Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Monitoring pojazdów gps

Na kazdy temat...... + przeniesione Internet, komputery + Humor i satyra

Moderator: kris_k

PiotrHugen
Posty: 1
Rejestracja: wt maja 12, 2015 6:16 am

Monitoring pojazdów gps

Post autor: PiotrHugen » wt maja 12, 2015 6:20 am

Hej,

macie w swoich samochodach zamontowany monitoring pojazdów gps? Chodzi mi o wszelkiego rodzaju, nadajniki, lokalizatory, dzięki którym jesteśmy w stanie kontrolować położenie i poziom paliwa naszego pojazdu.

Concetta
Posty: 45
Rejestracja: wt wrz 05, 2017 10:29 am

Re: Monitoring pojazdów gps

Post autor: Concetta » czw mar 01, 2018 2:29 am

Jak dla mnie taki chociażby dostępny w ofercie GanFleet - Monitoring pojazdów GPS http://www.gannet.pl/korzysci/korzysci- ... a-ganfleet to świetne rozwiązanie. Przede wszystkim bowiem pozwala na wygenerowanie sporych oszczędności. Jednocześnie dyspozytor na bieżąco może analizować stan paliwa w pojeździe, obroty silnika, czy w końcu bez problemu może określić dokładną trasę samochodu, czy też miejsca postoju. Na pewno opcja ta wpłynie korzystnie na bezpieczeństwo zarówno przewożonych ładunków, jak i samych kierowców, przy czym nie będzie tutaj mowy o żadnych "przekrętach" kierowców.

Wojciech_G

Re: Monitoring pojazdów gps

Post autor: Wojciech_G » pt mar 02, 2018 1:37 am

U mnie szefowie kiedyś zamontowali systemy gps w autach, potem większość kadry terenowej zwolniono. Aha, nie napisałem, że oczywiście nikomu nie powiedziano, że te gps y w autach są.

Korleta

Re: Monitoring pojazdów gps

Post autor: Korleta » pt mar 02, 2018 3:14 am

Jeśli chodzi o tego rodzaju systemy to wbrew pozorom czasem są bardzo przydatne. Wypadek, problemy czasowe lub inne... Cały czas mamy komunikację z centralą. Dlatego i sami myślimy nad takim systemem, bo wydaje nam się najbardziej zaawansowany technologicznie.

palem
Posty: 1
Rejestracja: pt mar 02, 2018 5:13 am

Re: Monitoring pojazdów gps

Post autor: palem » pt mar 02, 2018 5:13 am

według mnie takie coś jest bardzo innowacyjnym rozwiązaniem

Marekks
Posty: 22
Rejestracja: śr wrz 19, 2018 2:20 am

Re: Monitoring pojazdów gps

Post autor: Marekks » pt wrz 21, 2018 2:03 am

My także korzystamy z opcji monitoringu GPS w całej flocie naszych samochodów dostawczych, ponieważ bez tego nie bylibyśmy w stanie wszystkiego ogarnąć i jednocześnie być konkurencyjną firmą na lokalnym rynku. Na szczęście mamy duże wsparcie ze strony systemu Flotman, który pozwala na kontrolę ilości paliwa w zbiorniku, spalanie, a także dokładna lokalizację samochodu. Teraz zarządzanie logistyką jest dużo łatwiejsze i nie zajmuje tak dużo czasu jak jeszcze kilka lat temu kiedy trzeba było wszystko robić samodzielnie.


Odpowiedz