Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Tabletki na trwaienie

Na kazdy temat...... Czyli wszystko co ci spac nie daje albo lezy na watrobie ;-)

Moderator: kris_k

martt312

Tabletki na trwaienie

Post autor: martt312 » czw kwie 28, 2016 6:12 am

Jeśli szukacie idealnych tabletek który przyspieszą trawienie, to zastosujcie koniecznie tabletki liv.52 świetne tabletki które przyspieszą regeneracje wątroby !

Bodmover

Re: Tabletki na trwaienie

Post autor: Bodmover » pt kwie 29, 2016 7:28 am

Pierwsze słyszę o takich, gdzie je można dostać?

miskant

Post autor: miskant » pt lut 03, 2017 3:02 am

Myślę, że lepiej stosować jakieś naturalne środki, a na trawienie najlepszy jest po prostu błonnik. Wprowadź sobie do diety jakieś produkty, które mają dużo naturalnego błonnika. Poczytaj na przykład czym jest inulina: http://www.vitalogy.pl/zdrowy-styl-zyci ... akiego.htm

malinowa

Post autor: malinowa » pt lis 10, 2017 5:25 am

Również jestem zdania, że błonnik to najlepsza opcja. W szczególności ten hi fiber. Ja informacje na ten temat czerpałam stąd http://zielarskie.pl/blonnik-pokarmowy-czym-jest/ i muszę przyznać, ze jest to rzetelne źródło wiedzy.

tysiaczka

Post autor: tysiaczka » sob lis 11, 2017 6:16 am

Wszystko fajnie z tym blonnikiem ale nie nalezy z nim przesadzac bo jego nadmiar powoduje zaparcia i wzdecia, wtedy pomaga dicopeg 10g on regluje prace jelit a przy tym nie zalega w nich i nie podraznia blony sluzowej. Przyspiesza tez metabolizm :)

downaka

Post autor: downaka » sob lis 11, 2017 11:37 am

Uważam, że jest ot w sumie dobry pomysł!

Odpowiedz