Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Gry na Xbox

Na kazdy temat...... + przeniesione Internet, komputery + Humor i satyra

Moderator: kris_k

pencinka

Gry na Xbox

Post autor: pencinka » pn kwie 27, 2015 3:21 am

Witam wszystkich Forowiczów bardzo serdecznie :) Ostatnio poczyniłam dość poważny zakup, a mianowicie kupiłam Xbox One plus kinect. Dzieci nie mam :P sama lubię sobie pograć, ale kupiłam go z myślą o spotkaniach ze znajomymi. Teraz idzie lato i więcej imprez będzie odbywało się w plannerze, ale czasem i latem pogoda nie dopisuje, więc Xbox to dobra opcja. Tylko co z grami? Czy ktoś mógłby polecić jakieś fajne gry na kinecta? Nie wiem co to może być? A może są jakiejś przygodówki albo będziemy tańczyć? Od razu proszę polecić jakiś sklep w sieci, tylko nie allegro. Dziękuję :)

Bambcike

Post autor: Bambcike » wt kwie 28, 2015 4:53 am

Xbox to naprawdę super opcja! :) Można się przy tym nieźle bawić i uśmiać :D Sam mam w planach kupno Xboxa i mam nadzieję, że wkrótce moje plany się spełnią ;) Jeśli chodzi o gry, to na pewno jest tego w sieci mnóstwo, wystarczy poszukać ;) Jak coś znajdziesz fajnego, to możesz się podzielić, bo zapewne niedługo sam będę czegoś takiego szukał :D W sumie nie wiem jak to jest z kinectem, ale na bank znajdziesz coś do tańczenia czy gry w tenisa :P

Mamto

Post autor: Mamto » sob maja 02, 2015 2:18 pm

Fajny prezent i dla siebie i dla znajomych :) będziecie się świetnie przy tym bawić, gwarantuje! Na pewno fajnie byłoby znaleźć gry z tańczeniem, sportami drużynowymi no i może coś a la karaoke. Pośmiejecie się trochę :) tytułów niestety nie znam, ale na pewno w sklepie Ci doradzą jeśli wytłumaczysz o jakie gry mniej więcej chodzi i jaki rodzaj Cię interesuje.

pencinka

Post autor: pencinka » ndz maja 03, 2015 5:19 pm

Mamto pisze:Fajny prezent i dla siebie i dla znajomych :) będziecie się świetnie przy tym bawić, gwarantuje! Na pewno fajnie byłoby znaleźć gry z tańczeniem, sportami drużynowymi no i może coś a la karaoke. Pośmiejecie się trochę :) tytułów niestety nie znam, ale na pewno w sklepie Ci doradzą jeśli wytłumaczysz o jakie gry mniej więcej chodzi i jaki rodzaj Cię interesuje.
Faktycznie z tym karaoke może być zabawnie, szczególnie po kilku głębszych :) co do tytułów to już temat ogarnął mój młodszy kuzyn. On jest oblatany w tym temacie. Nawet sklep w internecie mi znalazł. Sam tam kupuje, więc mówił że sklep sprawdzony i nie mam się co obawiać o stan gier. Dzięki za pomysły

superman

Re: Gry na Xbox

Post autor: superman » wt sie 21, 2018 1:20 am

Szukam dobrych tytułów na konsole Xbox 360 dla dwóch lub więcej graczy. Kupiłem niedawno drugi pad Xbox 360 żeby pograć ze znajomymi i potrzebuje teraz jakieś gry. Liczę, że pomożecie i podrzucicie jakieś fajne nazwy.

arnold4432

Post autor: arnold4432 » czw sie 23, 2018 4:15 am

Ostatnio bardzo często na Xbox gram ze swoim malutkim kuzynem.

Arkadiusz1

Post autor: Arkadiusz1 » śr sty 30, 2019 2:27 am

Super sprawa. Sam często gram w różne gry i uważam, że to może naprawdę zrelaksować człowieka. Dodatkowo nutka rywalizacji jeszcze nikomu nie zaszkodziła, wręcz przeciwnie ;) Myślę, że warto postawić na takie portale jak http://gamehag.com/c/pl i grać w gry online właśnie na nich. Dzięki temu możecie zbierać specjalne punkty, które przekładają się na nagrody dla Was. To super sprawa.

Riera58

Post autor: Riera58 » śr sty 30, 2019 9:19 am

Jaka gra nada się dla 5letniej dziewczynki?

__

funkymedia

kamilek33321

Post autor: kamilek33321 » ndz maja 12, 2019 6:34 am

Sam w ogóle nie gram w gry i jakoś sobie żyję.Z tego powodu jestem bardzo zadowolony.

mefiu34

Post autor: mefiu34 » śr maja 22, 2019 4:31 am

Cześć, moim hobby jest granie na komputerze. Właśnie kupiłem dobry komputer i chcę się tym zająć bardziej profesjonalnie i poszukuję dobry sklep dla graczy . Najbardziej interesuje mnie klawiatura dla gracza . NA necie znalazłem https://minido.pl/ kupowaliście u nich ?

Rodan_Ptak_Śmierci

Post autor: Rodan_Ptak_Śmierci » śr maja 22, 2019 5:41 am

Ja jednak wolę grać na PC.

DroidMeister

Post autor: DroidMeister » wt sie 06, 2019 6:14 am

Ja tam czasami wolę pograć w gry na androida

Miroslaw223

Post autor: Miroslaw223 » pn sie 12, 2019 2:37 am

Na xboxie to ja nigdy w swoim życiu jeszcze nie grałem.Moim zdaniem to na pewno jest bardzo źle.

Odpowiedz