Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Laptop dla syna do gier

Na kazdy temat...... Czyli wszystko co ci spac nie daje albo lezy na watrobie ;-)

Moderator: kris_k

Gość

Laptop dla syna do gier

Post autor: Gość » śr cze 15, 2016 3:51 am

Natknąłem się na ciekawe zestawienie laptopów do gier: http://netgeeks.pl/laptop-do-gier/. Nie za bardzo jednak się znam na parametrach a chcę kupić synowi na zakończenie roku. Czy możecie rzucić okiem na podaną listę laptopów do gier i coś sensownego wybrać do 3 tys?

adamterlikowski

Re: Laptop dla syna do gier

Post autor: adamterlikowski » śr cze 15, 2016 6:03 am

Do gier to chyba lepiej złożyć jakiegoś stacjonarnego PC. Pewnie będzie to lepsze rozwiązanie.

liczi

Post autor: liczi » pt cze 17, 2016 1:14 am

Zgadzam się - laptop do gier średnio się nadaje, choć wiem, że teraz robią takie wypasione laptopy.

dalleko

Post autor: dalleko » pt cze 17, 2016 6:16 am

Ja bym kupiła takiego Lenovo G40-30. Dla syna to będzie dobry wybór do nauki i gier.

Obrazek

kanira

Post autor: kanira » ndz sie 28, 2016 4:43 am

Mi ostatnio kumpel mówił, że macbook air to porządny sprzęt do gier. Ja się na tym za bardzo nie znam, ale pod tym adresem możesz sobie zobaczyć komputer, jego specyfikację i ocenić.

domino12344

Post autor: domino12344 » pn sie 29, 2016 8:12 am

JEśli pociecha nie ma ambicji zostać e-sportowcem, do wystarczy jakikolwiek. ;)

tomekczubak

Post autor: tomekczubak » wt wrz 06, 2016 3:19 am

To już każdy dawno dobrze wie że laptop nie jest najlepszy do gier a w tej cenie złoży się lepszego PC'ta który po za tym zawsze możamy "rozbudować", ale nie każdy ma takie wymagania i do gier wielu osobom laptop wystarcza :P Lenovo G40 to ciekawa propozycja, ale myślę że za 3 tys. co byś nie kupił to będzie już niezły kawałek sprzętu ;)

Keno

Post autor: Keno » wt wrz 06, 2016 4:24 am

zależy do jakiej kwoty, ale spokojnie do 3000zł znajdziesz Lenovo z GeForcem 960 GTX, i7 i 16gb ramu, poczytaj na tej stronie negatywhd.pl recenzje laptopów.

jannn7n

Laptop dla syna do gier

Post autor: jannn7n » śr wrz 07, 2016 9:02 am

Laptop do gier to chyba musi być z tej wyższej półki. Wiadomo teraz wychodzą coraz to nowsze gry a przy tym potrzeba coraz to lepszej grafiki. Najlepszym rozwiązaniem jak już większość pisała jest kupno dobrego komputera stacjonarnego a w dodatku będzie on trochę tańszy.

Luna6

Post autor: Luna6 » czw wrz 22, 2016 10:19 am

Tak wlasnie, jesli syn ma uzywac komputera glownie do grania w gry to najlepsza opcja jest zakup komputera stacjonarnego.Tego typy sprzet najlepiej sprawuje sie wlasnie do gier i do niegomozna dokupic rozne podzespoly zeby zwiekszyc wydajnosc a laptop to ciezsza sprawa.

Antek76

Post autor: Antek76 » wt paź 11, 2016 7:52 am

Faktycznie, zazwyczaj stacjonarne komputery mają lepsze osiągi od laptopów, jednak nie znaczy to, że zawsze lepiej kupić właśnie takie sprzęty. Wystarczy poczytać w https://www.morele.net/wiadomosc/lenovo ... arto/3428/ więcej na temat nowych laptopów do gier, a sami zobaczycie, że są laptopy, które zdecydowanie warto wybrać do gamingu. Wszystko zależy od tego, czy wiecie, co zamówić ;)

Emryszka
Kontaktowanie:

Post autor: Emryszka » śr paź 19, 2016 7:45 am

Poczytaj bloga z firmy http://comstar.net.pl/
Mają wiele ciekawych porad :)

forkae

Post autor: forkae » czw paź 20, 2016 2:36 pm

czy wszyscy teraz uporem maniaka wrzucają dzieciaki do świata gier ? Ja swojemu dziecku wolałam na urodziny kupić voucher http://motoprezent.pl/auta/ferrari-california-460km/ na jazde takim sportowym autem. Jest to jakiś sport i nie ogranicza się tylko w kierunku gry i internetu :)

lombard

Post autor: lombard » wt sty 17, 2017 7:52 am

Może po Lombardach pochodź tam pełno laptopów znajdziesz :)

kolka

Post autor: kolka » wt sty 17, 2017 8:00 am

3 tysiące na laptop dla dziecko to sporo. Ja rozglądam się za troszkę tańszym sprzętem. Szukałaś może na http://www.euro.com.pl/ ? Mają szeroki asortyment, z takim limitem cenowym znajdziesz coś w ich sklepie na 100%. Tylko doradź się obsługi jakie parametry powinny być w takim sprzęcie.

Odpowiedz