Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Sklep internetowy a własny biznes

Na kazdy temat...... Czyli wszystko co ci spac nie daje albo lezy na watrobie ;-)

Moderator: kris_k

agulka887

Re: Sklep internetowy a własny biznes

Post autor: agulka887 » pt sie 25, 2017 11:20 am

Sklepy stacjonarne też mają swoje plusy. Można chociażby dotknąć, obejrzeć i zapoznać się z danym produktem zanim go kupimy. Nie każdy lubi zakupy w sieci więc musimy również brać to pod uwagę. Jak już o tym mowa, gdyby ktoś miał lub planował założenie własnego sklepu odzieżowego podsyłam namiar na https://femi.com.pl . Można tam kupić różnego rodzaju wyposażenie, manekiny, lady sklepowe czy meble.

Torowy699

Post autor: Torowy699 » sob sie 26, 2017 12:23 am

Nie ma aktualnie czegoś takiego jak biznes BEZ sklepu internetowego :P.

kepna

Post autor: kepna » pn sie 28, 2017 4:01 am

A wiecie że jest coś takiego jak spółki które są już gotowe, otwarte. Chodzi o to że nie trzeba się męczyć z papierami, ze wszystkim bo dostaje się gotową działalność gotową do prosperowania, dodatkowe info można znaleźć pod tym linkiem. Powiem Wam, że jest to fajne rozwiązanie.

Bihoki

Post autor: Bihoki » pn sie 28, 2017 1:11 pm

Torowy699 pisze:
sob sie 26, 2017 12:23 am
Nie ma aktualnie czegoś takiego jak biznes BEZ sklepu internetowego :P.

Aktualnie to nie ma czegoś takiego jak biznes bez pozytywnego PRu pracodawcy. Jeśli nie wierzysz, to poczytaj o tym tutaj https://www.wprost.pl/gospodarka/100647 ... necie.html . Sam byłem zaskoczony, ponieważ prowadze firmę już jakis czas i nigdy sie nad tym nie zastanawiałem. Jednak jak sie okazuje warto zaczać.

julian_król

Post autor: julian_król » wt sie 29, 2017 1:02 am

Sklepy internetowe mają takie plusy, że można spokojnie przeglądać ofertę, wyszukiwać produkty, porównywać ceny z innymi sklepami, ale mają też minusy. Dla mnie najbardziej denerwujące jest to, że w wielu nawet dużych sklepach online często produkty nie mają opisów, są pokazane jako dostępne, a potem okazuje się, że jednak ich nie dowieziono, no nie było w magazynie. Bywa też tak, że w sklepie online nie mając kontroli nad tym, co jest wybierane dla nas, otrzymujemy na przykład owoce czy warzywa niezbyt świeże.
Poradnik finansowy blog finansowy - Doradca finansowy online.

jjusti18

Post autor: jjusti18 » wt wrz 26, 2017 5:12 pm

Jak chcecie założyć sklep internetowy, konieczny jest tutaj tani kurier do rozwozu zamówienia. Z tego co wiem to świetne opcje kurierskie można znaleźć również tutaj https://www.brokerkurier.pl . Z tego co zauważyłam serwis prowadzą ludzie z bogatym doświadczeniem w tej branży, dlatego dostosowują zawsze ofertę najkorzystniejszą dla danego klienta. Przy częstym zamawianiu kuriera można nawet poprosić o ofertę specjalną. Myślę więc, że może być to całkiem fajna opcja.

leski

Post autor: leski » śr wrz 27, 2017 3:14 am

Mając taki sklep internetowy trzeba także pomyśleć o jakimś magazynie, przecież gdzieś trzeba przechowywać towar.

maroo237

Post autor: maroo237 » czw wrz 28, 2017 8:20 am

Jeżeli ktoś posiada dom jednorodzinny, to zawsze miejsce się powinno znaleźć.

madziura

Post autor: madziura » czw wrz 28, 2017 11:52 am

Prowadza taki biznes warto spróbować samodzielnie rozliczać firmę. Niezbędne narzędzia udostępnia https://wfirma.pl/ , nawet do magazynu czy fakturowania online.

Roman77

Post autor: Roman77 » pt wrz 29, 2017 9:04 am

Jednak w sklepie internetowym musicie być nastawieni na inny rodzaj promocji. Normalną sprawą jest, że w standardowych sklepach stosuje się na przykład aromamarketing, taki jak proponowany przez Aromaemka. Dzięki temu takie usługi jak http://aromaemka.pl mogą sprawić, że klienci chcą przebywać w takich sklepach. To znacznie ułatwia cały biznes.

lana1

Post autor: lana1 » pn paź 02, 2017 2:59 am

W niektórych sytuacjach lepszą opcją wydaje mi się mimo wszystko sklep stacjonarny. Ja myślę o swoim sklepie z ekologiczną żywnością. Teraz jest to bardzo modne i wiele osób zaopatruje się w takich sklepach. Potrzebny byłby mi tylko taki sprzęt jak wagi sklepowe no i można ruszać z interesem :)

intia

Post autor: intia » pn paź 02, 2017 6:29 am

sklep internetowy to bardzo dobry sposób na zarobienie dużej ilości pieniędzy w niedługim czasie

ksoltys

Post autor: ksoltys » czw paź 05, 2017 6:39 am

Kto z Was wybiera się na Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2017 ?
Program zapowiada się interesująco, mnie najbardziej interesuje o czym będzie mówił Guinter Verheugen, Komisarz do spraw rozwoju UE .

marianja1

Post autor: marianja1 » śr paź 18, 2017 12:52 am

Mając własny biznes pewnie będziesz potrzebować dobrej klasy telefonu. Zobacz tę ofertę http://leasinglaptopa.pl/ProductDetails ... 5EC300E07D Bierzesz telefon lub telefony w leasing i spłacasz raty. Na końcu dokonujesz wykupu. Nie musisz od razu wykładać całej gotówki, co ważne jest gdy firma dopiero zaczyna działalność. Początki są trudne i każda oszczędzona złotówka jest ważna.

Awatar użytkownika
lila8711

Post autor: lila8711 » śr paź 18, 2017 6:40 am

A może warto o to zapytać znajomych? Z moich doświadczeń wynika, że to jest naprawdę bardzo dobry sposób :)
Nawet zamkom z bajki przydaje się warstwa świeżej farby.

Odpowiedz