Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Sprzęt domowy

Na kazdy temat...... Czyli wszystko co ci spac nie daje albo lezy na watrobie ;-)

Moderator: kris_k

donat

Re: Sprzęt domowy

Post autor: donat » sob sty 06, 2018 3:52 pm

Poszukajcie na wyprzedażach garażowych albo spróbujcie zrobić coś sami :D Ja ostatnio kupiłam bardzo stary fotel za niską cenę i sama odnowiłam :D

jjusti18

Post autor: jjusti18 » pt lut 09, 2018 8:54 am

Jeżeli chodzi o sprzęt domowy to ostatnio miałam problem z pralką i już myślałam, że będę musiała ją dać do naprawy a tym samym zapłacę spore pieniądze. Jednak mój małżonek troszkę poszperał w sieci i przeczytał taki artykuł https://www.restartagd.pl/dlaczego-pral ... przyczyny/ z którego dowiedział się, że przyczyną może być niedrożny odpływ, filtr lub niesprawnie działająca pompa. Jak sprawdził pralkę okazało się, że nie działa pompa. Dzięki tym wskazówką odkrył główną przyczynę dlaczego pralka nie wiruje. W ten sposób szybko problem został rozwiązany.

kejti

Post autor: kejti » śr lut 14, 2018 2:01 am

No ja nie wyobrażam sobie życia bez dobrej pralki. Przy dzieciach ciągle muszę coś prać. Teraz zastanawiam się właśnie nad zakupem bardziej nowoczesnego modelu, widziałam, że pralki marki Candy są sterowane również ze smartfona. A w pralkach z serii Bianca http://www.candy.pl/pl_PL/bianca każde pranie można skrócić do 59 minut. To spora oszczędność czasu - którego przy dzieciach nigdy nie mam.

leszek-krawiec-86

Post autor: leszek-krawiec-86 » pt lut 16, 2018 3:31 am

Osobiście doradzałbym zakup chemii gospodarczej i to w jak najkrótszym czasie po zakupie samego wyposażenia kuchni czy łazienki, aby nawet na chwilę nowo nabyty sprzęt nie pozostawał brudny czy tym bardziej niedomyty po jego wcześniejszym użytkowaniu.

mimi9

Post autor: mimi9 » sob lut 17, 2018 3:40 am

A jakie odkurzacze możecie polecić? Ja właśnie zastanawiam się nad zakupem nowego, ponieważ stary już coraz gorzej pracuje :( .
Gdy ostatnio byłam u znajomej, akurat sprzątała i zwróciłam uwagę właśnie na jej odkurzacz, ponieważ pracował bardzo cicho. Okazało się, że to jakiś odkurzacz marki Hoover. I teraz pytanie do Was - macie może u siebie odkurzacze z tej firmy? Bo chciałabym wiedzieć, czy wszystkie one charakteryzują się taką cichą pracą, czy akurat tylko ten jeden konkretny model... Będę wdzięczna za odpowiedzi, pozdrawiam.

Odpowiedz