Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Jakie meble do nowoczesnej kuchni?

Na kazdy temat...... Czyli wszystko co ci spac nie daje albo lezy na watrobie ;-)

Moderator: kris_k

selam

Re: Jakie meble do nowoczesnej kuchni?

Post autor: selam » sob sty 06, 2018 10:56 am

co myślicie o meblach z białego drewna? pasują do kuchni czy nie?

jjusti18

Post autor: jjusti18 » wt sty 09, 2018 3:53 pm

Jeżeli chodzi o wyposażenie kuchni nie da się przeoczyć tutaj kwestii również sprzętu. Ja przede wszystkim nie wyobrażam sobie życia bez dobrego piekarnika https://www.bomi.pl/ranking-piekarnikow ... ch-modeli/ . Najważniejsze, żeby posiadał wszystkie istotne funkcje i był ergonomiczny.

honorata

Post autor: honorata » pn sty 15, 2018 6:58 am

Ja jestem zwolenniczką nowoczesnych rozwiązań jak na przykład zabudowanie sprzętu kuchennego w meblach ;) na co dzień nie widać ich, a jedynie ładnie nowoczesne meble ;) super rozwiązanie. Tak samo zrobiłam z między innymi radiem, bez którego w kuchni nie potrafiłabym wytrzymać. Więcej o nim możecie poczytać na stronce https://www.ebrodnica.pl/aktualnosci/po ... uchni.html . Rzućcie sobie okiem, bo naprawdę warto ;) takie rozwiązania obecnie są strasznie modne i coraz więcej ludzi na to się decyduje

agus123

Post autor: agus123 » wt sty 23, 2018 6:21 pm

Myślę, że najrozsądniej jest zdecydować się na meble na wymiar. Tylko wtedy w stu procentach uda nam się wykorzystać jej przestrzeń. Świetne meble produkuje Nolte Kuchen. Zamówienie na nie można złożyć w warszawskiej Domotece, w https://www.interio-meble.pl/ (jest na nie udzielana pięcioletnia gwarancja).

Jasna

Post autor: Jasna » pt sty 26, 2018 6:25 am

Ja jestem zwolenniczką zamawiania mebli na wymiar. W sklepie można kupić ale w zyciu tak nie dopasujesz. Zawsze zostają jakieś niewykorzystane przestrzenie. Przy remoncie kuchni zdecydowałam się na meble na wymiar od firmy http://www.biuroimeble.com.pl . Mają fajne meble, nowoczesne, solidne. Wybrałam otwieranie szafek na dotyk, jest to bardzo praktyczne, szczególnie jak ma się brudne ręce :D

carolina91

Post autor: carolina91 » wt sty 30, 2018 1:42 am

My mamy meble robione na miarę. Teraz przeglądam ofertę viewtopic.php?f=23&t=12053&p=57696#p57696 i szukam wyposażenia do kuchni oraz jadalni. Muszę przyznać, że jest w czym wybierać. A wy gdzie kupowaliście garnki, patelnie, talerze itd?

orek

Post autor: orek » wt sty 30, 2018 4:36 am

ja postawiłbym na drewniane krzesła, według mnie takie są bardzo ładne

dalleko

Post autor: dalleko » pt lut 09, 2018 5:01 am

A jakie kupujecie urządzenia do kuchni? Wolnostojące czy może wybieracie specjalne agd do zabudowy w meblach? To drugie rozwiązanie jest chyba coraz bardziej popularne w nowoczesnych kuchniach.

Swiatelko456

Post autor: Swiatelko456 » pt lut 09, 2018 5:13 am

Ja mam wszystko pod zabudowę. Moim zdaniem wygląda to o wiele lepiej niż takie wolno stojące meble :P

kejti

Post autor: kejti » pn lut 19, 2018 12:32 am

Meble to tylko jedna kwestia, drugą są odpowiednie sprzęty w kuchni. To na nich pracujemy na co dzień. Ja sobie nie wyobrażam już kuchni bez zmywarki. Wiem, że marka Candy ma w ofercie bardzo pojemne zmywarki, które mieszczą nawet 16 kompletów naczyń. Dla osób, które często przyjmują gości jest to genialne rozwiązanie i na pewno warto wziąć je pod uwagę.

MacieX822

Post autor: MacieX822 » śr lut 21, 2018 2:14 am

W takiej kuchni bardzo fajnie sprawdzi się dywan. Oczywiście nie jakiś duży, włochaty ale takie mniejsze z tworzyw sztucznych. Poszukajcie sobie takich propozycji na blogu https://carpetforyou.pl/blog/jaki-dywan ... osci-runa/ ja tam właśnie znalazłam ciekawy artykuł na temat dywanów w kuchni

światełko89

Post autor: światełko89 » czw lut 22, 2018 2:48 am

Hej! :)

Meble u mnie już wybrane, zastanawia mnie sposób na oświetlenie blatów. Myślicie, że biała listwa led będzie dobrze wyglądąć? Kuchnia jest nowoczesna, biało-szara. Dużo przestrzeni, stół po środku i on jest oświetlony z góry. Ale szafki i blaty po bokach właśnie jeszcze nie. I tak myślę o tych listwach... :) Jakieś pomysły?

rejke

Post autor: rejke » czw lut 22, 2018 5:48 am

ja kupuje meble do kuchnii przez internet, tam są najlepsze

izydor007

Post autor: izydor007 » pt lut 23, 2018 2:38 am

Przede wszystkim przemyślane. Meble kuchenne nowoczesne powinny być przemyślane i w dużym połysku. AGD pod zabudowę, wtedy kuchnia wygląda na bardzo estetyczną.

Trzebicka18

Post autor: Trzebicka18 » pt lut 23, 2018 7:42 am

Polecam meble białe albo szare, są teraz bardzo modne i nowoczesne. Sprawią, że kuchnia będzie zdawała się większa :)

Odpowiedz