Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Restauracja

Na kazdy temat...... Czyli wszystko co ci spac nie daje albo lezy na watrobie ;-)

Moderator: kris_k

qmike187

Restauracja

Post autor: qmike187 » wt maja 12, 2015 4:56 am

Dobrych restauracji mamy w Polsce trochę, na pewno jedną z nich którą bym zaliczył w ich skład to restauracja Siedlce gdzie serwują wyśmienite jedzenie !

Gość

Post autor: Gość » wt maja 12, 2015 7:54 am

juz jutro jade z Teksasu tam na sniadanie !

szalagan

Post autor: szalagan » pt maja 29, 2015 3:40 am

Jak tam u Ciebie ? Dojechałeś już na to śniadanie..Bo nic się nie odezwałeś i jakoś nic nie mówisz :D zostałeś tam na dłużej czy co tam człeniu porabiałeś? Zero znaku życia a wszyscy są ciekawi co zamówiłeś sobie czy jajecznicę na śniadanie czy też omlet :D

lilka

Post autor: lilka » pt paź 30, 2015 9:24 am

Moi znajomi ze Stanów pokochali włoską pizzę z presto pizza , kiedyś podczas ich pobytu zamówiłam do domu pizzę z tej pizzerii i już przepadłam. moje kolacyjki musiały rywalizować z włoską pizzą:)

martynka123

Post autor: martynka123 » pn lis 02, 2015 9:59 am

Do pizzy najlepszy jest sos pomidorowy no i dla mnie czosnkowy. Ostatnio miałam możliwość wypróbowania sosów kieleckich, gdzie składniki są tak idealnie dobrane, jak w żadnym innym. Tradycyjna receptura doceniana jest przez wiele osób. Zobaczcie, jakie sosy mają w ofercie http://www.wspspolem.com.pl/nasze-produ ... -kieleckie . Jeśli ktoś wie, gdzie u nas można dostać sosy, czy majonez kielecki to proszę o namiary.

trushy
Kontaktowanie:

Post autor: trushy » wt lis 03, 2015 7:01 pm

Co do sosu czosnkowego to nie cierpię go. Nie wiem jak to może komukolwiek smakować. Może jestem wampirem :D

leski

Post autor: leski » czw lis 05, 2015 6:36 am

a ja ten sos uwielbiam:)

Grazkaz
Kontaktowanie:

Post autor: Grazkaz » czw lis 05, 2015 7:06 am

A możecie polecić jakąs restauracje, w której mają dziczyznę? Chciałabym zjeśc jakąś dobrze zrobioną sarninę.

Gość

Post autor: Gość » sob lis 07, 2015 11:03 am

Bavarian Grill w Plano, TX zobacz ich strone internetowa I czesto maja dziczyzne bo to niemiecka restauracja.

Gość

Post autor: Gość » sob lis 07, 2015 8:35 pm

Tak...dziczyzna...jager schnitzel...czyli po polsku schabowy....naprawde dziczyzna...

Gość

Post autor: Gość » ndz lis 08, 2015 11:44 am

Ostatni raz bylem jesienia tam i mieli prawdziwa dziczyzne ja Dzika , Sarny, Krolika i inne . Teraz nie wiem bo moze to sezonowe bylo. Trzeba sprawdzic na ich stronie menu i sprawa sie wyjasni, lub zadzwonic i spytac kiedy maja dziczyzne.

Gość

Post autor: Gość » ndz lis 08, 2015 4:55 pm

Dzieki za podpowiedz. Sprawdzilem i teraz tylko z dziczyzny (ale nie koniecznie dzika bo moze hodowlana ) jest DUCK czyli KACZKA. Reszta jest sezonowa i trzeba dzwonic i sie spytac kiedy znow beda mieli.

Rystex
Kontaktowanie:

Post autor: Rystex » czw lis 19, 2015 7:14 am

Zastanawiam się nad otworzeniem restauracji. Jak myślicie jaka kuchnia będzie miała największe wzięcie?

Joggixx
Kontaktowanie:

Post autor: Joggixx » śr gru 02, 2015 8:33 am

Nie przepadam za restauracjami, bo jest tam dużo ludzi. Nie wiem też z czego są zrobione te potrawy.

Marika

Post autor: Marika » sob gru 05, 2015 12:07 pm

Ja głównie z dlatego moją ulubioną jest włoska restauracja w Krakowie . Często w niej jadam odwiedzając rodzinę w stolicy Małopolski i jedząc pizzę, czuje się, że składniki wykorzystane do jej zrobienia są świeże. Tutaj nie da się za bardzo oszukać klienta, w związku z tym właśnie Da Marco jest jedną z moich ulubionych restauracji.

Odpowiedz