Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Robicie zakupy przez internet?

Na kazdy temat...... Czyli wszystko co ci spac nie daje albo lezy na watrobie ;-)

Moderator: kris_k

Krolowa_Sniegu

Re: Robicie zakupy przez internet?

Post autor: Krolowa_Sniegu » sob wrz 02, 2017 4:24 pm

bardzo rzadko robię zakupy w necie, jak już to na allegro

Mirezz

Post autor: Mirezz » wt wrz 05, 2017 2:52 am

Czasami w internecie zaopatruję się w produkty, które uważam za niezbędne w mojej firmie. Ostatnio np. składałem większe zamówienie w sklepie internetowym na m.in. taki asortyment jak szafy na butle z gazem, bezpieczne pojemniki, sorbent, płaszcze grzewcze, magazyny chemiczne wykonane ze stali. Chciałem tym samym poprawić bezpieczeństwo pracowników w środowisku pracy. Wymienione wyżej produkty kupuję tylko w specjalistycznych sklepach internetowych i od renomowanych producentów.

Kate32

Post autor: Kate32 » wt wrz 05, 2017 4:47 am

Ja od czasu do czasu robie zakupy z polskimi produktami, ale wtedy zamawiam hurtowo bo ceny paczek są niestety ogromne :?

urodomanka

Post autor: urodomanka » pn wrz 11, 2017 5:52 am

Oczywiście, że tak. Zazwyczaj przez Internet jest taniej. Często zamawiam nie tylko ubrania, ale i kosmetyki. Znam fajny sklep z kosmetykami: https://urodomania.com/. Zdecydowanie taniej można tam kupić wiele produktów niż w sklepach i drogeriach stacjonarnych.

nasti

Post autor: nasti » pn wrz 18, 2017 4:27 am

Zakupy przez internet, to teraz normalka, sama co raz więcej rzeczy zamawiam w sieci z racji większego wyboru asortymentu oraz atrakcyjniejszych cen. Ostatnio zastanawiam się nad czymś takim jak biustonosz do karmienia. W sieci znajdziemy dosłownie wszystko.

Tora11

Post autor: Tora11 » pn wrz 18, 2017 11:44 pm

ja kupuję produkty biodegradowalne w https://sklep.bioexpert.pl, bo w stacjonarnych sklepach jeszcze wciaz nie ma wyboru .

katja

Post autor: katja » wt wrz 19, 2017 3:17 am

No nie powiem zdarza mi sie kupowac najczesciej kobiece artykuly - tak to nazwijmy. Najwiekszym plusem jest wygoda takich zakupow .. wszystko bez wychodzenia z domu. Aktualnie znalazlam sobie nowe hobby pt. fotografowanie i szukam jakichs sklepow z nim zwiazanych. Wiecie przydaloby mi sie pare gadzetow na przyszlosc .. a na teraz cos bardziej praktycznego jak np. torba czy plecak na sprzet ktory posiadam. W moich poszukiwaniach natrafilam na Fripers https://fripers.pl/c/torby-i-plecaki/ maja naprwde spory wybor i chyba zdecyduje sie na zakup wlasnie u nich. Duza bedzie roznica w jakosci miedzy najtanszym cenowo, a najdrozszym produktem? Mile widziane takze konkretne propozycje. Dzieki wszystkim za pomoc!

marzenloka

Post autor: marzenloka » wt wrz 19, 2017 7:02 am

Ja już teraz praktycznie wszystko zamawiam przez internet. Tak jest taniej.

kejt

Post autor: kejt » śr wrz 20, 2017 8:12 am

Zobacz sobie jeszcze możliwości, jakie daje strona gazetkonosz.pl, gdzie możesz zerknąć na wszystkie oferty dotyczące tego co w marketach. Tu np gazetka auchan od 20.09 dostępna od dziś albo obi czy lidl. W zależności co tam potrzebujesz kupić :)

sunglasses

Post autor: sunglasses » śr wrz 20, 2017 2:12 pm

pewnie że tak, to teraz bardzo popularne a zarazem i wygodne.

jjusti18

Post autor: jjusti18 » pt wrz 22, 2017 6:02 am

Skoro lubicie robić zakupy przez sieć i większość z Was sama sprzedaje różne rzeczy to może przyda się Wam taka opcja jak tanie usługi kurierskie. Wpadłam ostatnio na jednej stronie na świetne opcje https://www.ebox24.pl/tani-kurier-krajowy i planuję się z bliżej zapoznać z ich ofertą, ponieważ słyszałam, że mają konkurencyjne ceny i szybciutko dostarczają paczki. Wydaje mi się, że firma jest naprawdę świetna, a ich usługi profesjonalne.

marzenloka

Post autor: marzenloka » pt wrz 22, 2017 9:45 am

Nie mam czasu na stacjonarne zakupy. Dlatego coraz częściej kupuję w necie.

Monka33

Post autor: Monka33 » pt wrz 22, 2017 3:06 pm

Ja w ostatnim czasie spędzam całe godziny na przeglądaniu internetowych sklepów kosmetycznych, znajduję tam prawdziwe cuda, które ciężko dostać w tradycyjnych drogeriach. W szczególności upodobałam sobie ostatnio sztuczne rzęsy Ardell https://puderek.com.pl/rzesy-i-kepki/12 ... pelne.html , prezentują się świetnie, nie wyglądają sztucznie, można je super wkomponować w makijaż wieczorowy.

Hallkos

Post autor: Hallkos » sob wrz 23, 2017 1:39 am

Owszem, często zdarza mi się kupować przez internet ciuchy czy kosmetyki - ceny są o wiele atrakcyjniejsze niż w zwykłych sklepach :)

kajet

Post autor: kajet » sob wrz 23, 2017 5:17 am

oczywiście, że tak, nie wyobrażam sobie życia bez internetu i robienia przez niego zakupów

Odpowiedz