Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Nowa drukarka

Na kazdy temat...... Czyli wszystko co ci spac nie daje albo lezy na watrobie ;-)

Moderator: kris_k

Oliwa

Re: Nowa drukarka

Post autor: Oliwa » pn paź 02, 2017 1:46 am

Ja kupiłem teraz tusze do Brother DCP J152W inkhouse. Mają bardzo wysoką wydajność a na tym mi zależy w firmie bo sporo drukujemy.

intia

Post autor: intia » pn paź 02, 2017 6:30 am

według mnie drukarka może być używana, nie trzeba odrazu kupować nowego takiego sprzętu

Mateo 77

Post autor: Mateo 77 » wt lis 21, 2017 2:48 am

Faktycznie, warto mądrze podejmować decyzje zakupowe. Zawsze powinniście patrzeć perspektywicznie pod kątem użyteczności i kosztów eksploatacji. Chociaż jeśli się wie, gdzie kupować zamienne tonery, to używanie drukarki może być bardzo tanie. Ja zaopatruję się w zamienne tonery takie jak https://allebiuro.pl/tusze-brother/tusz ... zamiennik/ i bardzo sobie to chwalę. Jakość jest taka sama, a cena wielokrotnie niższa.

agus123

Post autor: agus123 » śr lis 29, 2017 6:42 pm

Lepszym rozwiązaniem jest zakup urządzenia wielofunkcyjnego. Sama, zainwestowałam w EPSON L3070 i mogę szczerze powiedzieć, że nigdy wcześniej nie miałam do czynienia z lepszą drukarką! Jakość zarówno zdjęć, jak i dokumentów jest fenomenalna! Używam jej od kilku miesięcy, a nie zauważyłam, aby ubyło chociaż trochę tuszu!

marikka

Post autor: marikka » pt gru 15, 2017 12:58 pm

Nie trzeba wcale odrazu kupować drogiego sprzętu, bo w http://www.optymalizacjadruku.pl/wynajem-drukarek.html masz opcje wynajmu drukarek, najlepszych jakościowo i dostosujesz jakieś do swoich potrzeb bez ponoszenia kosztów. Taki sprzęt jest dość drogi, na wynajmie oszczędzisz, przetestujesz i z czasem możesz kupić.

luizka9800

Post autor: luizka9800 » śr gru 27, 2017 4:31 pm

Jestem kobieta, wiec niestety nie znam sie na wszystkich sprzetach, ktore posiadam w domu. Ostatnio zepsula sie drukara (chyba przez zamienniki tuszu), myslalam ze trzeba bedzie kupic nowa, ale na szczescie okazalo sie, ze wszystko jest do naprawy. Zanioslam ja do Skylab, gdzie sobie z nia bez problemu poradzili.

jjusti18

Post autor: jjusti18 » ndz gru 31, 2017 10:50 am

No to fajnie, że się wszystko skończyło. Chociaż ja osobiście negatywnie jestem nastawiona na naprawianie danego sprzętu, chyba że jeszcze jest gwarancja. Raz, że za naprawę płacisz a dwa nigdy nie masz pewności ile jeszcze będzie działało to urządzenie. Moim zdaniem warto czasami dorzucić i zakupić nową drukarkę. Zobacz chociażby tutaj https://locoprint.pl jakie świetne mają ceny drukarek? Sama pomyśl czy opłaca się naprawiać.

Roman77

Post autor: Roman77 » pt sty 05, 2018 6:37 am

Zastanawiam się, czy nie lepiej byłoby skorzystać z wynajmu drukarek. To bardziej korzystne rozwiązanie, ze względu chociażby na kwestie finansowe. Dobrze jest to ukazane w http://www.optymalizacjadruku.pl/ Myślę, że dla wielu firm będzie to najlepszy sposób na zdobycie dostępu do takiego sprzętu.

eleorka

Post autor: eleorka » pn sty 29, 2018 4:17 am

Używacie zamienników do drukarki? Stawiacie na jakieś konkretne firmy czy raczej decydujecie się ceną?

mimi9

Post autor: mimi9 » sob lut 17, 2018 3:47 am

Jeśli szukacie drukarek atramentowych, laserowych lub urządzeń wielofunkcyjnych wiodących producentów i zależy Wam na niewysokiej cenie, to polecam rozejrzeć się w sklepie LOCOPRINT. Oferują oni szeroki wybór takiego sprzętu za naprawdę niewielkie pieniądze. W sklepie można też zakupić tusze, tonery oraz zamienniki, tak więc o materiały eksploatacyjne również nie musicie się martwić.

Odpowiedz