Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Weterynarz

Na kazdy temat...... Czyli wszystko co ci spac nie daje albo lezy na watrobie ;-)

Moderator: kris_k

Zuoo

Weterynarz

Post autor: Zuoo » sob cze 25, 2016 4:20 pm

Cześć, czy macie swojego zaufanego weterynarza? Ja teraz właśnie jestem w potrzebie, bo mój kotek Klocek mocno skaleczył się w dwie łapki.. I chyba wdało mu się zakażenie. Chciałbym zaradzić mu coś na to jak najszybciej. Znalazłem w okolicy takiego weterynarza: http://www.lecznicawyzyny.pl/. Co o nim sądzicie? Powinienem tam iść?

erykkk1

Re: Weterynarz

Post autor: erykkk1 » pn cze 27, 2016 1:29 am

Oczywiście że mam swojego w moim mieście tego nie znam

johnyjan1

Post autor: johnyjan1 » wt cze 28, 2016 7:50 am

Oczywiście, że tak. Już od dwóch lat niezmiennie! :D

Antek76

Post autor: Antek76 » wt lut 14, 2017 6:58 am

Oj tak, jeśli macie swojego weterynarza, to automatycznie jesteście dużo spokojniejsi o Wasze zwierzęta. Na pewno powinniście zadbać o to, by Wasze psy i koty cyklicznie odwiedzali specjalistę, który będzie przeprowadzał badania. Sprawdźcie sobie http://www.arka24h.pl/index.php/uslugi/ ... a-zwierzat bo wiele osób bardzo ciepło się o nich wypowiada.

dali09

Post autor: dali09 » pt lut 17, 2017 6:34 am

A teraz to różnie jest ze specjalistami...

marcelinia188

Post autor: marcelinia188 » ndz lut 19, 2017 2:09 pm

Tak, zawsze korzystam z usług tego samego :)

fallon

Post autor: fallon » wt sie 29, 2017 7:37 am

Od zawsze wożę psa do tego samego weterynarza. Jest dobry w tym co robi więc nie ma sensu szukać innego. Ostatnio mój pupil zaczął interesować się odchodami innych zwierząt. Jeden telefon i vet zalecił podawanie bioprotect z vetexpert. Jest to suplement który uzupełnia mikroflorę. Po jakimś czasie mój pies sporządniał i już nie interesuje się byle czym. :D

Dorothy

Post autor: Dorothy » śr wrz 27, 2017 5:32 am

Widzę, że piszecie tutaj głównie o wetach, ale mam pytanie, co robicie podczas wyjazdów do Polski? Chodzi mi o osoby które mają zwierzaka oczywiście. Zabieracie ze sobą czy zostawiacie w psich pensjonatach? Znalazłam taką stronę http://www.beauceron-pl.net/ tutaj fajnie piszą o różnych opcjach. Właśnie się zastanawiam jak rozwiązać sytuację u nas bo wybieramy się na wiosnę do Polski na kilka tygodni. :shock:

agniecha221

Post autor: agniecha221 » śr paź 04, 2017 11:51 am

Znalezienie dobrego weterynarza wcale nie jest łatwym zadaniem. Czasem trzeba się sporo naszukać, żeby trafić na odpowiedniego specjalistę. Ja ze swojej strony mogę polecić lecznicę http://www.lecznica-homeopatia.pl . W sieci też cieszą się pozytywnymi opiniami więc o czymś musi to świadczyć. Wykonują swoją pracę z pasją a to chyba najważniejsze.

kamil777
Kontaktowanie:

Post autor: kamil777 » sob paź 14, 2017 9:41 am

Na szczęście pojawia się coraz więcej nowych gabinetów weterynaryjnych, w których pracują młode osoby ze świeżym podejściem do zwierząt a to się dzisiaj ceni, ja od niedawna chodzę ze swoim psem do www.myslovet.pl i to jest właśnie jedno z takich miejsc, młodzi ludzie z pasją do wykonywanej przez siebie pracy, liczę na to, że takich gabinetów będzie coraz więcej

jaggy007

Post autor: jaggy007 » sob paź 14, 2017 1:39 pm

ja mam swojego zaufanego weterynarza, jest nim moja przyjaciółka z dziecięcych lat :D

Katerin

Post autor: Katerin » czw lis 02, 2017 4:56 am

Warto dbać też o uzębienie naszych pupili zwłaszcza w takich okolicznościach. Ja swojemu psu dawałam plaqueoff od vetexpert z tego względu ,że miał problem zwłaszcza z dziąsłami i zębami. Przy spożywaniu suchej karmy po prostu zaczynały mu krwawić ale po rozpoczęciu kuracji zaczęłam dostrzegać zmiany na lepsze. No i zapach z pyszczka nie jest juz tak odpychajacy i moje dziecko moze sie normalnie bawić z pieskiem, bo juz mu to nie przeszkadza.

Odpowiedz