Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Mam wory pod oczami....

Na kazdy temat...... Czyli wszystko co ci spac nie daje albo lezy na watrobie ;-)

Moderator: kris_k

albert7000

Mam wory pod oczami....

Post autor: albert7000 » czw kwie 02, 2015 3:54 pm

Cześć. Jestem informatykiem, pracuję całe życie przed komputerem, często do późnych godzin nocnych i tak od kilkunastu lat. Niestety przez to wszystko zaczęły się pojawiać u mnie worki pod oczami. Wygląda to dość nieciekawie a jestem w takim wieku że jeszcze chcę jako tako wyglądać. Tylko czy jest na to jakiś skuteczny sposób by zniwelować to cholerstwo przynajmniej w niewielkim stopniu? Może jakieś okłady? Kremy? Gdzie tego szukać? W aptekach? Z góry dzięki za wszystkie pomoce i linki jakie dostanę :)

Gość

Post autor: Gość » czw kwie 02, 2015 4:34 pm

moj stary znajomy tez mial taki problem I on statuje troszeczke kremu na .... hemoroidy. Troche dziwne ale wlasnie jest to dobre I pomaga. Tylko nie dotykaj oka! Daj znac czy pomoglo Tobie.

Relka

Post autor: Relka » pt kwie 03, 2015 2:16 am

Pierwsze słyszę żeby taki krem działał. No ale może coś w tym jest

Gość

Post autor: Gość » pt kwie 03, 2015 6:43 am

tak samo jak tkanka jest ''napuchnieta" dziala w kazdym miejscu czyli I hemoroidy a takze zmniejsza napuchniecie ,tzw. worki pod oczami. Sluchy o tym byly ale moze trzeba sprawdzic czy faktycznie dziala I co jest o tym domowym sposobie w internecine zanim zaczniesz kuracje. NIE DODTYKAJ KREMEM OCZU !

ernest33

Post autor: ernest33 » wt kwie 07, 2015 1:30 pm

Moja dziewczyna miała ten sam problem, ale na szczęście w szybki sposób się go pozbyła, bo wyglądało to fatalnie... Od jakiegoś czasu zaczęła kupować kremy, które w aplikatorze zawierają taką małą metalową kuleczkę, dzięki której możesz rozprowadzać krem wokół oczu, pobudzając przy tym mięśnie, bo przecież wmasowując krem wykonujesz swego rodzaju masaż :P Pozbyła się tego cholerstwa w szybkim czasie ;) Z tego, co kojarzę używała Roll-on pod oczy marki Vichy.

4literkidallas

Post autor: 4literkidallas » czw kwie 09, 2015 10:56 am

Anonymous pisze:moj stary znajomy tez mial taki problem I on statuje troszeczke kremu na .... hemoroidy. Troche dziwne ale wlasnie jest to dobre I pomaga. Tylko nie dotykaj oka! Daj znac czy pomoglo Tobie.
A to ciekawe, pierwszy raz słyszę żeby krem na hemoroidy miał takie zastosowanie, ale coś w tym jest logicznego. Sam borykam się z worami i prawdopodobnie wypróbuję Twojej propozycji :) Mam nadzieję, że pomoże, bo takie worki dodają co najmniej kilka lat do wyglądu.. A że kobietą nie jestem to raczej nie będę tego zapudrowywać.

fanrun

Post autor: fanrun » pt kwie 10, 2015 11:54 am

Hej, to co mogę Ci polecić z domowych sposobów to okłady z rumianku bądź zwykłej herbatki na oczy. Dodatkowo zapytaj w aptece lub drogerii. pani, która tam pracuje powinna posiadać jakąś wiedzę na ten temat i na pewno coś doradzi. Powodzenia.

heven1814

Post autor: heven1814 » pt kwie 10, 2015 4:53 pm

Może warto poszukać jakichś kosmetyków pod oczy z jakimś silnym składnikiem. Podobno kwas hialuronowy pomaga przy problemach występujących w obrębie skóry twarzy, w tym również w okolicy oczu. Zapewne jest wiele innych składników, które wspomagają napięcie i ujędrnienie skóry pod oczami. Trzeba poszukać w internecie, może na ebayu coś takiego będzie.

zdrowymen

Post autor: zdrowymen » sob kwie 11, 2015 3:21 pm

Trzeba stosować profesjonalne kosmetyki. Skoro ten problem jest od dłuższego czasu, to domowe sposoby nie pomogą. Potrzebujesz specjalistycznych kosmetyków nawilżająco-regenerujących. Są też specjalne zabiegi przy użyciu takich urządzeń http://importmania.pl/Co-na-cienie-pod- ... ol-38.html, które poprawiają kondycję skóry w okół oczu. Może warto się na coś takiego zdecydować? W każdym razie lepiej pójśc do kosmetyczki po poradę.
Ostatnio zmieniony pn kwie 27, 2015 4:37 am przez zdrowymen, łącznie zmieniany 1 raz.

Gość

Post autor: Gość » sob kwie 11, 2015 9:00 pm

czasem trzeba sie nam pogodzic ze juz nie mamy ''20 ''lat

ilona56

Re: Mam wory pod oczami....

Post autor: ilona56 » pn maja 08, 2017 11:32 am

Zerknij na ten krem pod oczy http://www.eldancosmetics.pl/linie-prod ... cream.html . Moim zdaniem sprawdza się rewelacyjnie pod wieloma względami. Każdy potrafi zdziałać coś ciekawego w tym celu, nawet zwykłymi kremami pod oczy, ale jakimiś dobrymi i sprawdzonymi.

furiatka1

Post autor: furiatka1 » wt maja 09, 2017 2:46 am

to może warto trochę odpocząć, zmienić dietę, iść do kosmetyczki i ogólnie zadbać o siebie.

ksymena

Post autor: ksymena » pt maja 12, 2017 11:28 am

A może pomógłby tu jakiś fajny zabieg z oferty http://holisticclinic-krakow.pl/zabiegi/kosmetologia
Jeśli kremy nie do końca się tu sprawdziły trzeba zastosować czegoś bardziej skutecznego,a zabiegi są tu nowatorskim i bardzo bezpiecznym rozwiązaniem.W klinice można sobie zafundować szereg zabiegów nie tylko na zmarszczki,ale też takich które nawilżą,odprężą skórę,po których będziemy wyglądać młodo i zdrowo.

Justyna1989

Post autor: Justyna1989 » wt wrz 19, 2017 2:29 am

A może takie usuwanie worków pod oczami w Krakowie? Podobno to bardzo profesjonalna klinika. Przynajmniej tak słyszałam.

mirabelka

Post autor: mirabelka » pn paź 23, 2017 12:57 am

A próbowałaś karboksyterapii? W Coco-Time we Wrocławiu mają pakiety w dobrych cenach. Zabieg jest bezpieczny i bardzo skuteczny jeśli chodzi o rewitalizację skóry. Myślę, że będziesz zadowolona.

Odpowiedz