Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Sklep internetowy a własny biznes

Na kazdy temat...... Czyli wszystko co ci spac nie daje albo lezy na watrobie ;-)

Moderator: kris_k

Wordvex

Re: Sklep internetowy a własny biznes

Post autor: Wordvex » śr maja 18, 2016 1:27 am

W sumie niczego nie odkryłeś. Każdy wie, że teraz najlepszą opcją jest prowadzenie sklepu internetowego lub przymus odpowiedniej lokalizacji, jak np. galeria.

Amerykanin

Post autor: Amerykanin » śr maja 18, 2016 4:27 am

Sklep internetowy to podstawa jak mówisz, ale ważne jest jaki sklep chcemy otworzyć a w zasadzie jaką branżą chcemy się zająć. Trzeba wybrać gdzieś pośrodku między niszą a popularnością co ma przełożenie na konkurencyjność. Tutaj można znaleźć różne pomysły na biznes i te popularne ale również i mniej popularne. Polecam

Moska90

Post autor: Moska90 » śr maja 25, 2016 2:34 am

To fakt, bardzo ważne są systemy, na których się pracuje i kasy fiskalne. Jeśli nie wiecie więcej jak to działa, to poczytajcie o tym w http://www.fpc.pl/talizman-na-stale-zyski-w-interesach/ Możecie też załapać się tam na specjalne szkolenia. Jeśli myślicie o własnym biznesie, to są to kluczowe elementy w prowadzeniu biznesu.

fil32ip

Post autor: fil32ip » pt maja 27, 2016 6:03 am

Żadna nowość chociaż jak sklep ma renomę to stawia internetowy tylko dodatkowo.

Marta9112

Post autor: Marta9112 » pt maja 27, 2016 9:25 am

Mi wystarcza internetowy :)

jarek1922

Post autor: jarek1922 » wt maja 31, 2016 7:06 am

Mi też szczególnie że mam małą konkurencje

eddytt4v

Post autor: eddytt4v » czw cze 02, 2016 10:47 am

Sklep internetowy to już zawsze dobry pomysł na zarobienie niezłych pieniędzy, ale musicie pamiętać że konkurencja praktycznie w każdej branży jest dość spora w dzisiejszych czasach i bez działań marketingowych ciężko będzie wam się utrzymać. Dlatego warto spróbować reklamy takich sklepów internetowych jak założyliście już własny biznes, niezła opcją jest mix linków który stosują największe korporacje w Polsce i Europie ponieważ dają ciekawe rezultaty i trafiają bezpośrednio do odbiorców, sami poczytajcie o tej formie reklamy na portalu firmy Conversion, ciekawie to opisują.

endriuq

Post autor: endriuq » czw cze 02, 2016 3:10 pm

Z własnym sklepem internetowym warto ruszyć korzystając z platformy http://pasejo.pl/ Na początku bardzo ważna jest każda pomoc, a ta Darmowa platforma sklepów internetowych ma bardzo dużo funkcjonalności umożliwiających prowadzenie własnego sklepu internetowego w sposób wygodny korzystając również z wielu narzędzi umożliwiających sprawne działanie sklepu.

blekiii

Post autor: blekiii » czw cze 02, 2016 5:28 pm

Tematy biznesowe - też prowadzę sklep i mam pytanie. Słyszeliście o czymś takim jak wirtualne biuro? Właśnie trafiłem na http://pointoffice.pl/wirtualne-biuro-krakow i zastanawiam się czy to ma sens. Taka pomoc bardzo by mi się przydała, co myślicie?

marsap

Post autor: marsap » czw cze 09, 2016 6:33 am

Swój sklep internetowy jest pozycjonowany przez firmę z Łodzi.
Ostatnio zmieniony pt sie 19, 2016 1:35 pm przez marsap, łącznie zmieniany 1 raz.

miskant

Post autor: miskant » pn lip 25, 2016 10:55 pm

Jak myślisz o założeniu własnego sklepu internetowe to pierwszy krok to wybranie nazwy domeny i hostingu. Z serwerem trzeba uważać żeby z jednej strony nie przepłacić za rozwiązania czy parametry, których i tak nie wykorzystasz, a z drugiej strony żeby mieć stabilny serwer. Poczytaj sobie ten artykuł masz tam opisane na co zwrócić uwagę wybierając serwer dla sklepu www.

ewelina546
Kontaktowanie:

Post autor: ewelina546 » pt sie 12, 2016 8:33 am

Na naszym rynku jest tyle teraz sklepów internetowych, że ciężko ukazać się w sieci. Nie wiem czy bym nie wolała zainwestować w whisky http://wealth.pl/inwestycje-alternatywn ... e-w-whisky . Może trochę śmiesznie brzmi, ale inwestycja bardzo fajne i poradna.

Romeq77

Post autor: Romeq77 » czw sie 25, 2016 3:58 am

Jeśli chodzi o kasę fiskalną, to wszystko zależy od tego, czy będziesz sprzedawać towary osobom fizycznym, czy tylko będziesz handlować z firmami. W pierwszym przypadku musisz mieć kasę fiskalną. Najlepiej przejrzyj sobie ofertę http://www.kasiarze.pl/o-firmie-fpc-sys ... mputerowe/ i wybierz taki sprzęt, który będzie spełniał Twoje wymagania. Nie ma sensu przepłacać, więc wybierz mądrze.

Moviaags

Post autor: Moviaags » czw sie 25, 2016 5:41 am

Sklep internetowy raczej dodatkowo do stacjonarnego. :) Sam internetowy to i tak koszty jakiegoś pomieszczenia do magazynowania itp więc przy okazji stacjonarny też warto mieć.

anita9191

Post autor: anita9191 » czw sie 25, 2016 1:35 pm

Własny biznes to zawsze coś, tylko trzeba by zbadać rynek co i gdzie będzie miało powodzenie. Łatwiej jest ze sklepem internetowym, bo z każdego miejsca możemy coś zarówno sprzedać i kupić. Są już takie sklepy http://obi.pl/decom/category/budowa%c4% ... asowe/1464 które są bardzo dobrze zaopatrzone, mają konkurencyjne ceny i dobrze prosperują. Sama korzystam dosyć często ze sklepów internetowych, bo jest to dla mnie wygodne.

Odpowiedz