Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Zdrowy styl życia

Na kazdy temat...... Czyli wszystko co ci spac nie daje albo lezy na watrobie ;-)

Moderator: kris_k

miringg

Re: Zdrowy styl życia

Post autor: miringg » śr sie 30, 2017 2:30 am

U mnie zdrowy styl życia polega na treningu i spożywaniu odpowiednio zmieszaanych odżywek. Do ich mieszania użwyam shakera Promixx

carolina91

Post autor: carolina91 » pn wrz 04, 2017 12:14 am

Ja od kilku lat żyję bardzo zdrowo. Biorę udział w maratonach i półmaratonach.
Moje serce skradł niedawno półmaraton w Gdyni sponsorowany przez Grupę Onico. Było świetnie, uczestnicy mieli wszystko zapewnione a to się bardzo ceni. Onico wspiera biegaczy oraz drużynę siatkówki ONICO Warszawa.

anderun

Post autor: anderun » wt wrz 05, 2017 2:07 am

Ja również od wielu lat żyję zdrowo. Pływam, biegam, jeżdżę na rowerze i jeszcze uczęszczam na crossfit. Oprócz tego biorę szereg suplementów by być w dobrej kondycji, a ostatnio np. kupiłam sobie https://www.ichemia.pl/484,biotyna-5-mg ... sulek.html na mocna skore wlosy i paznokcie. Dawniej bralam Oeparol, ale pomyslalam ze czas na zmiane i tak to wlasnie wyszlo :D

Ardmen

Post autor: Ardmen » pt wrz 08, 2017 6:23 am

Ja do tej pory nie stosowałem za bardzo żadnych suplementów diety, jednak postanowiłem jakiś czas temu trochę bardziej o siebie zadbać i zacząłem kupować takie https://www.alezielonysklep.pl/9489-uklad-nerwowy . Uważam, że o układ nerwowy warto dbać w pierwszej kolejności, dlatego właśnie na tym skupiłem się w pierwszej kolejności.

dobermanka

Post autor: dobermanka » ndz wrz 10, 2017 3:52 am

zdrowy tryb zycia to wg mnie odpowiednie zywienie, oczyszczanie organizmu pijac np wode z cytryna czy dicopeg 10g, cwiczenia i systematycznosc w jedzeniu

leski

Post autor: leski » pn wrz 11, 2017 5:01 am

Żywienie to tutaj podstawa, ale warto także zwracać uwagę na swoje nawyki takie jak segregowanie śmieci, oszczędzanie wody.

tom34

Post autor: tom34 » wt wrz 12, 2017 8:00 am

Namnożyło się różnych blogów o zdrowiu w ostatnim czasie i ciężko stwierdzić które są naprawdę rzetelne.

Kate32

Post autor: Kate32 » czw wrz 14, 2017 4:33 am

Każdy powienien dostosować dietę do swoich indywidualnych potrzeb. Niemniej jednak dużo warzyw jest wskazane ;) Do tego pełnoziarniste zboża i oczywiście zdrowe tłuszcze (polecam jajko z płynnym żółtkiem). Broń boże kurczaka! Lepiej zamienić go na zdrowszego indyka.

Rodan_Ptak_Śmierci

Post autor: Rodan_Ptak_Śmierci » pt wrz 15, 2017 8:19 am

I tak na coś trzeba umrzeć.

jjusti18

Post autor: jjusti18 » czw wrz 21, 2017 8:11 am

A słyszał ktoś z Was o sklepie http://sklep.orklacare.pl/ słyszałam, że tutaj można zakupić wszelkiego rodzaju produkty zdrowotne w bardzo korzystnych cenach, ponieważ kupujemy tutaj bezpośrednio od producentów. Firma wydaje mi się naprawdę doskonała- mają ogromne doświadczenie i słyszałam, że posiadają w swoim asortymencie produkty wysokiej jakości. Można znaleźć tutaj wszelkie leki oraz suplementy diety dostępne bez recepty.

Ewelinka111

Post autor: Ewelinka111 » czw wrz 21, 2017 9:20 am

My do swojej codziennej diety wprowadziliśmy więcej warzyw i owoców, staramy się też ograniczać cukier i tłuszcze.
Masz problem z belką w samochodzie? Skorzystaj z naszej oferty. Zapraszamy.
Regeneracja tylnej belki

carolina91

Post autor: carolina91 » wt wrz 26, 2017 1:46 am

Zdrowy styl życia to świetna sprawa. Ja kiedyś żyłam bardzo niezdrowo a teraz cwiczę, zdrowo jem i nie chcę tego zmieniać.
Jak czas temu trafiłam na rower city ze sklepu Rowerzysta.pl i zastanawiam się nad zamówieniem go. Lubię jeździć na rowerze, to świetny sposób by schudnąć.

marzenloka

Post autor: marzenloka » wt wrz 26, 2017 3:24 am

A jak wytrzymujecie ze zdrową dietą? Nie odczuwacie czasem żadnych pokus?

Rodan_Ptak_Śmierci

Post autor: Rodan_Ptak_Śmierci » wt wrz 26, 2017 4:09 am

Chyba najważniejszy dla zdrowia jest ruch. Skoro nawet w medycynie stosuje się kinezyterapię, która polega na leczeniu ruchem, to coś musi być na rzeczy.

ewa.ewa

Post autor: ewa.ewa » czw wrz 28, 2017 8:09 am

Zdrowy styl zycia od zawsze mi towarzyszy. Uwielbiam owoce, warzywa i aktywność fizyczną w każdej formie. Zastanawiam sie nad kupnem łyżew https://www.asport.pl/k/229/lyzwy/ i spróbowania swoich sił w tym sporcie. Ktoś z Was jezdzi na łyzwach? Jaki model polecacie?

Odpowiedz