Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Monitoring pojazdów gps

Na kazdy temat...... Czyli wszystko co ci spac nie daje albo lezy na watrobie ;-)

Moderator: kris_k

PiotrHugen

Monitoring pojazdów gps

Post autor: PiotrHugen » wt maja 12, 2015 6:20 am

Hej,

macie w swoich samochodach zamontowany monitoring pojazdów gps? Chodzi mi o wszelkiego rodzaju, nadajniki, lokalizatory, dzięki którym jesteśmy w stanie kontrolować położenie i poziom paliwa naszego pojazdu.

luizka9800

Re: Monitoring pojazdów gps

Post autor: luizka9800 » śr gru 27, 2017 5:03 pm

Pracuje w firmie, ktora takie systemy ma zainstalowane i powiem szczerze, ze jest to bardzo wygodne. Spedytorzy chwalą to, poniewaz nie musza pytac o wszystko kierowcow, maja od razu wszystko rzucone w system, a kierowcy sa zadowoleni, poniewaz maja przypomnienia i nikt, co chwile nie wydzwania. Korzystamy z systemu od Transmobil.

Concetta

Post autor: Concetta » czw mar 01, 2018 2:29 am

Jak dla mnie taki chociażby dostępny w ofercie GanFleet - Monitoring pojazdów GPS http://www.gannet.pl/korzysci/korzysci- ... a-ganfleet to świetne rozwiązanie. Przede wszystkim bowiem pozwala na wygenerowanie sporych oszczędności. Jednocześnie dyspozytor na bieżąco może analizować stan paliwa w pojeździe, obroty silnika, czy w końcu bez problemu może określić dokładną trasę samochodu, czy też miejsca postoju. Na pewno opcja ta wpłynie korzystnie na bezpieczeństwo zarówno przewożonych ładunków, jak i samych kierowców, przy czym nie będzie tutaj mowy o żadnych "przekrętach" kierowców.

Wojciech_G

Post autor: Wojciech_G » pt mar 02, 2018 1:37 am

U mnie szefowie kiedyś zamontowali systemy gps w autach, potem większość kadry terenowej zwolniono. Aha, nie napisałem, że oczywiście nikomu nie powiedziano, że te gps y w autach są.

Korleta

Post autor: Korleta » pt mar 02, 2018 3:14 am

Jeśli chodzi o tego rodzaju systemy to wbrew pozorom czasem są bardzo przydatne. Wypadek, problemy czasowe lub inne... Cały czas mamy komunikację z centralą. Dlatego i sami myślimy nad takim systemem, bo wydaje nam się najbardziej zaawansowany technologicznie.

palem

Post autor: palem » pt mar 02, 2018 5:13 am

według mnie takie coś jest bardzo innowacyjnym rozwiązaniem

Odpowiedz