Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Sprzęt domowy

Na kazdy temat...... Czyli wszystko co ci spac nie daje albo lezy na watrobie ;-)

Moderator: kris_k

donat

Re: Sprzęt domowy

Post autor: donat » sob sty 06, 2018 3:52 pm

Poszukajcie na wyprzedażach garażowych albo spróbujcie zrobić coś sami :D Ja ostatnio kupiłam bardzo stary fotel za niską cenę i sama odnowiłam :D

jjusti18

Post autor: jjusti18 » pt lut 09, 2018 8:54 am

Jeżeli chodzi o sprzęt domowy to ostatnio miałam problem z pralką i już myślałam, że będę musiała ją dać do naprawy a tym samym zapłacę spore pieniądze. Jednak mój małżonek troszkę poszperał w sieci i przeczytał taki artykuł https://www.restartagd.pl/dlaczego-pral ... przyczyny/ z którego dowiedział się, że przyczyną może być niedrożny odpływ, filtr lub niesprawnie działająca pompa. Jak sprawdził pralkę okazało się, że nie działa pompa. Dzięki tym wskazówką odkrył główną przyczynę dlaczego pralka nie wiruje. W ten sposób szybko problem został rozwiązany.

kejti

Post autor: kejti » śr lut 14, 2018 2:01 am

No ja nie wyobrażam sobie życia bez dobrej pralki. Przy dzieciach ciągle muszę coś prać. Teraz zastanawiam się właśnie nad zakupem bardziej nowoczesnego modelu, widziałam, że pralki marki Candy są sterowane również ze smartfona. A w pralkach z serii Bianca http://www.candy.pl/pl_PL/bianca każde pranie można skrócić do 59 minut. To spora oszczędność czasu - którego przy dzieciach nigdy nie mam.

leszek-krawiec-86

Post autor: leszek-krawiec-86 » pt lut 16, 2018 3:31 am

Osobiście doradzałbym zakup chemii gospodarczej i to w jak najkrótszym czasie po zakupie samego wyposażenia kuchni czy łazienki, aby nawet na chwilę nowo nabyty sprzęt nie pozostawał brudny czy tym bardziej niedomyty po jego wcześniejszym użytkowaniu.

mimi9

Post autor: mimi9 » sob lut 17, 2018 3:40 am

A jakie odkurzacze możecie polecić? Ja właśnie zastanawiam się nad zakupem nowego, ponieważ stary już coraz gorzej pracuje :( .
Gdy ostatnio byłam u znajomej, akurat sprzątała i zwróciłam uwagę właśnie na jej odkurzacz, ponieważ pracował bardzo cicho. Okazało się, że to jakiś odkurzacz marki Hoover. I teraz pytanie do Was - macie może u siebie odkurzacze z tej firmy? Bo chciałabym wiedzieć, czy wszystkie one charakteryzują się taką cichą pracą, czy akurat tylko ten jeden konkretny model... Będę wdzięczna za odpowiedzi, pozdrawiam.

malinka33

Post autor: malinka33 » ndz mar 04, 2018 12:43 pm

Ja bardzo polecam odkurzacz marki Hoover SteamJet Jest bardzo wydajny lekki, oraz z łatwością pokonuje kurz i bród. Jest wiele tańszych odpowiedników to fakt ale gwarantuje że żaden nie dorasta do pięt maszynie tego producenta.

Tylkokawa2

Post autor: Tylkokawa2 » pn mar 05, 2018 2:16 am

O barzdo ciekawe! Sam aktualnie szukam jakiegoś dobrego odkurzacza.

doka

Post autor: doka » pt mar 09, 2018 3:01 am

:)
Ostatnio zmieniony czw mar 15, 2018 4:52 am przez doka, łącznie zmieniany 1 raz.

eagleheart

Post autor: eagleheart » pt mar 09, 2018 4:29 am

Przyda się.

Igoos3333

Post autor: Igoos3333 » pt mar 09, 2018 6:06 am

A czy jadacie kurkume? Jest to zdrowe czy lepiej tego nie jeść? Na http://psycho-kit.pl/wlasciwosci-lecznicze-kurkumy/ znajdziecie bardzo dużo ciekawych informacji na ten temat. Myśle, że nie jedna osoba będzie zadowolona ze zdobycia tej wiedzy.

lammiss23

Post autor: lammiss23 » pt mar 30, 2018 8:24 am

Ja jakiś czas temu postanowiłam kupić do swojej kuchni ekspres do kawy. Zdecydowałam się na firmę Jura i nie żałuję. Dziś mogę śmiało powiedzieć, że Ekspresy Jura to bardzo solidne sprzęty i warto kupić sobie taki ekspres jeśli lubimy pić codziennie rano idealnie zaparzoną i świeżą kawę!

Zwiso

Post autor: Zwiso » pt mar 30, 2018 8:46 am

Bardzo fajna rzecz ! dzięki za te porady i wskazówki ;)

Awatar użytkownika
konradoo

Post autor: konradoo » pt mar 30, 2018 11:18 am

Bardzo dużo jest takich ofert w internecie. Ja zawsze szukam czegoś po opiniach i wtedy wybieram najlepszą opcję.
Życie jest zbyt frapujące,aby wybierać cierpienie

amela2

Post autor: amela2 » pn kwie 02, 2018 5:26 am

Niestety sprzęty mają tylko dwa lata gwarancji, a potem po prostu lubią się zepsuć. Warto więc pomyśleć o namiarach na dobry serwis pogwarancyjny. Jeżeli mieszkacie w Krakowie lub okolicach to bardzo dobrym rozwiązaniem może być http://pomoc-agd-krakow.pl/. Polecam poczytać.

juuu

Post autor: juuu » pt kwie 27, 2018 6:22 am

Sprzęt domowy typu agd rtv możesz kupić w sieci, jest wiele ciekawych sklepów np https://www.eldom.eu/wsparcie/ . Ta firma posiada w pakiecie serwis gwarancyjny, pomoc dla nowych użytkowników sprzętu. Zanim wybierzecie sprzęt warto również poszukać opinii o nim, zazwyczaj są pozytywne, ale jednak zawsze warto sprawdzić :)

Odpowiedz