Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Jakie meble do nowoczesnej kuchni?

Na kazdy temat...... Czyli wszystko co ci spac nie daje albo lezy na watrobie ;-)

Moderator: kris_k

marzenloka

Re: Jakie meble do nowoczesnej kuchni?

Post autor: marzenloka » wt lip 26, 2016 1:41 am

Białe meble na wysoki połysk powinny się sprawdzić. Tym bardziej, że obecnie są bardzo modne.

marzenloka

Post autor: marzenloka » wt lip 26, 2016 5:55 am

Do kuchni akurat meble na wymiar będą idealne. Tylko trzeba liczyć się z dość wysokimi kosztami.

Moska90

Post autor: Moska90 » śr sie 03, 2016 4:07 am

To jak już będziecie kupować te meble, to od razu zadbajcie o ich konserwacje. Im wcześniej się to zrobi, tym lepiej dla mebli. Dobre materiały do takiej konserwacji dostaniecie w http://lakiery.pl/ więc od tego miejsca zaczęłabym szukanie.

debskidominik

Post autor: debskidominik » śr sie 10, 2016 4:10 am

W sklepach jest duży wybór takich mebli, jeżeli chcesz robić na wymiar to stolarz również zrobi Ci w stylu jaki najbardziej Cię interesuje i odpowiada ;)

marzenloka

Post autor: marzenloka » śr sie 10, 2016 5:26 am

Moja koleżanka znalazła meble w sieciówce i stolarz zrobił jej takie same. Tylko były sporo tańsze.

Mirka33

Post autor: Mirka33 » ndz wrz 04, 2016 7:29 am

A jakie jest Wasz zdanie na temat renowacji mebli? Myślicie , że do nowoczesnej kuchni może fajnie się sprawdzić właśnie taki styl, gdzie będą odnowione stare meble? Ja jestem czymś takim zachwycona, trochę poszperałam w sieci i są nawet firmy, które profesjonalnie się tym zajmują http://artrenowacja.pl , jednak cały czas się zastanawiam na ile takie coś będzie praktyczne akurat do kuchni.

daleka

Post autor: daleka » wt wrz 06, 2016 2:06 am

Ja się w takie rzeczy nie bawię. Nie podobają mi się takie meble.

daleka

Post autor: daleka » pn paź 31, 2016 1:39 pm

W sumie to kwestia gustu. Do nowoczesnej kuchni białe meble na wysoki połysk.

noko

Post autor: noko » pn lis 07, 2016 4:17 am

Może w nowoczesnej kuchni sprawdzą się meble robione na wymiar. Ofertę takich mebli ma stolarz Wrocław , który wykonuje również luksusowe meble do salonu, łazienki, a także zajmuje sie robieniem mebli medycznych i stomatologicznych. Jednak te do kuchni też są piękne.

ssssaa

Post autor: ssssaa » czw lis 10, 2016 5:04 am

Noko! super pomysł! meble nowoczesne do kuchni są po prostu przepiękne! ja jestem w trakcie urządzania mieszkania i zaczynam od najważniejszego, czyli od kuchni i łazienki!!! :)
wspaniałe, przestronne i nowoczesne mieszkania wrocław deweloper! Zapraszam serdecznie!

dali09

Post autor: dali09 » śr lis 16, 2016 4:17 am

Ja bardzo lubię prostotę. Więc moim zdaniem powinny być proste, w klasycznym kolorze (mogą być nawet używane). Bardziej skupiłabym się na dekoracjach bo często one tworzą ten nowoczesny wizerunek kuchni. Teraz się zastanawiam jak udekorować okno, tak aby nie przesadzić. Czytam poradniki np. ten: http://sprzedajemy.pl/poradnik/jak-udek ... ni-art1217 i nie wiem czy po prostu kwiaty czy może roleta... albo fajne firanki i zasłonki? Mam dylemat.

daleka

Post autor: daleka » czw lis 24, 2016 6:08 am

Meble to nie wszystko. Zanim się je kupi trzeba wybrać sprzęt AGD. Zwłaszcza, jeśli rozważamy ten do zabudowy. Tutaj: http://www.homebook.pl/produkty/zmywarki-do-zabudowy znajdziecie zmywarki wiodących producentów. Jest w czym wybierać. Sprawdźcie!

Moska90

Post autor: Moska90 » wt lis 29, 2016 2:57 am

Zgadzam się. W kuchni najlepiej sprawdzą się krzesła proste i bez zbędnych obszyć. Te bardziej dekoracyjne nadają się raczej do salonu lub do jadalni. A w kuchni warto mieć krzesła w stylu https://www.centrumkrzesel.pl/kuchnia-/138/c Wiem, że są one najbardziej funkcjonalne, ale też najlepiej dopasowane do charakteru pomieszczenia, a to też jest ważna rzecz.

Gagatek11

Post autor: Gagatek11 » pn gru 05, 2016 1:57 pm

Myślę, że w przypadku wyboru mebli do kuchni warto zainwestować w projekt. Kuchnia na zamówienie ma swój styl, szyk i niepowtarzalność.To fakt taki projekt jest troszeczkę droższy, ale przynajmniej ma się pewność, że meble się nie zniszczą. Przy meblach na zamówienie ma się większość pewność co do drewna, z których zostały zrobione :) Pozdrawiam!
Oryginalność, klasa, styl oraz szyk kuchnie na wymiar Wrocław Zakochaj się w projektach Wanzbig!

klaudusia22
Kontaktowanie:

Post autor: klaudusia22 » pn gru 05, 2016 5:30 pm

Teraz panuje moda, że nowoczesne kuchnie najczęściej są robione w bieli. Mi ten trend zupełnie nie pasuje. Pomieszczenia w bieli są dla mnie zbyt sterylne i niepraktyczne. Ja postawiłam na kuchnie w drewnie.

Odpowiedz