Witamy na Forum Polonii w Dallas!

stoisko na targach - jak je urządzić?

Na kazdy temat...... Czyli wszystko co ci spac nie daje albo lezy na watrobie ;-)

Moderator: kris_k

marcia

stoisko na targach - jak je urządzić?

Post autor: marcia » pt lip 13, 2018 11:29 pm

Cześć. Piszę do Was z pytaniem, może mi coś doradzicie. Niedługo wybieram się na targi z moją małą firmą produkującą etui na telefony. Jest to mój pierwszy raz i szukam jakiejś firmy, która zajęłaby się moim stoiskiem – by było fajnie zorganizowane i przyciągało wzrok. Jest kilka firm w necie (np. https://www.adsystem.pl/, czy macie jakieś doświadczenie w tym temacie?

longg

Re: stoisko na targach - jak je urządzić?

Post autor: longg » ndz wrz 23, 2018 11:58 am

w sumie można znaleźć osobą która projektuje takie stoiska ale fakt faktem nie są to tanie usługi a jeszcze trzeba mieć kogoś kto je wykona, moze warto zainspirowac się zdjeciami znalezionymi w sieci itd?

Jasna

Post autor: Jasna » wt paź 23, 2018 6:16 am

Nie ma co ukrywać, że stoisko na targach jest bardzo ważne. Jeśli chcesz przyciągnąć uwagę klientów to musisz się wyróżniać. Jeśli te targi będą odbywać się "pod chmurką" to myślę, że warto kupić pawilony handlowe. Pawilony wykonane sa z solidnego stelażu oraz mocnego poszycia więc nawet jak będzie padać to możesz śmiało "działać" z promocją. Duży wybór namiotów handlowych oferuje firma Halplan. Myślę, że warto się z nimi skontaktować bo pomogą Ci wybrać najlepsze rozwiązanie. Oni mają w ofercie różne pawilony.

kornik83

Post autor: kornik83 » czw paź 25, 2018 6:09 am

longg pisze:
ndz wrz 23, 2018 11:58 am
w sumie można znaleźć osobą która projektuje takie stoiska ale fakt faktem nie są to tanie usługi a jeszcze trzeba mieć kogoś kto je wykona, moze warto zainspirowac się zdjeciami znalezionymi w sieci itd?
Nie musi to kosztować wiele. Wiem, że ta firma https://www.retio.pl/ Retio, robi takie kompletne stoiska na targach. W ogóle mają konkurencyjne ceny, ale dają też wysokie rabaty. Za darmo też dostarczają - więc to kolejna oszczędność. Do tego ich stoiska są bardzo wytrzymałe więc nie jest to jednorazowy zakup, a inwestycja na dłuższy czas.

mimi9

Post autor: mimi9 » śr lis 07, 2018 6:06 am

Budowę takiego stoiska targowego najlepiej jest oczywiście zlecić jakieś profesjonalnej firmie, która oferuje takie stoiska targowe. Poznań na przykład ma taką firmę ARLA.COM, w której możecie zamówić sobie takie stoisko na targi.Firma ta ma spore doświadczenie i wielu zadowolonych klientów, więc sądzę, że możecie im zaufać :)

Odpowiedz