Witamy na Forum Polonii w Dallas!

inwestycja

Na kazdy temat...... + przeniesione Internet, komputery + Humor i satyra

Moderator: kris_k

damian223434

inwestycja

Post autor: damian223434 » śr sie 01, 2018 1:11 am

Polecaj fundico znajomym.
otrzymasz 100 zł za polecenie znajomego, który zarejestruje się na www.fundico.eu;
znajomy otrzyma 100 zł za rejestrację;
otrzymasz 1% wartości inwestycji znajomego i jego znajomych.

Warunkiem otrzymania 100 zł (za polecenie) + 100 zł (dla poleconego) oraz 1% wartości pożyczek jest zainwestowanie przez znajomego min. 50 zł w aukcjach dostępnych na: www.fundico.eu/zainwestuj

helena.kos

Re: inwestycja

Post autor: helena.kos » pn sie 20, 2018 12:25 pm

A myśleliście może o hale konstrukcje stalowe? Moim zdaniem takie hale konstrukcje stalowe to dobry pomysł na inwestycję i zarobek. Dzisiaj wiele firm potrzebuje takiej powierzchni do wynajęcia by prowadzić swoją działalność. Trzeba jednak pamiętać o tym, że jeśli już się decydujemy na hale konstrukcje stalowe to musimy to zadanie powierzyć dobrej,rzetelnej firmie.

malinka33

Post autor: malinka33 » sob sty 19, 2019 2:57 am

Jeżeli chcesz budować halę stalową to polecam Ci sie zainteresować również ofertą tej firmy https://www.metaltech.pl/zabezpieczenia ... e-ogniowe/ Dzięki której będziesz w stanie zabezpieczyć halę antykorozyjnie przed rdzą a to pozwoli Ci na długie lata spokoju o swoje miejsce pracy.

angelika

Post autor: angelika » ndz sty 20, 2019 4:02 am

Nawiązując do tej fali produkcyjne to warto pomyśleć o odpowiednim do niej oprogramowaniu, które usprawni zarówno kontrolę nad nią, jak i codzienną pracę, co jest istotną kwestią. Całkiem pomocne może okazać się również doradztwo informatyczne , które dobierze optymalne rozwiązania dostosowane do danej branży oraz indywidualnych potrzeb konkretnego przedsiębiorstwa. Warto poczytać sobie na temat rozwiązań, jakie obecnie oferuje nam rynek.

Awatar użytkownika
Muuza

Post autor: Muuza » wt kwie 09, 2019 10:12 am

U mnie też pojawił się moment inwestycji w mojej firmie. Potrzebuje coraz to więcej miejsca i muszę zdecydować się na wybudowanie nowej hali przemysłowej. Jest to konieczne przy dalszym rozwoju firmy i mojego biznesu, który się rozrasta. Myślałam o zatrudnieniu firmy, która zajmuje się budową hal i całego stelażu metalowego http://www.gaj-stal.com/oferta/hale-przemyslowe.html.

tymoteusz35

Post autor: tymoteusz35 » śr kwie 17, 2019 3:46 pm

Szukam pomysłu na jakiś ciekawy biznes. Zauważyłem, że obecnie wiele rzeczy kręci się wokół ekologii. Coraz więcej osób jeździ też autami o napędzie hybrydowym. Myślę, że ten trend nie osłabnie, a wręcz przeciwnie, więc chodzą mi po głowie ładowarki elektryczne do zasilania akumulatorów w autach hybrydowych. Co myślicie o takim rozwiązaniu?

turasek

Post autor: turasek » czw cze 20, 2019 6:35 am

Zakładając firmę postanowiłem zainwestować w reklamę, agencja interaktywna https://solv.pl przypadła mi najbardziej do gustu, dlatego to dla nich powierzyłem to zadanie, marketing internetowy, jaki jest przez nich wykonywany dotarł do wielu osób z czego bardzo się ciesze, ponieważ mam wielu nowych klientów

Odpowiedz