Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Prezent na rocznicę ślubu dla żony

Na kazdy temat...... Czyli wszystko co ci spac nie daje albo lezy na watrobie ;-)

Moderator: kris_k

pallad

Prezent na rocznicę ślubu dla żony

Post autor: pallad » czw kwie 23, 2015 4:08 pm

Mamy z żoną niedługo rocznicę ślubu. Oczywiście planuję jakoś uczcić ten dzień i wymyślę jakiś romantyczny wyjazd,ale też chciałbym kupić prezent, bo rocznica jest okrągła. Dlatego pomyślałem, że tyle lat po ślubie żona ucieszyłaby się z nowych sztućców, bo wspominała, że te ślubne to lata świetności mają już za sobą. Wiem, że żona lubi ładne wzory na sztućach i jak wstępnie się orientowałem w sklepach polecali mi sztućce hefra, właśnie z racji na wzornictwo. Czy ktoś z Was takie posiada i może powiedzieć jak się sprawują, na przykład podczas mycia w zmywarce?

dalleko

Post autor: dalleko » pt kwie 24, 2015 3:18 am

Sztućce? A nie lepiej jakąś elegancką sukienkę? Myślę, że żona z tego bardziej by się ucieszyła niż z akcesoriów kuchennych.

olimpiada

Post autor: olimpiada » pt kwie 24, 2015 11:59 am

Sztućce hefra są wykonane z stali nierdzewnej i na dodatek ręcznie jest to srebro co prawda a srebro nie lubi ostrych środków do mycia do czego dążę lepiej takie sztućce myć w środkach nieagresywnych później wypłukać i przetrzeć miękką szmatką moim zdaniem zmywarka totalnie odpada do takich Sztuccy lepiej dbać odpowiednio o takie rzeczy, ponieważ nie są one tanie a są twoją wizytówką na stole.
Ostatnio zmieniony śr cze 10, 2015 6:06 am przez olimpiada, łącznie zmieniany 1 raz.

bierow

Post autor: bierow » pn kwie 27, 2015 4:11 am

Może lepiej byłoby kupić faktycznie coś osobistego? Ale, jeżeli dla żonki kuchnia jest żywiołem to naprawdę warto zastanowić się nad takim prezentem:) Marki o której wspomniałeś nie znam, ale takie sztućce wyglądają naprawdę efektownie według mnie:) Zawsze można kupić takie sztućce i dokupić jej coś osobistego, może coś w biżuterii? Myślę, że biżuterią każda kobieta byłaby zachwycona:)

KrystynkaA

Post autor: KrystynkaA » wt kwie 28, 2015 5:38 am

Jeśli wiesz, że taki prezent ucieszy Twoją żonę, to nawet nie ma co zastanawiać się nad innym. Sztućce świetnie się prezentują, są na prawdę bardzo ładne i solidnie wykonane. Widać, że to wysoka jakość. Najlepiej wybierać prezenty, które wiemy, że ucieszą druga osobę.

pallad

Post autor: pallad » ndz maja 03, 2015 4:04 pm

Dzięki wszystkim za rady. Wiem, że mój pomysł na prezent może nie wydaje się bardzo osobisty, ale szczerze mówiąc postanowiłem postawić na coś praktycznego, co wiem, że na pewno się przyda, bo jestem strasznie kiepski jeśli chodzi o niespodzianki. Nigdy nie umiałem trafić i boję się tym razem ryzykować, bo to naprawdę ważna rocznica. Sztućców jestem pewien, dlatego postawię na nie. Wiecie może, gdzie znajdę jakiś sprawdzony sklep z nimi?

Kokosek

Re: Prezent na rocznicę ślubu dla żony

Post autor: Kokosek » pn maja 04, 2015 12:01 pm

pallad pisze:Mamy z żoną niedługo rocznicę ślubu. Oczywiście planuję jakoś uczcić ten dzień i wymyślę jakiś romantyczny wyjazd,ale też chciałbym kupić prezent, bo rocznica jest okrągła. Dlatego pomyślałem, że tyle lat po ślubie żona ucieszyłaby się z nowych sztućców, bo wspominała, że te ślubne to lata świetności mają już za sobą. Wiem, że żona lubi ładne wzory na sztućach i jak wstępnie się orientowałem w sklepach polecali mi sztućce hefra, właśnie z racji na wzornictwo. Czy ktoś z Was takie posiada i może powiedzieć jak się sprawują, na przykład podczas mycia w zmywarce?
Sztućce? Czyli rozumiem, że praktyczne podejście do tematu. Jeżeli często kogoś gościcie w domu to rzeczywiście żona może się bardzo ucieszyć z takiego prezentu. Tylko w takim przypadku trzeba kupić coś naprawdę solidnego. Nie mówię, żeby wydawać majątek na srebrne łyżki czy widelce, ale warto nabyć coś porządnego, precyzyjnie wykonanego. W końcu to zakup na wiele lat, prawda?

ania78

tylko ksiązki

Post autor: ania78 » wt maja 05, 2015 3:20 pm

Ja polecam fajna lekturę z polskiej księgarni, to prezent, który ucieszy, a jednocześnie zapewni kontakt z ojczyzną, Ja osobiście polecam tą księgarnie http://www.ksiegarnia-internetowa.pl/ :D mają fajny wybór książek z rożnych dziedzin. Żona na pewno ucieszy się z takiego prezentu.

magda906

Post autor: magda906 » wt cze 16, 2015 3:28 am

A może coś z biżuterii na przykład wisiorek: http://www.anellosilver.com/pl/16-wisiorki , niby taki drobny upominek a jednak może cieszyć bardzo. Albo po prostu możesz coś wybrać z biżuterii srebrnej, która zawsze będzie jej pasować do wszystkiego.

kitaa

Post autor: kitaa » wt cze 16, 2015 7:18 am

O taka biżuteria bardzo ładna, sama bym z takiego prezentu była zadowolona

ruita

Post autor: ruita » pn cze 20, 2016 6:41 am

Akurat prezent dla kobiety to nic trudnego. Kobietę można zadowolić tak naprawdę wszystkim, perfumy, biżuteria, karnet do spa, piękny zegarek, romantyczny weekend itd. Gorzej jak dla mnie jest z mężczyznami, a już całkiem trudność sprawiają mi prezenty ślubne dla obojga.
Markowe sztućce pięknym dopełnieniem stołu!

marina

Post autor: marina » wt cze 21, 2016 2:01 pm

Kobiecie bardziej spodoba się biżuteria, bielizna czy perfumy :D
Jak skutecznie schudnąć - no to zaczynamy

kanira

Post autor: kanira » ndz wrz 25, 2016 3:27 pm

Uważam tak samo. No chyba, że aktualnie czegoś pilnie potrzebuję - ale to rzadkość. Dlatego najbardziej cieszę się z biżuterii :) Mężowi każę wybierać w Kruku http://wkruk.pl/obraczki, tak gdzie kuiliśmy obrączki ślubne. Cena i jakość są tam na tyle dobre, że tę biżuterię będzie mogła jeszcze moja córka nosić :)

Brutus67

Post autor: Brutus67 » wt paź 04, 2016 8:29 pm

Myślę, że pierścionek będzie odpowiedni, jak wiadomo panie lubię biżuterię na każdą okazję. Myślę, że można trochę się postarać.

Kpawel

Post autor: Kpawel » wt paź 11, 2016 2:40 pm

wyjazd to supr prezent, sztućce bym odpuścił

Odpowiedz