Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Biuro rachunkowe czy księgowa?

Na kazdy temat...... Czyli wszystko co ci spac nie daje albo lezy na watrobie ;-)

Moderator: kris_k

Marika

Post autor: Marika » wt paź 06, 2015 3:15 pm

Moim zdaniem znacznie bardziej opłacalnym będzie skorzystanie z oferty biura rachunkowego. Sama od wielu lat współpracuję z http://www.gardeprofit.pl/ i jestem bardzo zadowolona z usług tej firmy. Wszelkie rozliczenia są wykonywane zawsze terminowo i nie ma najmniejszych problemów z kontrolami np. ze strony skarbówki.

Traviso

Post autor: Traviso » śr paź 07, 2015 4:59 am

Ja tez wspolpracuje z biurem rachunkowym i nie mam na co narzekac

marzenloka

Post autor: marzenloka » czw paź 08, 2015 2:57 am

Wszystko zależy od wielkości firmy. Gdy mamy do czynienia z małym lub średnim przedsiębiorstwem to bardziej opłacalnym rozwiązaniem jest nawiązanie współpracy z księgową Wrocław pracującą w profesjonalnym biurze rachunkowym. Tylko duże firmy mogą sobie pozwolić na zatrudnienie księgowego na etat.

ranliburg

Re: Biuro rachunkowe czy księgowa?

Post autor: ranliburg » pt paź 30, 2015 3:48 pm

raimoto pisze:Co lepsze? Wracam do Polski i zamierzam otworzyć tam swoją działalność. O podatkach w tym kraju wiem niewiele, dlatego chcę to zlecić na zewnątrz. Znajomi polecili mi auditor.sopot.pl - badanie bilansu. Moja ciotka zaś jest za księgową, najlepiej działającą na zlecenie. Jakie są Wasze doświadczenia?
Słyszałem wiele dobrego o firmie Auditor. Na Twoim miejscu nie wahałbym się.

furiatka1

Post autor: furiatka1 » pn sty 11, 2016 8:11 am

Tu nie ma reguły co jest lepsze, najważniejsze żeby osoba której przypadnie obsługa danej firmy była kompetentna i znała się na rzeczy bo dzisiaj dobra księgowa jest nawagę złota, szczególnie cieszy się wieloma zaletami doradztwo podatkowe połączone z księgowością. Upieczemy wtedy dwie pieczenie na jednym ogniu ale trzeba wybierać mądrze i nie szukać w tym zakresie oszczędności.

mielko

Jak oszczędzać?

Post autor: mielko » pt sty 15, 2016 5:32 pm

W ostatnich latach na popularności zyskuje Biuro29 wirtualne. Pozwala zaoszczędzić czas, pieniądze i nerwy

adam9838

Post autor: adam9838 » wt mar 22, 2016 6:37 am

Ja postawiłem na księgowego, prowadzę firmę od jakiś 6 lat i zawsze mogę liczyć na wsparcie ze strony księgowego. Wszystkie dokumenty zawsze mam na czas i jak dotąd nie miałem żadnych problemów. Nie wiem jak działają biura rachunkowe czy ma sie tam jakiegoś indywidualnego opiekuna a ja własnie preferuje taki tryb w którym jedna osoba zajmuje sie moją firmą kompleksowo.
Jaka firma do windykacji ? Ponoć dobrą firmą jest kruk windykacja kontakt tez jest szybki.

Dzeekus

Post autor: Dzeekus » wt mar 22, 2016 7:32 am

Wszystko zależy od wielkości przedsiębiorstwa. Moim zdaniem prędzej czy później i tak trzeba zatrudnić księgową, ale to już kwestia na ile się to opłaca.
Sprawdź informację o sprzęcie medycznym.

mariakamcyk
Kontaktowanie:

Post autor: mariakamcyk » czw mar 24, 2016 3:19 am

Ja tez wspolpracuje z biurem rachunkowym i nie mam na co narzekac

malimali

Post autor: malimali » pn kwie 18, 2016 11:23 am

Dla małej działalności biuro rachunkowe, a dla większej warto mieć kogoś na stałe. Zresztą dużo zalezy też od tego, jaki rodzaj współpracy preferujesz.

telimena

Post autor: telimena » ndz kwie 24, 2016 1:17 pm

Dobre biura rachunkowe nawet online poradzą sobie z rozliczeniami małych i średnich przedsiębiorstw. Warto zwrócić uwagę na metody komunikacji, doradztwa i dostępu do dokumentacji klienta kiedy tego potrzebuje. Dzieki oprogramowaniu dla biur rachunkowych online https://mojebiuro24.pl/ to proste i niesie wiele korzyści. namawiajcie swoje biura do takich rozwiązań.

zbys21
Kontaktowanie:

Post autor: zbys21 » śr kwie 27, 2016 1:50 am

Wszystko zalezy jaka to ksiegowa, ale lepiej pójsc do biura i miec profesjonalną obsługe, cenowo to wychodzi optymalnie

miskant

Post autor: miskant » pn lip 11, 2016 4:19 am

Ja też się raczej skłaniam do korzystania z biura rachunkowego, przynajmniej w przypadku mniejszych firm. Dużym firmom być może bardziej opłaca się mieć księgową na etacie. Ja akurat od początku działalności korzystam z http://ksiegowyexpert.pl/ i też bym się teraz nie zdecydował na zmianę.

magda906

Post autor: magda906 » wt lip 19, 2016 2:37 am

To jest sprawa własna, to i to jest dobry rozwiązaniem. Ja bym wybrała jednak biuro rachunkowe. Można pomyśleć też o archwizacji dokumentów , gdzie dokumenty będą bezpieczne w razie kontroli. Widziałam coś takiego na: http://archiwizacjadokumentow.com.pl/in ... utsourcing . Jak na moje oko to super sprawa.

dalleko

Post autor: dalleko » wt lip 19, 2016 2:57 am

U mnie na razie wystarcza księgowa.

Odpowiedz