Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Laptop dla syna do gier

Na kazdy temat...... Czyli wszystko co ci spac nie daje albo lezy na watrobie ;-)

Moderator: kris_k

witekmichta

Re: Laptop dla syna do gier

Post autor: witekmichta » śr sty 18, 2017 2:59 am

Wszystko zależy jakie syn ma wymagania co do gier, laptop za 3tys. raczej wystarczy ale jestem zdania że PC jest zdecydowanie lepszym do tego sprzętem :P

lilo

Post autor: lilo » czw sty 26, 2017 1:15 pm

Ja synowi do gier kupiłem niedrogi laptop, ponieważ wiem, jak on na nim gra i go nie oszczędza. Jednak będę też potrzebował laptopa do pracy i zastanawiam się, który model Probook 650: https://www.morele.net/wiadomosc/hp-pro ... arto/3434/ wybrać? Jest model G1 i G2. Porównałem parametry, ponieważ najbardziej mi zależało na dużej pamięci, ale oba mają taką samą. Może mi coś doradzicie, który wziąć?

TokarskiM

Post autor: TokarskiM » pn sty 30, 2017 5:50 am

W czasopismach komputerowych są czasem zestawienia laptopów i PC z przeznaczeniem do gier. Warto śledzić takie informacje. Można również poszukać sprzętu pasującego dla konkretnych tytułów gier. Każda gra ma opisane wymagania, którym ma sprostać sprzęt komputerowy, by zabawa była przyjemna.
Osobisty i niebanalny blog pożyczkowy. Zapraszam.

miroslawa

Post autor: miroslawa » czw kwie 27, 2017 3:30 pm

W temacie wyboru laptopa do gier wiele ciekawych porad znajdziesz na stronie WybieramLaptopa.pl To strona gdzie są recenzje, a także porównywarki i inne informacje pomocne w wyborze najlepszego laptopa.

furiatka1

Post autor: furiatka1 » sob kwie 29, 2017 7:29 am

moja siostra ma Asusa do gier i bardzo go chwali. Mówi, że każda gra na nim pójdzie.

blazejszk

Post autor: blazejszk » czw maja 04, 2017 8:31 am

Zawsze będzie zdania że do gier najlepszy i o wiele tańszy będzie komputer stacjonarny, no ale to każdego osobisty wybór :P

enduro

Post autor: enduro » czw maja 04, 2017 1:07 pm

a ile syn ma lat ? Młodemu chłopcowi nie kupowałabym laptopa do gier.

Roman77

Post autor: Roman77 » śr maja 10, 2017 3:12 am

Przede wszystkim zastanów się, czy na pewno chcesz kupić laptop. Wiem, że często o wiele lepiej sprawdzają się komputery stacjonarne. Jeśli masz dylemat, to zajrzyj do poradnika http://techfresh.pl/jaki-komputer-dla-d ... acjonarny/ Z nim będziesz w stanie podjąć najlepszą decyzję i zakupić optymalny sprzęt dla Twojego syna.

leski

Post autor: leski » śr maja 10, 2017 5:39 am

Tylko trzeba pilnować, by syn nie siedział za długo przy laptopie.

kredka

Post autor: kredka » czw cze 01, 2017 6:44 pm

Ja niedawno kupiłam swojemu dziecku laptop i odrazu zaintalowałam na na nim taką platformę edukacyjną jak tutaj http://abc-naukowca.pl/ucz-sie-nowoczesnie/. Nauka w formie zabawy czyli przyjemne z pożytecznym :)

daniel998

Post autor: daniel998 » czw paź 05, 2017 11:57 am

Dużo zależy do czego laptop ma być używany, czy nowe gry z wymagającą grafiką czy coś starszego. Sam swojemu zamówiłem ten model https://www.morele.net/wiadomosc/laptop ... arto/4935/ i jest z niego zadowolony. Ma go już drugi rok i sprawuje się dobrze. Wszystkie nowsze gry chodzą bez problemu. Nada się również do innych zadań.

grin

Post autor: grin » pn paź 16, 2017 5:27 am

Konsola powinna rozwiązać problemy z komputerem do gier ;)

Norra

Post autor: Norra » pn paź 16, 2017 5:50 am

Kup konsole, najlepsze wyjście. Przez parę lat pójdą wszystkie gry i nie będzie trzeba się martwić.

Odpowiedz