Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Sprzęt domowy

Na kazdy temat...... Czyli wszystko co ci spac nie daje albo lezy na watrobie ;-)

Moderator: kris_k

majkel222

Sprzęt domowy

Post autor: majkel222 » sob sie 15, 2015 2:57 am

Właśnie z żoną kupiliśmy dom w stanie surowym zamkniętym, więc zabieramy się za jego wykończenie. Wydaje mi się, że już na tym etapie należy się rozglądać za różnymi sprzętami, meblami i dekoracjami, bo pomalowanie ścian i zrobienie podług to kwestia dwóch-trzech tygodni, jak nam mówi ekipa budowlana. Żona coś tam chodzi oglądać różne wystawy w sklepach z wnętrzem, ale ja mam kłopot innego typu. Chcę sprzęt AGD porządny, niezawodny i pasujący do nowoczesnego wnętrza, ale jest tyle firm na rynku, że nie wiem, które wybrać. Zresztą nawet nie wiem, czy znam wszystkie firmy. Jakie rozwiązania meblowo-sprzętowe macie w domach? Jakich firm? Jesteście zadowoleni?

paluszczek

Post autor: paluszczek » ndz sie 16, 2015 4:04 pm

Cięzko jest polecić jedną konkretną firmę i powiedzieć, ta jest najlepsza .... ponieważ tak jak sam mówisz jest ich mnóstwo my mamy w kuchni urządzenia różnych firm, beko, bosch i Whirlpool z tego co kojarzę (bo nie chce mi się sprawdzać) i ty też nie sugeruj się firmą ponieważ jedna ma lepsze zmywarki a inna płyty czy lodówki, więc najlepiej kupić różne

Gresowy

Post autor: Gresowy » ndz sie 16, 2015 11:00 pm

Możesz po prostu posprawdzać opinie na temat produktów danej marki w internecie. To już da Ci jakiś pogląd, skoro nie możesz się zdecydować na konkretny sprzęt. Pozdrawiam
Sposób na sprawne zarządzanie magazynem

morejmanej

Post autor: morejmanej » wt sie 18, 2015 1:05 pm

z sprzętem agd ile ekspertów tyle histryjek moim zdaniem najlepiej poczytać dany produkt który nam się podoba ocenić czy spełnia nasze wymagania zastanowić się na cena wydaje mi się że wszystko idzie na jedno kopyto a to czy nam się sprzęt zepsuje tylko zależy od tego czy trafiliśmy na feler czy dobrą sztukę wszędzie to się teraz zdarza gdzie idzie produkcja taśmowo.

Britt

Post autor: Britt » wt sie 18, 2015 3:08 pm

Ja polecam tą stronkę: ardeko.pl. Zdecydowanie. Właśnie niedawno kończyliśmy remonty w naszym mieszkaniu i cały nasz sprzęt AGD, właśnie też z polecenia, zamówiliśmy właśnie w tym sklepie. No i? Mucha nie siada! Zarówno, jeśli chodzi o realizację zamówienia, o jakość i czas realizacji zamówienia. Wszystko pachnące, świecące i jak do tej pory bezawaryjne:-)
Ostatnio zmieniony pt mar 18, 2016 6:00 am przez Britt, łącznie zmieniany 1 raz.

liczi

Post autor: liczi » śr sie 19, 2015 2:38 am

Dzięki, na pewno zajrzę :)

Dekliotry

Post autor: Dekliotry » czw sie 20, 2015 6:25 am

Ja kupowałem sprzęt do mieszkania dwa lata temu i szczerze to się nie kierowałem żadnymi markami a specyfikacją i opiniami w internecie. Wszystkie sprzęty mam klasy A+/A++, prądu nie ciągną jak głupie i z torbami mnie nie puszczają :) A co do designu - to tu już masz taki wachlarz wyboru i ceny, że na pewno znajdziecie pasującego do wnętrza. Meble mam z IKEI - szybko się składało i są nawet ok.

daleka

Post autor: daleka » wt wrz 29, 2015 2:07 am

Nie. W ramach gwarancji działa sklep w którym kupiłaś sprzęt lub autoryzowany serwis. Takie firmy jak ta z linka po gwarancji.

Gość

Post autor: Gość » czw sty 07, 2016 4:08 am

A propo sprzętu domowego, mam pytanie. Otóż zepsuła mi się pralka i potrzebuję jak najszybciej kupić nową ale nie bardzo orientuje się w oznaczeniach klas pralki a a+ a++. Wiem, że im wcześniejsza litera alfabetu i większa ilość krzyżyków tym lepiej ale czy tylko na tym to się opiera? Czy jest coś jeszcze co powinnam brać pod uwagę? Co jest jeszcze ważne przy zakupie pralki?

Iwkoppes
Kontaktowanie:

Post autor: Iwkoppes » pn sty 11, 2016 7:03 am

Jaki uważacie sprzęt domowy za podstawowy? Jaki macie, a jaki chcielibyście miec?

eweli228u3j

Post autor: eweli228u3j » wt sty 12, 2016 4:07 am

Macie dobre ogrzewanie zainstalowane?
Jeśli nie to polecam http://mojapompaciepla.pl

bioosobnik

Post autor: bioosobnik » wt sty 12, 2016 6:18 am

Ja sprzęty AGD mam BOSCHA- moim zdaniem najlepsza firma.

kaqrol

Post autor: kaqrol » wt sty 12, 2016 7:52 am

No Bosch to już od lat bardzo dobrze się sprawuje i nikogo nie zawodzi.

marzenloka

Re: Sprzęt domowy

Post autor: marzenloka » pn maja 30, 2016 1:27 am

Też uważam, że sprzęt z Boscha jest bardzo dobry, aczkolwiek nie zamykałabym się tylko na tę markę. Widzieliście może okapy amika na zadowolenie.pl? Ja posiadam płytę indukcyjną, piekarnik i okap z tej firmy i z każdy z tych sprzętów sprawdza się u mnie doskonale. A dzięki temu, że wszystko zamówiłam w Internecie, trochę zaoszczędziłam.

Larrry1

Re: Sprzęt domowy

Post autor: Larrry1 » pn maja 30, 2016 9:28 am

Ja kupuje Teca i jestem zadowolony

Odpowiedz