Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Ceglana ściana w łazience

Na kazdy temat...... + przeniesione Internet, komputery + Humor i satyra

Moderator: kris_k

Awatar użytkownika
grajek

Re: Ceglana ściana w łazience

Post autor: grajek » śr mar 25, 2020 10:36 am

Bardzo fajna opcja moim zdaniem :D
Tylko spokój może nas uratować :D :idea:

luiza

Post autor: luiza » wt kwie 07, 2020 1:02 pm

Mi marzą się płytki z http://www.tubadzin.pl/collection/495 Planuję remont łazienki na maj i chyba zdecydujemy się na płytki Tubądzin. Są nowoczesne, jasne i będą idealnie pasować do naszej wizji łazienki. Ceglana ściana też mi się podoba, ale u kogoś. W swojej łazience jej nie widze.

CentrumBlacharskie
Kontaktowanie:

Post autor: CentrumBlacharskie » pn maja 04, 2020 9:01 am

Pamiętaj, nie zapomnieć, by zamontować deskę czołową :)

Billy Kid

Post autor: Billy Kid » wt maja 19, 2020 8:29 am

A co do samych płytek to mi kilka opcji wpadło w oko od nic hhttps://szklanemozaiki.pl mają naprawdę szeroki wybór płytek i nie tylko, na pewno znajdziesz to czego potrzebujesz do wykończenia swojej łazienki.

monikamis11

Post autor: monikamis11 » śr sie 12, 2020 6:19 am

A co myślicie o szklanej ścianie? Fajny pomysł czy raczej szaleństwo? Moim zdaniem ściany ze szkła prezentują się bardzo elegancko i profesjonalnie. Widziałam że zakład Ściany Szklane wykonuje takie szklane ściany na zamówienia. Bardzo ciekawa oferta. Polecam się zapoznać.

majewczyk

Post autor: majewczyk » pt sie 14, 2020 7:02 am

Ja właśnie będę remontować łazienkę i moim marzeniem jest wykończenie wnętrza w łazience właśnie taką ceglaną scianą ;)

stella93

Post autor: stella93 » ndz sie 23, 2020 1:12 am

Nie wiem, czy to jest dobry pomysł, ale zaraz powiem dlaczego. Ogólnie cegła na ścianę to bardzo dobre rozwiązanie, na salon na przykład, albo ścianę ozdobną w kuchni, przedpokoju, gdziekolwiek. Jednak wydaje mi się, że w łazience to ta cegła może za szybko skorodowieć, zacząć się kruszyć, jak napije się wody. Przecież to materiał, jaki nie lubi wody. A w łazience unosi się dużo pary.

różyczka

Post autor: różyczka » wt wrz 29, 2020 9:33 am

Ja nie wyobrażam sobie łazienki bez dużego lustra. Dlatego zainteresowała mnie ta oferta tu http://szklarzokuniew.pl/ Ta firma wykonuje lustra na wymiar wg potrzeb klienta. Moja łazienka ma niestandardowy układ, więc mam nadzieję, że z ich pomocą znajdę dobre miejsce na lustro. A firma ma duże doświadczenie i są w stanie wyciąć lustro o dowolnym kształcie.

Awatar użytkownika
jacinthe93

Post autor: jacinthe93 » wt lis 03, 2020 6:45 am

Jeśli będziemy kleić takie płytki w łazience, trzeba zapoznać się z niezbędnymi informacjami na temat kleju, które znajdziemy u doradcy handlowego lub na opakowaniu, bez tego możemy coś źle wykonać.

salceson
Kontaktowanie:

Post autor: salceson » wt lis 10, 2020 10:54 am

Wszelakiego rodzaju płytki na pewno znajdziesz u nich https://szklanemozaiki.pl drewnopodobne jak i wiele wiele innych. Sama zastanawiam isę nad jedną ścianą z drewnopodobną a resztą w jasnym odcieniu. Dobre płytki to podstaw, dlatego wolę kupić raz a porządnienie i mieć spokój na lata.

fiszka1

Post autor: fiszka1 » czw lis 12, 2020 6:02 am

marzenloka pisze:
czw paź 03, 2019 3:32 am
Płytki w łazience to już standard. Choć ostatnio widziałam takie, które imitowały beton architektoniczny.
dokładnie, mega świetna sprawa!

Awatar użytkownika
sstrosin

Post autor: sstrosin » wt gru 29, 2020 3:03 am

Moty ceglane ściany jest dobrym pomysłem, zarówno jak beton architektoniczny z Bielska. Surowa, industrialna, z ciekawą fakturą – betonowa ściana wprowadza do wnętrz loftowy klimat rodem z fabrycznych hal. Szarość materiału to świetne tło dla mebli i dodatków w odważnych kolorach.

Awatar użytkownika
hiram.bechtelar

Post autor: hiram.bechtelar » wt gru 29, 2020 3:32 am

Takie ściany są obecnie bardzo popularne, na pewno jest to ciekawy akcent we wnętrzu.

szumi1303

Post autor: szumi1303 » śr sty 06, 2021 9:42 am

Dobry wybór, a jeśli nadal jesteś w temacie budownictwa i zastanawiasz się nad betonem, to betoniarnia czechowice dziedzice będzie twoim najlepszym wyborem, polecam!

farek

Post autor: farek » czw sty 07, 2021 1:34 am

mi się bardzo podoba takie wykończenie :)

Odpowiedz