Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Zdrowy styl życia

Na kazdy temat...... Czyli wszystko co ci spac nie daje albo lezy na watrobie ;-)

Moderator: kris_k

drakolos33

Re: Zdrowy styl życia

Post autor: drakolos33 » czw wrz 28, 2017 8:14 am

Ja dopiero jestem na początku zdrowej drogi mojego życia, ponieważ musiałem zmienić styl życia i zrezygnować z przyjemności życia takich jak fast foody oraz leniwy tryb życia.

karamit

Post autor: karamit » czw wrz 28, 2017 1:40 pm

aby prowadzić zdrowy tryb życia wystarczy odżywiać się regularnie

gimenez

Post autor: gimenez » czw wrz 28, 2017 2:54 pm

Dzięki, chętnie poczytam bo ostatnio zmieniłem swoje nawyki żywieniowe :)

lana1

Post autor: lana1 » pn paź 02, 2017 2:58 am

Przed dietą warto też pomyśleć o oczyszczaniu organizmu. Na pewno ciekawą opcją będzie detoks. Koniecznie poczytajcie o produktach http://drhelper.pl/. Świetnie wpływają na regenerację całego organizmu.

kowalajan

Post autor: kowalajan » pn paź 02, 2017 4:13 am

Ja już od dawna dbam o zdrowy tryb życia. Chcę żyć długo i w zdrowiu. A zaczęło się od tego, że zaczalem mieć problemy cholesterolem.
Poszedłem więc do lekarza, dał mi leki i dał mi do zrozumienia, abym cały czas go sobie sprawdzał. Kupiłem więc sprzęt o nazwie benecheck plus. Zmieniłem też dietę i teraz czuję się dużo lepiej. Wy też dbajcie o swój organizm.

tymon78

Post autor: tymon78 » pn paź 02, 2017 8:30 am

Staram się chodzić spać przed 23, skoro muszę po 6 wstać. Jem z 6 posiłków dziennie, piję dużo wody i co drugi dzień chodzę na siłownię, basen, albo po prostu na długi spacer.

Startujacy395

Post autor: Startujacy395 » pn paź 02, 2017 3:50 pm

Zdrowy to chyba w cudzysłów trzeba wstawić bo większość ludzi i tak ma potem wywalone na to co je xD.

Rodan_Ptak_Śmierci

Post autor: Rodan_Ptak_Śmierci » wt paź 03, 2017 6:23 am

Zdrowy styl życia to nie tylko to, co się je. Ważna jest też aktywność fizyczna, aby utrzymać ciało w dobrej formie. Istotna jest tu gimnastyka - tutaj kółka gimnastyczne mogą być przydatne, a oprócz tego warto grać w piłkę, kosza czy siatkę, albo uprawiać biegi.

jjusti18

Post autor: jjusti18 » wt paź 10, 2017 2:00 pm

Zdrowy styl życia to też zdrowe jedzenie i wszelkie produkty. Ja ostatnio trafiłam na świetną oliwę z oliwek http://www.oliwa-z-oliwek.com.pl/oliwa- ... a-z-oliwek . Zauważyłam, że jest wysokiej jakości. Dowiedziałam się, że jest naturalny i przede wszystkim zdrowy. Dlatego ja na pewno ją kupię.

lullaby22

Post autor: lullaby22 » wt paź 10, 2017 3:05 pm

żeby zdrowo żyć to trzeba przede wszystkim dużo się ruszać :)

arcziq93

Post autor: arcziq93 » śr paź 11, 2017 7:28 am

Wystarczy jeść z głową i się nie najadać za mocno. To na spokojnie starczy, nie trzeba dużych wielkich wyrzeczeń, a efekty będą na pewno. No i dodam, że ruch to zdrowie.

tesla

Post autor: tesla » pt paź 13, 2017 6:02 am

Zdrowy styl życia to nie tylko jedna z wielu dzisiejszych mod, tylko coś więcej

grin

Post autor: grin » pn paź 16, 2017 5:08 am

Zdrowy styl życia może jedynie rekompensować straty, które nam zapewnia zanieczyszczone środowisko naturalne..

spozaramki

Post autor: spozaramki » pn paź 23, 2017 1:44 pm

Dokładnie, zgadzam się ze stwierdzeniem, że zdrowy styl życia to nie jest jakaś moda, ale powinien być po prostu filozofią każdego człowiek na całe życie. Powinniśmy traktować nasze ciała jak świątynie, mam jedne i mają nam służyć jak najlepiej i jak najdłużej. Sama ostatnie przekonałam się na własnej skórze, że zdrowie jest bardzo kruche, przeszłam operację i dzięki specjalistom stąd: https://cm.enel.pl/centrum-medyczne/usl ... lna-YVzYCp mogę teraz szybciutko dochodzić do siebie. Niby nie było to nic bardzo poważnego, ale nawet przez taką głupotę, która uniemożliwia człowiekowi funkcjonowanie i bycie sobą na 100% nagle zdajemy sobie sprawę z tego, że powinniśmy o siebie po prostu dbać.

jjusti18

Post autor: jjusti18 » wt paź 24, 2017 6:17 am

Jeżeli chodzi o zdrowy styl życia to tutaj nie chodzi tylko o ćwiczenia, odpowiednią dietę, ale również o badania. A najistotniejsze jest dla nas zdrowie naszego serca. Ja wobec tego planuję się zapisać do Poznańskiej Kliniki Serca http://klinikapoznan.pl . Mojej znajomej zaproponowali ciekawy nawet pakiet - serce po zawale, przez co jej mąż teraz może jeszcze bardziej zadbać o swoje serce. Według mnie to prawdziwi specjaliści w dziedzinie kardiologii.

Odpowiedz