Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Sprzęt domowy

Na kazdy temat...... Czyli wszystko co ci spac nie daje albo lezy na watrobie ;-)

Moderator: kris_k

kanira

Re: Sprzęt domowy

Post autor: kanira » sob wrz 30, 2017 8:02 am

Jeśli chodzi o sprzęt domowy to ważne by był dobrej jakości. Widziałam ostatnio właśnie pochłaniacze kuchenne w castoramie https://www.castorama.pl/produkty/urzad ... soria.html , mają naprawdę spory ten wybór i ceny lepsze niż w typowo sklepach AGD. Muszę pomyśleć o tym, by zmienić swój stary okap, bo już ledwo żyje

mortiszia007

Post autor: mortiszia007 » wt paź 17, 2017 4:49 pm

Niedawno z mężem przeprowadziliśmy się do nowego domu - wiadomo sprzętu AGD do kupienia mnóstwo. Weszliśmy na stronę Euro RTV AGD - wybór ogromny. Może minimalnie drożej ale można za to obejrzeć bestsellery i zapoznać się z opiniami innych klientów.
Opłacalny sposób by sprostać wyzwaniom w zarządzaniu magazynem

ancek

Post autor: ancek » śr paź 18, 2017 4:03 am

sprzęt domowy według mnie warto jest kupować używany, żeby sięza bardzo nie wykosztować

kargulipawlak

Post autor: kargulipawlak » sob paź 28, 2017 2:53 pm

Tylko używany sprzęt lubi się psuć. Wiem coś o tym, bo tak zrobiłem i musiałem potem wzywać fachowca. Na szczęście na stronie http://restartagd.pl znalazłem takiego, który usunął awarię za całkiem rozsądne pieniądze.

taniomanka

Post autor: taniomanka » czw lis 16, 2017 4:26 am

Ja nie kupowałabym używanego sprzętu AGD. Teraz nawet w okazyjnych cenach można znaleźć dobry nowy sprzęt. Aktualnie jestem na etapie kupna odkurzacza. Może to nie jest jakiś wielkie urządzenie, ale jednak nie mogę się jednak zdecydować, czy kupić klasyczny, czy może jednak stojący. Wiem póki co tyle, że wybór padnie na odkurzacz Philips. Została tylko kwestia wyboru modelu.

gopir

Post autor: gopir » wt lis 21, 2017 12:17 pm

Sprzęty domowe do sprzątania są równie ważne jak środki których używasz. Dlatego jeżeli masz już dobry sprzęt warto kupić porządne środki czyszczące Do prania mogę Ci polecić perły piorące perlux bo nie są drogie, a bardzo dobrze piorą i nadają przepiękny zapach ubraniom :)

wakibiz

Post autor: wakibiz » wt lis 21, 2017 1:08 pm

Moim zdaniem jest to jak najbardziej dobry pomysł!

Majkaaa

Post autor: Majkaaa » sob lis 25, 2017 3:16 pm

Popieram, zdecydowanie warto zwracać uwagę na środki czystości jakich używamy. Ja właśnie ostatnio kupiłam nową pralkę i wraz z nią przerzuciłam się na perły piorące Perlux ( do tej pory używałam zwykłego proszku) i zdecydowanie widać różnicę. Pralka po praniu jest czysta a jej części chronione i zadbane! A już nie wspomnę o praniu, które w końcu przyjemnie pachnie.

aniszka78

Post autor: aniszka78 » sob lis 25, 2017 4:46 pm

a powiem Ci że ja to w domu mam różne sprzęty różnych firm i na żaden jeszcze nie narzekam :D

Ekstraa

Post autor: Ekstraa » czw gru 28, 2017 6:45 am

Obecnie w gazetce Neonetu jest promocja na AGD, obniżka o 20% więc warto zaglądnąć : https://www.ceneo.pl/gazetki/gazetka-neonet

1marcinek11

Post autor: 1marcinek11 » czw gru 28, 2017 7:28 am

ja teraz planuję kupić kino domowe!

salceson

Post autor: salceson » śr sty 03, 2018 5:34 am

Jakby ktoś był zainteresowany znalazłem fajny ranking pralek https://morele.net/wiadomosc/ranking-pr ... deli/1177/ . Osobiście lubie takie rankingi, bo można się dowiedzieć jaki sprzęt jest najlepiej oceaniany, jak z wydajnością, na którym miejscu się plasuje sprzęt który obecnie posiadamy. Przydatne. :)

jjusti18

Post autor: jjusti18 » sob sty 06, 2018 3:36 am

Moim zdaniem warto postawić również na pralko-suszarkę. Sami poczytajcie jakie to wygodne urządzenie https://www.bomi.pl/jaka-pralko-suszarke-wybrac/ . W tym artykule dowiecie się nie tylko o specyfice tego urządzenia, ale również jak znaleźć odpowiedni model również dla siebie.

roksana

Post autor: roksana » sob sty 06, 2018 8:22 am

Jedźcie do jakiegoś dużego sklepu z meblami, wnętrzami itp ;) w galeriach sklepowych jest też już wiele sklepów z takimi małymi dodatkami do domu

stavemorse

Post autor: stavemorse » sob sty 06, 2018 11:26 am

Dzięki wszystkim za trafne podpowiedzi bo sam mam podobny dylemat :D

Odpowiedz