniecha221 » czw paź 05, 2017 11:22 am

Najlepiej żeby karma była wysokie jakości. Lepiej nie karmić byle czym pupila bo możemy mu tylko zaszkodzić. Zawsze możemy też wybrać się w tej kwestii do weterynarza. Tu www.leczenie-homeopatia.pl na pewno coś doradzą.To bardzo dobrzy specjaliści.

Odpowiedz