Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Jakie meble do nowoczesnej kuchni?

Na kazdy temat...... Czyli wszystko co ci spac nie daje albo lezy na watrobie ;-)

Moderator: kris_k

daleka

Post autor: daleka » wt gru 08, 2015 4:34 am

Ja także jestem zwolenniczką kupowania prostych mebli, a szalenia z dodatkami. Je można w każdej chwili zmienić.

polanicka
Kontaktowanie:

Post autor: polanicka » śr gru 09, 2015 3:02 am

A ja lubię nowoczesność. Podobają mi się meble z takimi podświetlanymi neonami. Robią wrażenie.
Wszystko o trądziku: naturalnacera.pl

daleka

Post autor: daleka » śr gru 09, 2015 4:09 am

Ja neonów nie lubię. Ale nowoczesnym meblom mówię: tak!

krokus

Post autor: krokus » pn gru 14, 2015 2:49 pm

Warto pamiętać również o dobrym zlewie. Tutaj udało mi się znaleźć coś sensownego: http://www.zlewozmywak.pl/k4,zlewozmywa ... oznej.html . Długo szukałem dobrego zlewu narożnego.

leski

Re: Jakie meble do nowoczesnej kuchni?

Post autor: leski » wt mar 01, 2016 8:14 am

Stare meble sprzedajemy sobie teraz na sprzedajemy.pl i niedługo wybieramy się do sklepu po nowe. Znajomi polecili nam ten serwis ogłoszeniowy, bo jest całkiem spory i przede wszystkim darmowy. Korzystam już od dłuższego czasu ze sporym zadowoleniem.
Ostatnio zmieniony wt kwie 05, 2016 3:46 am przez leski, łącznie zmieniany 1 raz.

kamil777
Kontaktowanie:

Post autor: kamil777 » pn mar 07, 2016 2:42 am

dzisiaj w kuchniach najlepiej się sprawdza nowoczesny, minimalistyczny wystrój, świetnie się prezentuje i jest bardzo praktyczny

kocurek92

Post autor: kocurek92 » śr mar 09, 2016 5:10 am

My z chłopakiem ostatnio robiliśmy mały remont i postanowiliśmy pozbyć się ławy,a w zamian kupić stolik kawowy.Powiem szczerze, że w sieci jest duży wybór, ale niektóre są tak okropne, że aż żal patrzeć. Po jakimś czasie w końcu trafiłam na taki, który spełnia moje wymagania: http://tables.design/stoly-kawowe/18-caboto.html, Jest bardzo nowoczesny i myślę, że nawet jak zmienię kolor ścian za jakiś czas to nadal będzie pasował.:)

Jowitka

Post autor: Jowitka » czw cze 23, 2016 5:05 am

Zanim przejdzie do mebli to dobrze mieć inne rzeczy załatwione, masz już wszystko ? Bo ja mam świetną stronkę, która sprzedaje płytki, proszę bardzo : http://www.paste-group.pl/nasza-oferta Mój mąż upiera się na położenie płytek w salonie, bo zbiera się Nam na remont, ale jakoś nie daje mu się przekonać do tego bo coś mi się ten pomysł nie bardzo podoba. Nie wiem, co sądzicie ?

daleka

Post autor: daleka » czw cze 23, 2016 7:06 am

W ikea są takie meble. Wydaje mi się, że dość tanie.

Rumcajs

Post autor: Rumcajs » czw cze 23, 2016 9:25 am

Neony są fajne... szczególnie w kuchni i sypialni :) Z miejsca dodają uroku :) Poza tym w kuchni lubię jasne kolory, wydają mi się bardziej pasować do nowoczesnego wystroju.

daleka

Post autor: daleka » ndz cze 26, 2016 2:15 am

Neony? Serio? Ja w kuchni prędzej widziałabym oświetlenie led pod szafkami.

Moska90

Post autor: Moska90 » ndz cze 26, 2016 8:50 am

Zgadza się, płytki bardzo dobrze komponują się z nowoczesnym wnętrzem. Ja jestem zwolenniczką mądrych rozwiązań, więc jeśli chodzi o zakupy, to zawsze wolę kupić taniej. Naprzeciw moim oczekiwaniom wychodzą hurtownie jak http://www.heban.net/asortyment/plytki-ceramiczne w których każdy może kupować zdecydowanie taniej. Bardzo mi sie to podoba.

Galata
Kontaktowanie:

Post autor: Galata » ndz cze 26, 2016 11:09 am

Bardzo podobają mi się takie w stylu skandynawskim

furiatka1

Post autor: furiatka1 » pn cze 27, 2016 3:14 am

A co sądzicie o pomyśle z meblami z palet? Widziałam w sieci kilka inspiracji z takim zastosowaniem i muszę przyznać, że bardzo mi się to podoba. Nawet spotkałam się z przykładem wykorzystania takich mebli w kuchni. Wierzcie mi, wygląda to naprawdę rewelacyjnie.

pionier

Post autor: pionier » pn cze 27, 2016 6:01 am

Lubię sklep Ikea :) podoba mi się ich podejście do klienta. Lubię takie lekko wyglądające meble, też nie przekombinowane :) Może zbudowane też częściowo ze szkła? Myślę, że to może wyglądać całkiem nowocześnie :)

Odpowiedz