Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Jak szybko schudnąć w USA?

Na kazdy temat...... + przeniesione Internet, komputery + Humor i satyra

Moderator: kris_k

Cornelia

Jak szybko schudnąć w USA?

Post autor: Cornelia » pn sty 18, 2016 3:48 pm

Wiem, że takie tematy są, ale dość przestarzałe. Mieszkam w okolicy Irving od 3 miesięcy w sumie już udało mi się przytyć prawie 10 kilo. To jakiś życiowy rekord.
Nie da się uniknąć tego jedzenia tłustego, amerykańskiego. Tutaj za 10 dolców walą tyle żarcia, że za pierwszym razem byłam zdziwiona.
Szukam w okolicy jakiejś siłowni, może klubu fitness. Coś polecicie?
Zaczynam też stosować nagrania hipnotyczne, które przywiozłam sobie jeszcze z Polski. Czy tutaj tego typu metody niekonwencjonalne są na topie? Cały czas się wdrażam and I am searching for some good ideas :) How to loose weight? ;(

Roger

Odchchudzanie w USA - niemożliwe

Post autor: Roger » pn sty 18, 2016 4:01 pm

Ja nie wiem co ci powiedzieć. Ja też przytyłm u nas w USA odkąd mieszkam 30 lat. U mnie jest dużo siłowni na każdym miejscu są siłownie ale ja jestem już leniwy.
Jak to odchudzanie z hipnozą? Czy ty możesz opisać o co dokładnie chodzi? Ciekawe się to wydaje.

Mariashabowska

Post autor: Mariashabowska » pn sty 18, 2016 4:07 pm

Jak to działa? Opisz bo temat mnie zaciekawił.

Paulina Brandson

Odchudzanie w Ameryce

Post autor: Paulina Brandson » pn sty 18, 2016 4:21 pm

Ja byłam tutaj u hipnotyzera w okolicy nazywał się Darren Hiller. Muszę powiedzieć, że fajnie to wszystko wyglądało. To jest takie nietypowe uczucie, jeśli ktoś nie doświadczył, to nie zrozumie co mam na myśli.
Ja akurat miałam problem z jedną fobią którą udało mi się wyleczyć po pierwszym spotkaniu. Problem minął. Więc wierzę, że i odchudzanie z hipnozą będzie możliwe.

bunny
Kontaktowanie:

Post autor: bunny » wt sty 19, 2016 4:45 am

Hipnotyzerzy tutaj to spory wydatek, nawet pomijając te przeliczniki. W Polsce biorą koło stówki, bo kolega rzucał palenie i był u hipnotyzera. Podobno mu pomogło. Tutaj jak szukałem, to od $200 - $500 to trochę sporo :/ Faktycznie lepiej wychodzi kupić sobie nagrania hipnotyczne.

furiatka1

Post autor: furiatka1 » wt sty 19, 2016 7:11 am

tak samo jak i wszędzie - skutecznie :)

Awatar użytkownika
kenkor24

Post autor: kenkor24 » wt sty 19, 2016 11:37 am

W USA można schudnąć tak samo i w innych krajach :) Tylko trzeba się trochę uważać na jedzenie, więcej się ruszać i będzie ok.
Czy należy ratować róże, gdy płoną lasy?

Cornelia

Post autor: Cornelia » śr sty 20, 2016 2:02 am

Zdaje Wam się. Ja jak nic nie robiłam i normalnie jadłam, to strasznie przytyłam już w pierwszych tygodniach. To jedzenie jest jakieś tłuste :D Napakowane chemią czy co?

Dobraa
Kontaktowanie:

Post autor: Dobraa » śr sty 20, 2016 2:13 am

Najlepiej nie jadać na mieście. :) Samemu przyrządzać jedzenie ze sprawdzonych składników i powinno być OK!

olakow92

Re:

Post autor: olakow92 » ndz mar 13, 2016 1:24 pm

Dobraa pisze:Najlepiej nie jadać na mieście. :) Samemu przyrządzać jedzenie ze sprawdzonych składników i powinno być OK!
Do tego trochę ruchu i nie powinno być źle... A jakie masz BMI?

teresaoros

Re: Jak szybko schudnąć w USA?

Post autor: teresaoros » śr mar 30, 2016 1:56 pm

Zdrowo się odżywiaj, ćwicz i trzymaj się zasad i planu treningowego. Taniej wszelkie produkty do przyrządzania zdrowych posiłków znajdziesz w e-sklepie, np. dobrze zaopatrzonym https://www.cosdlazdrowia.pl/ - efekty będą :)

Riwian
Kontaktowanie:

Post autor: Riwian » śr mar 30, 2016 3:44 pm

A jaka to różnica gdzie? Ważna jest dieta i dużo ruchu
Polecam gabinet: medycyna estetyczna

liczi

Post autor: liczi » pn kwie 25, 2016 11:53 pm

Ja też nie widzę różnicy. Czy w USA czy w Polsce, czy gdziekolwiek indziej obowiązują dokładnie te same zasady - zdrowa dieta i dużo ruchu. Ludzie są dziwni :D.

PsychodietetykMonika

Post autor: PsychodietetykMonika » śr kwie 27, 2016 4:03 am

Ha, ha, ciekawy kejs z tą hipnoterapią:)Co miałaby Ci załatwić? Chcesz najadać się mniejszymi porcjami? Czy spowodować, że ciało przestanie reagować tyciem na te tony tłuszczu na talerzu? Obawiam się, że hipnoterapia wobec naturalnej reakcji organizmu będzie bezsilna:) A zauważ, że Ci, co tam rekomendują to rozwiązanie na stronie też mówią o zmianie stylu życia. Więc więcej świadomości jednak potrzeba. Czytać etykiety. Zaprzyjaźnić się z gotowaniem dla siebie... Jadanie na mieście tuczy nie tylko w stanach:) Zapraszam Cię na bloga, jak będziesz miała ochotę. Tam czasami piszę o tych różnych tematach związanych z jedzeniem, odchudzaniem itd... Może coś Cię zainspiruje:) http://mniejszyrozmiar.blogspot.com/

Asia

Post autor: Asia » pt lis 25, 2016 4:40 pm

Ja mieszkam w Stanach od prawie roku i znowu przytyłam:( Wcześniej bywałam tu na wakacje,pare tygodni,i tyłam zawsze pare kilogramów.Jak sie tu przeprowadziłam obiecałam sobie ze nie przytyje a skończyło sie jak zawsze... Staram sie jesc zdrowo,niewiele na miescie,a tyłek rośnie! Uświadomiłam sobie ze to dlatego ze mam siedząca prace (10g/dziennie) i wszedzie jeżdżę samochodem. W Polsce nawet jak masz samochód to jednak nie ma takich wielkich parkingów,jak tutaj,ze zawsze przejdziesz te pare minut. Walczę teraz zeby schudnąć zanim pójade do Polski i znowu mi beda mowić ze przytyłam... Życzę wszystkim walczącym powodzenia i trzymam kciuki!!

Odpowiedz