Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Sklep internetowy a własny biznes

Na kazdy temat...... Czyli wszystko co ci spac nie daje albo lezy na watrobie ;-)

Moderator: kris_k

jakub745

Re: Sklep internetowy a własny biznes

Post autor: jakub745 » pt maja 26, 2017 8:06 am

Szukacie dobrej sprawdzonej firmy z terminalami płatniczymi płatności elektroniczne czy e płatności pod sklep internetowy? Jeśli TAK ! To właśnie oferta firmy eService powinna was jak najbardziej zainteresować, posiadają w swojej ofercie wiele nowoczesnych funkcji w terminalach płatniczych.

AnnaMarie711

Post autor: AnnaMarie711 » pn maja 29, 2017 8:07 am

biznes internetowy to chyba nic takiego ciekawego. Najwięcej czasu spędza się przed komputerem:P Ja to potrzebuje ciaglego kontaktu z ludzmi, rozmowy, jakiejs rozrywki. Dlatego celuje obecnie we wlasna cukiernie, pomoc ma mi w tym firma Savpol - Hurtownia cukiernicza dostarczaja najwyzszej klasy sprzed do cukierni. Mam nadzieje, ze wszystko pojdzie dobrze.

Dzennika5

Post autor: Dzennika5 » sob cze 17, 2017 7:26 am

Fajna opcja taki biznes, na początku się musicie trochę postarać, a później to już praktycznie samo leci. Co jakiś czas musicie sledzić nowe rozwiązania, żeby w tyle nie zostać. Pomyślcie również o fajnej formie płatności od MyBill.pl, jaką jest płatność mobilna. Każdy klient ma przy sobie telefon, więc na pewno będzie to wygodne dla nich rozwiązanie. A przecież wygoda waszych klientów powinna stać na pierwszym miejscu.

hukan

Post autor: hukan » czw cze 22, 2017 6:40 am

Biznes to nie jest takie chop siup Uśmiech Trzeba brać pod uwagę jeszcze dodatkową kasę albo ewentualnie jakaś
chwilówka online może nas podratować w kryzysowych sytuacjach. Wiele osób np w taki sposób opłaca reklamy czy inne kampanie reklamowe.

londo

Post autor: londo » czw cze 22, 2017 8:08 am

Według mnie to jedno i drugie. Kto powiedział, że firma w ogóle musi mieć stacjonarny sklep, żeby dobrze prosperować?

filip45

Post autor: filip45 » pn cze 26, 2017 5:07 pm

Moim zdaniem sklep internetowy to duże wyzwanie, ale warto. Jeżeli chcemy jednak sprawdzić jakoś akcji , działań to warto zainwestować w audyt . Teraz takie audyty https://assay.pl/audyty są bardzo nowoczesną formą, szukania błędu w prowadzeniu biznesu.

kargulipawlak

Post autor: kargulipawlak » wt cze 27, 2017 3:21 am

Ogarnij sobie jeszcze do tego odpowiedni internet, bo to też podstawa. Nie chcę wybierać za Ciebie i decydować, ale jedną z lepszych ofert, jakie są na rynku ma inea. Na ich stronie https://www.inea.pl/ jest wszystko dokładnie opisane, więc jak będziesz mieć chwilę to sobie po prostu zobacz.

roni

Post autor: roni » śr cze 28, 2017 6:20 am

Sklep internetowy to dobra opcja w dzisiejszych czasach, wręcz podstawa, ale uważam że warto mieć równiez stacjonarny - to po prostu budzi zaufanie naszym dzisiejszym "wirtualnym" świecie.

marcinmoszczynski

Post autor: marcinmoszczynski » śr lip 26, 2017 12:15 pm

Dokładnie, sklep internetowy daje teraz spore możliwości, a jak się wprowadzi do tego na przykład przesyłki międzynarodowe to można na prawdę na szeroką skalę się rozwijać bo popyt jest ogromny.

kajka

Post autor: kajka » czw lip 27, 2017 12:51 am

Pamiętajcie, warto założyć własny biznes, ale również najlepiej dołożyć do biznesu wszelkie potrzebne narzędzia, które ułatwiają pracę. Zobacz sobie dynamics 365 development Jest to produkt dla globalnych przedsiębiorstw. Taki system ma ulepszyć możliwości biznesowe, poprawi organizację i usprawnić prace twoja i pracowników.

marcinko35

Post autor: marcinko35 » ndz sie 06, 2017 5:24 am

Sklep internetowy to bardzo fajny sposób na urozmaicenie swojego biznesowego portfolio. Ale z góry mogę Ci powiedzieć, ze bez ścisłej integracji allegro z prestashop nie masz tam czego szukać. Niestety, jakbym wcześniej miał tą wiedzę, to zainwestowałbym pieniądze w dodatki https://x13.pl/ , a tak konkurencja mnie prześcignęła i musiałem zamknąć swój biznes...

artuu

Post autor: artuu » pn sie 07, 2017 4:20 am

Myślę, że to od tego co nazwałeś "przymusem dobrego miejsca" już się powoli odchodzi. Wiele sklepów internetowych funkcjonuje lepiej, niż stacjonarne sieciówki..Coś się zmieniło w tej kwestii na rynku.

Becinka

Post autor: Becinka » pn sie 07, 2017 3:13 pm

Sklep internetowy to teraz w sumie konieczność, ale czasem i tak nie jest to w stanie pomóc w walce z konkurencją dużych firm, ostatnio znalazłam ciekawy wywiad z Panią Beatą Mońka, https://www.youtube.com/watch?v=qrhr4N24Ry13, bardzo ciekawy punkt widzenia, odnośnie wyboru konsumenta i sugerowania się powszechnie występującymi nazwami i logami, otworzyło mi to dość mocno oczy na moje poczynania. Wywiad króciutki więc warto rzucić okiem

amanda

Post autor: amanda » pn sie 07, 2017 3:47 pm

Dla mnie dobrą opcją jest platforma handlowa win2.pl. Jest to dobry początek jeśli ktoś chce zacząć sprzedawać. Niekoniecznie trzeba zakładać od razu własny sklep internetowy, bo wiadomo początki nie są łatwe. Zaczynając od budowy strony, reklamy, całej logistyki. Znam ludzi którzy sprzedają na win2 i bardzo sobie chwalą. Ogólnie platforma bardzo fajnie się zapowiada i dla sprzedających i dla kupujących.

amos

Post autor: amos » wt sie 08, 2017 4:13 am

Koniecznie musi być sklep internetowy. Ciężko mi sobie wyobrazić, że mogłoby go nie być. No chyba że masz jakiś inny pomysł jak twoi klienci będą mieli możliwość kupowania u Ciebie?

Odpowiedz