Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Robicie zakupy przez internet?

Na kazdy temat...... Czyli wszystko co ci spac nie daje albo lezy na watrobie ;-)

Moderator: kris_k

Rafaela

Re: Robicie zakupy przez internet?

Post autor: Rafaela » pt sie 11, 2017 12:49 am

Tez pytanie ,kto dzisiaj nie kupuje w necie....W zasadzie wszystko kupuję w necie od ciuchów, po jakieś maszyny ogrodnicze , narzędzia czy elektronikę.Ostatnio skorzystałam z oferty sklepu meblowego http://www.biuroimeble.com.pl/ .Także dzięki wizualizacjom z tej stronki umeblowałam swój salon.Wygląda teraz bardzo okazale. pzdr

herbalis

Post autor: herbalis » pt sie 11, 2017 1:17 am

Ostatnio coraz częściej kupuje w necie :P Tak się strasznie rozleniwiłem, że masakra. To chyba nie najlepiej o mnie świadczy, heh...

matix

Post autor: matix » pt sie 11, 2017 6:31 am

Fajnie, że wszystko powoli się przenosi do internetu i potrzeba łażenia po zatłoczonych galeriach jest już coraz mniejsza ;)

maur

Post autor: maur » wt sie 15, 2017 6:33 am

Od czasu do czasu, a ostatnio częściej, bo mam malutko czasu. Stacjonarne zakupy powoli zaczynają odchodzić do lamusa, że tak powiem.

Janusiak

Post autor: Janusiak » wt sie 15, 2017 3:45 pm

Też polecam Allegro. Mają zabezpieczenia, wystawiają tam normalne sklepy, łatwo przeglądać, zawsze są podane wszystkie informacje, kontakt ze sprzedającym też jest prosty

Rodan_Ptak_Śmierci

Post autor: Rodan_Ptak_Śmierci » śr sie 16, 2017 1:58 am

Czasami się zdarza, ale nie jakoś przesadnie często.

kwiatek00

Post autor: kwiatek00 » śr sie 16, 2017 1:20 pm

Bardzo często kupuję przez internet, no bo jest to dużo wygodniejsze niż chodzenie po sklepach :)

koszela

Post autor: koszela » czw sie 17, 2017 7:05 am

Bardzo często robię zakupy przez internet, szczerze to wkurzają mnie już te zatłoczone galerie pełne ludzi, szczególnie teraz gdy są wyprzedaże... można oszaleć! Rok temu zakupiłam rower i tak powoli kompletuje wszystkie potrzebne rzeczy i sprzęty, akcesoria... Zastanawiam sięd którymś z bagażników na rower https://www.dobrerowery.pl/bagazniki-2 Możecie coś doradzić? Na co warto zwrócic uwagę?

kargulipawlak

Post autor: kargulipawlak » sob sie 19, 2017 6:31 am

Jasne, że robię zakupy przez internet. Ostatnio to już nawet takie poważniejsze zakupy robiłem w sieci. Ze strony http://www.paste-group.pl/cercom/genesis-loft kupowałem płytki. Model okazał się sporo tańsze niż w sklepie stacjonarnym.

kijankaaa

Post autor: kijankaaa » pn sie 21, 2017 6:25 am

bardzo czesto kupuje... albo kosmetyki alb o ciuchy... ostatnio zamawialam nawet dekoracje na urodziny dziecka tutaj https://godanparty.pl/ baja fajne balony ledowe, wstazki, girlandy itd

adwalczykk

Post autor: adwalczykk » pn sie 21, 2017 8:00 am

hej,
kupowaliscie keidsy drobne agd przez internet? np elektryczne szczoteczki do zebow? Przegladalem tu i tam i chyba sa tansze niz w sklepach stacjonarnych

chybaja

Post autor: chybaja » pn sie 28, 2017 5:51 am

Ja zazwyczaj kupuję w sklepach internetowych. Od dawana mam szczoteczkę elektryczną i ostatnio dokupiłem końcówki oral b. Są tutaj naprawdę w korzystnych cenach.

kawartt23
Kontaktowanie:

Post autor: kawartt23 » pn sie 28, 2017 10:29 am

Jeśli szukacie bardzo dobrej jakości sklepów internetowych i sami nie wiecie co kupić to polecam http://1rblog.pl/ranking-top5-multitool ... an-gerber/ ten rewelacyjny zestaw z narzędziami, świetna sprawa !

Alan513

Post autor: Alan513 » śr sie 30, 2017 8:14 am

Tak często kupuje różne rzeczy przez internet.

Matoszka

Post autor: Matoszka » sob wrz 02, 2017 4:42 am

Tak bardzo często robię zakupy przez internet, szczególnie jeśli chodzi o kupowanie ubrań ;) Ostatnio miałam wesele w rodzinie i nawet jeśli chodzi o modne sukienki wieczorowe znalazłam bardzo ciekawą ofertę i dokonałam takiego zakupu ;) jak dla mnie to spora oszczędność czasu i szerszy wybór

Odpowiedz