Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Ciekawe szkolenia

Na kazdy temat...... Czyli wszystko co ci spac nie daje albo lezy na watrobie ;-)

Moderator: kris_k

Sindbad

Re: Ciekawe szkolenia

Post autor: Sindbad » pn cze 05, 2017 11:47 am

Nauczyciele wręcz nie mogą się nie szkolić. W tym zawodzie podnoszenie kwalifikacji to zarazem konieczność ale i norma. Wiem po sobie oraz swoich kolegach, koleżankach. Mało kto zajmujący się szeroko rozumianą oświatą nie decyduje się na dodatkowe kursy. W sumie to dobrze bo dzięki temu poziom szkolnictwa w Polsce znajduje się w tej chwili na bardzo wysokim poziomie, wbrew pewnym opiniom :) Jeśli szukacie porządnej firmy zajmującej się szkoleniem pedagogów zajrzyjcie na stronę edumach , to moim zdaniem jedna z najciekawszych propozycji na rynku.

majka2

Post autor: majka2 » czw cze 22, 2017 5:06 am

Uważam, że pracowników trzeba szkolić, ale również sprawdzać pod kontem umiejętności czyli słabe i mocne strony pracownika. Może zapoznasz się z pojęciem team building? Tutaj jest rozszerzone pojęcie http://www.gammadiscover.pl/wiki/korzys ... -buildingu . Wiele firm, tych mniejszych i tych większych korzysta z tego typu rozwiązań. Profesjonalny team building skutkuje przede wszystkim poprawą relacji oraz zażyłości pomiędzy poszczególnymi pracownikami, a w poważnej firmie takie relacje się ceni :)

londo

Post autor: londo » czw cze 22, 2017 8:19 am

Szkolenia to dzisiaj podstawa i gdybym mógł cofnąć czas to nie poszedłbym na żadne studia, tylko do pracy i się doszkalał.

Wijas

Post autor: Wijas » pt cze 23, 2017 3:04 am

Zgadzam się lepiej przejść kilka szkoleń niż tracić czas na studia.

Mateo 77

Post autor: Mateo 77 » sob lip 15, 2017 4:49 am

Cóż, słyszę takie opinie od coraz to większej ilości osób. Teraz ludzie faktycznie zauważają różnicę między wiedzą potrzebną, a tą, którą uzyskują na studiach. Patrząc na takie kursy jak http://kdkinfo.pl/szkolenia/excel-jako- ... arketingu/ wyraźnie widać, że to najlepsze rozwiązanie zarówno dla pracownika, jak i pracodawcy. Dzięki temu w prosty sposób można zdobyć umiejętności przydatne w firmie.

elabarbara

Post autor: elabarbara » śr lip 26, 2017 7:50 am

Sama jestem zdania,że warto jest się dokształcać. Odsyłam do strony, http://www.profesjonalneszkolenie.pl/po ... klienta-2/ na której można zapisać się na takie szkolenia. Ja już uczestniczyłam na tym szkoleniu i jestem mega zadowolona. Wiele się nauczyłam i wydaje mi się, że teraz pracuję dużo efektywniej. I co najważniejsze jak poradzić sobie z trudnym klientem.

kargulipawlak

Post autor: kargulipawlak » ndz sie 06, 2017 1:43 pm

Jeśli będziecie poszukiwać dobrego miejsca na szkolenia to warto zapoznać się ze stroną https://www.salerezerwacje.pl/miasto/wroclaw . Mają oni do dyspozycji profesjonalnie wyposażone sale w sprzęt audiowizualny, co znacznie ułatwia przeprowadzenie tego typu imprezy. Link dotyczy Wrocławia, natomiast sale rozmieszczone są na terenie kilkudziesięciu miast na terenie kraju.

artuu

Post autor: artuu » pn sie 07, 2017 4:25 am

Bez szkoleń można mieć poczucie, że się stoi w miejscu, dlatego są one moim zdaniem w każdej firmie niezwykle potrzebne. Super jeszcze gdy pracodawca je opłaca.

amos

Post autor: amos » wt sie 08, 2017 4:09 am

Muszę przyznać, że ostatnio zmieniłem trochę zdanie o couchingu i uważam że nawet takie szkolenia są potrzebne w wielu firmach ;)

domi78

Post autor: domi78 » czw sie 10, 2017 2:04 am

Jeśli chodzi o szkolenia BHP dla pracowników polecam online- http://platformabhp.h2g.pl/ . Takie szkolenie odbywa się na platformie metodą e-learnicg. Ja zamierzam skorzystać z ich usług bo mają szeroki zakres szkoleń. Dzięki tym szkoleniom można skutecznie wyszkolić pracowników.

Tysiek88

Post autor: Tysiek88 » śr sie 30, 2017 8:58 am

Ja w tym roku wybieram się we wrześniu na konferencje dotyczącą zagadnień HR. Od 2018 będzie sporo zmian więc warto już zacząć zagłębiać się w temat. Konferencję poprowadzą między innymi Magda Zamojska, Karol Zamojski, Krystian Dryniak. Z ich wiedzy naprawdę warto skorzystac bo to ludzie biznesu i sukcesu. Szczegółowy program znajdziecie na stronie http://www.hrnaszpilkach.pl/ . Konferencje będa się odbywac w różnych miastach Polski więc warto prześledzić harmonogram.

Dwukolorowy840

Post autor: Dwukolorowy840 » śr sie 30, 2017 10:25 am

Fajnie to wygląda ale teraz jest bardzo wielka konkurencja, nigdy nie wiadomo czy nie znajdzie się czegoś lepszego, w lepszej cenie i w lepszym punkcie :). Na pewno nie ma się co ograniczać do jednego miejsca bez uprzedniego sprawdzenia innych.

MarcinPe

Post autor: MarcinPe » śr sie 30, 2017 2:56 pm

Kursy i szkolenia pomagają w życiu. Należy je tylko odpowiednio wybrać. Oprócz szkoleń typowo zawodowych, warto zainwestować w siebie. Zobacz szkolenie mindfulness association . To nabycie bardzo cennych umiejętności, przydatnych zarówno w życiu zawodowym, jak też prywatnym.

Ludovic

Post autor: Ludovic » czw sie 31, 2017 5:39 am

Każde szkolenie warto odbyć jeśli jest w obrębie zaintersowań

gamon

Post autor: gamon » czw sie 31, 2017 12:31 pm

warto jest chodzić na skzolenia praktycznie w każdej dziedzinie, nasza wiedza to jest nasz skarb

Odpowiedz