Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Prezent na rocznicę ślubu dla żony

Na kazdy temat...... Czyli wszystko co ci spac nie daje albo lezy na watrobie ;-)

Moderator: kris_k

kk98

Re: Prezent na rocznicę ślubu dla żony

Post autor: kk98 » ndz wrz 17, 2017 12:16 pm

Śliczna zapalniczka to dobry plan. Ja kupiłem siostrze zippo playboy i teraz nigdzie się bez niej nie rusza. Naprawdę fajnie się prezentuje, z pewnością każdemu się spodoba ;) Oczywiście, jeśli ktoś jest palaczem. Niepalącym pewnie kupiłbym zegarek :)

marcinmoszczynski

Post autor: marcinmoszczynski » wt paź 24, 2017 3:55 pm

Ja dla zony wybralem taka paletke cieni do powiek z http://alilla.com/sklep/ - wiem ze duzo teraz kombinuje z makijazem i pomyslalem, ze takie porzadne cienie sprawia jej radosc :) nie mylilem sie :)

damianek007

Post autor: damianek007 » śr paź 25, 2017 6:27 am

Ja sobie obiecałem, że żonie na każdą rocznicę będę prezentował jakąś błyskotkę, a na wielokrotność piątki dostawać będzie ode mnie pierścionek. To ma być taki symbol zaręczyn, aby nam nigdy nie wypadło z głowy jak miło było wówczas.

marianja1

Post autor: marianja1 » pt paź 27, 2017 9:04 am

Ja szukając eleganckiego zegarka dla żony znalazłem taką ofertę http://protime24.pl/aar_m_Zegarki-Lorus ... -2971.html Bardzo ciekawy wybór dobrej znanej i cenionej marki. Mi się podoba zegarek z ciemną kopertą i elegancką bransoletką. Myślę że żona będzie zadowolona.

kargulipawlak

Post autor: kargulipawlak » wt paź 31, 2017 5:33 pm

Zawsze możesz zainwestować w nowoczesny sprzęt :) Polecam telewizory oled https://www.videotesty.pl/recenzja/1913 ... iej-polki/. To sprzęt z wysokiej półki :)

żona i kochanka

Post autor: żona i kochanka » śr gru 27, 2017 7:41 am

Panowie, panowie... kazda kobieta ma jeden zegarek, góra dwa dobrej jakości (nie mówię tutaj o kolekcji z sieciówki) a jak otworzycie szafę waszej partnerki to co widzicie? Buty, sukienki, bluzki i torekbki. A pomyśleliście, żeby zrobić sobie i żonie za razem prezent? Pomyślmy co sie przyda żonie a i spodoba mężowi. Jakieś pomysły? No bielizna! Tylko spójrzcie na Gaia.com.pl te seksowne wdzianka, nie dojść, że przydadzą sie pod nowa sukienkę to posłużą podczas nocnych igraszek. Zapewniam was, że po otrzymaniu takiego prezentu żona póżniej zrobi wam pokaz mody w nowo otrzymanej bieliźnie :) Nie musicie mi dziękować :P

etienka

Post autor: etienka » śr sty 24, 2018 6:59 am

Myślę, że na rocznicę ślubu dobrze sprawdzi się bielizna erotyczna, połączona z jakimś weekendowym wyjazdem. Dobrze nadają się jakieś fikuśne stringi. Polecam stringi ze sklepu ettiene.pl. Zamawiając przez internet nie musisz znajdywać się w krepującej sytuacji kupując damską bieliznę. Oby tylko żona nie otwarła paczki :D

dybciowa

Post autor: dybciowa » wt lut 27, 2018 5:15 am

Ja też uważam, że bielizna to dobry pomysł. Jakiś seksowny, koronkowy zestaw, który sprawi, że żona poczuje się kobieco i atrakcyjnie :)

keto

Post autor: keto » wt lut 27, 2018 1:39 pm

moze jakas fajna biżuteria? ewentualnie perfumy ale to gorzej

Jules

Post autor: Jules » czw mar 01, 2018 11:12 am

Ja bym się ucieszyła, gdyby mi ktoś na prezent podarował zabieg odnowy biologicznej u naprawdę dobrej kosmetyczki wrocław http://dlakobiety.net.pl/odnowa.html Żona na pewno będzie zafascynowana Twoją oryginalnością, wszyscy tylko perfumy i perfumy dla żon a Ty wyskoczysz z takim prezentem.

bumimet

Post autor: bumimet » czw mar 01, 2018 5:11 pm

A czy nie wystarczyłyby po prostu kwiaty i kolacja?

susan234

Post autor: susan234 » śr mar 07, 2018 4:19 am

Myślę, ze bielizna to dobry pomysl na prezent

Richo

Post autor: Richo » śr mar 07, 2018 9:28 am

Nie chciałabym dostawać tak praktycznego prezentu jak sztućce. Rozumiem biżuterię, karnet do spa... coś takiego dla mnie, ale noże i widelce??

Rysiek

Post autor: Rysiek » śr mar 07, 2018 9:48 am

Ja w tym roku żonie na rocznicę podarowałem pierścionek :) Była zachwycona :)
Często podróżujesz, a hotel jest Twoim drugim domem? Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Best western warszawa

koziel.wojciech.86

Post autor: koziel.wojciech.86 » czw mar 08, 2018 5:44 am

Ja mojej żonie kupiłem na rocznicę ślubu zestaw złotej biżuterii. Zamówiłem to ze strony https://art-jewels.pl/pl/12-bizuteria-zlota. Bardzo dobry sklep z profesjonalną i szybką obsługą klienta. Żona była bardzo zadowolona z prezentu. Najważniejsze, że jej się spodobał :)

Odpowiedz