Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Gdzie zorganizować konferencję

Na kazdy temat...... Czyli wszystko co ci spac nie daje albo lezy na watrobie ;-)

Moderator: kris_k

jeh

Re: Gdzie zorganizować konferencję

Post autor: jeh » ndz wrz 11, 2016 11:06 am

a takie cudne i efektowne miejsce http://windsorhotel.pl/ na konferencje Ci pasuje ? dziwie się, ze od razu nie trafiłeś na ten hotel. Moja znajoma zawsze organizuje tam większe spotkania firmowe, chwali sobie obsługę.

Gość

Post autor: Gość » wt wrz 13, 2016 4:00 am

Wszystko zależy od tego, jaki efekt chcesz uzyskać. Warto wiedzieć, że od lokalizacji, w której organizujesz konferencję, zależy często to, jak dany event wypadnie. Wiadomo, że konferencje w zakopanem wyjdą lepiej, niż konferencje w jakimś dużym mieście. Otoczenie jest bardzo ważne podczas organizacji takiego wydarzenia, więc weź to pod uwage.

Marta38

Post autor: Marta38 » czw wrz 22, 2016 3:21 am

A ja myśle, że najlepszym miejscem na organizację tego typu wydarzeń będzie centrum konferencyjne poznań. W ogóle to miasto organizuje wiele takich wydarzeń, w związku z czym mają duże doświadczenia w tej materii. Pomyśl nad tym :)

Luna6

Post autor: Luna6 » czw wrz 22, 2016 10:16 am

O dzieki napewno ciekawe miejsce wiem dzie to jest i wlasnie sama sie zastanawialam czy konferencji z mojej firmy nie przeprowadzic wlasnie tam.Duzo pozytywnych opinni i stosunkowo niskie ceny wiec warto ta opcje rozazyc.

Antek76

Post autor: Antek76 » śr wrz 28, 2016 5:35 pm

Dużo zależy od tego, czego konkretnie ma dotyczyć dane wydarzenie. Jeśli chodzi o grono kilkudziesięciu osób, to najlepsza będzie sala szkoleniowa we wrocławiu. Tam będziecie w stanie odpowiednio zadbać o przekazanie wiedzy uczestnikom.

adrian9955

Post autor: adrian9955 » śr wrz 28, 2016 6:04 pm

ciezka sprawa, ja bym to zlecil jakiejs agencji

olaapoki

Post autor: olaapoki » pn paź 24, 2016 7:26 am

Szukacie idealnej miejsca na sale konferencyjne łódź ? Jeśli tak to koniecznie zaglądnijcie do Hotelu Nowa Gdynia w łodzi, niesamowite miejsce na organizacją konferencji, świetnie wyposażona nowoczesna sala będzie do waszej dyspozycji !

kriss

Post autor: kriss » pn paź 31, 2016 4:38 pm

Ktoś tutaj wspomniał o Poznaniu. Ja także myślę, że to miasto nadaje się idealnie na konferencje. Poza zajęciami, warto zwiedzić szczególnie Stare Miasto pełne pięknych kamienic. Co do konferencji mogę polecić Hotel Ikar, który położony jest właśnie w centrum Poznania - http://www.hotelewam.pl/621-hotel-ikar-poznan.html. W hotelu znajduje się aż pięć różnych, klimatyzowanych sal konferencyjnych. Restauracja hotelowa obsługuje także przerwy kawowe i na lunch jak i również serwuje pyszne dania na gorąco.

Moska90

Post autor: Moska90 » śr lis 02, 2016 6:19 pm

Jeśli zależy Wam na tym, by konferencja wypadła najlepiej, to wybierajcie tylko sprawdzone miejsca. Wiem, że powstają takie miejsca jak profesjonane centrum kongresowe we wrocławiu, które stworzone są specjalnie na takie eventy i głównie im służą. Tam macie gwarancję, że wszystko odbędzie się jak należy.

Romeq77

Post autor: Romeq77 » pt lis 04, 2016 5:33 am

Grunt to znaleźć takie miejsce, które faktycznie Was zauroczy. Dla mnie najlepiej wypadają konferencje w sopocie, bo lubię całą atmosferę, która towarzyszy temu miastu. Gdybym mógł, to bym wybierał się tylko tam i spędzał tam każdą możliwą chwilę. A jeśli dodatkowo można tam popracować na konferencji, to już w ogóle jestem za!

krisek

Post autor: krisek » pn lis 28, 2016 7:18 am

najlepiej zorganizować konferencje tam gdzie jest bardzo dobry dojazd wiadomo że takie miejsce to Warszawa, mamy tam dobry dojazd czy to kolejowy czy to lotniczy. Ale na konferencje to najlepiej wybrać hotel pod Warszawą by ceny noclegu i wynajęcia sali były niższe. Dodatkowo dobrze żeby hotel miał własną gastronomię bo to ułatwi nam organizacje konferencji. O bardzo ciekawą ofertę możecie znaleźć w tym hotelu http://www.hotelponiatowski.pl/

Mirkaa34

Post autor: Mirkaa34 » śr gru 07, 2016 2:27 pm

Może poszukaj na przykład jakieś hostele łódź tanie , często w takich miejscach mają naprawdę ładne sale, czy to na różne eventy, czy właśnie konferencje, a ceny są naprawdę dobre, więc warto podzwonić i się zorientować w ofercie.

Antek76

Post autor: Antek76 » czw gru 15, 2016 2:34 am

Na pewno pomyśl o konferencji wyjazdowej. Jednak jeśli goście będą musieli przejechać kawałek, to automatycznie będą chcieli więcej wyciągnąć dla siebie. Wiem, że świetnie sprawdzają się http://www.hotelbelweder.pl/konferencje ... e w górach, więc na pewno pomyśl własnie o tym.

Romeq77

Post autor: Romeq77 » pn sty 02, 2017 9:50 am

Akurat z tym nie powinno być problemu, bo powstaje coraz więcej miejsc specjalnie ku temu przeznaczonych. Zajrzyj chociażby dohttp://krajowy.biz/firma,pinupstudiopl w Warszawie, bo wiem, że jestem mnóstwo przystosowanego miejsca.

miskant

Post autor: miskant » czw sty 05, 2017 8:19 am

Wcześniej ktoś pytał o Kraków, jakbyście tam szukali miejsca na konferencję czy szkolenie to polecam sprawdzić sposób, który jest opisany w tym artykule. Generalnie to chyba najszybsza opcja jak się chce wynająć lokal na szkolenie czy konferencję.

Odpowiedz