Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Szybkie odchudzanie

Na kazdy temat...... Czyli wszystko co ci spac nie daje albo lezy na watrobie ;-)

Moderator: kris_k

marzenloka

Re: Szybkie odchudzanie

Post autor: marzenloka » śr lip 19, 2017 3:49 am

Ja nie wierzę w takie szybkie odchudzanie. Najczęściej źle się kończy.

lana1

Post autor: lana1 » pn lip 24, 2017 8:06 am

Dla mnie najlepszą opcją na odchudzanie jest odpowiednia dieta. Uważam, że powinna ona być ułożona przez dietetyka. Zachęcam więc do zapoznania się z taką propozycją jak Dietetyk Gdańsk. Jestem pewna, że dieta ułożona przez profesjonalistę da świetne efekty.

katrina

Post autor: katrina » czw sie 03, 2017 4:40 pm

szybko to mozna biegac po biezni a nie chudnac.. ale co fakt to fakt, blonnik pomaga - poczytajcie sobie http://vitispharma.pl/glukomannan-zdrow ... ny-blonnik ogolnie jego dzialanie jest takie ze zmniejsza apetyt co jest przydatne u osob ktore czesto podjadaja miedzy wlasciwymi posilkami

kronos

Post autor: kronos » czw sie 10, 2017 5:14 am

Niestety zewsząd karmią nas tą okropną modą na szybkie odchudzenie, podczas gdy to proces który powinien trwać i nie można go przyspieszać..W dzisiejszych czasach jednak wszystko ma być "na już".

baliloli
Kontaktowanie:

Post autor: baliloli » pn sie 28, 2017 3:35 am

u mnie najlepiej sprawdził się amlan forte z vital progres. Po trzech miesiącach zrzuciłam 9 kg

Nika29

Post autor: Nika29 » wt wrz 05, 2017 1:08 am

A wierzycie w to, że jakieś koktajle owocowo warzywne mogą odchudzać? Tak napisali na strnie http://www.spis.com.pl/koktajle-na-cell ... z-sie-ich/, ale nie wiem, czy wierzyć

anderun

Post autor: anderun » wt wrz 05, 2017 2:06 am

Coś takiego jak szybkie odchudzanie nie istnieje... jest to długi i złożony proces, który nieustannie trzeba wspierać np. jakimiś suplementami by efekty były lepsze. Ja profilaktycznie biorę sobie produkt https://www.ichemia.pl/564,berberyna-40 ... kaps-.html czyli Berberynę, która pomaga w spalaniu tkanki tłuszczowej 1 tabletka dziennie :)

adwalczykk

Post autor: adwalczykk » śr wrz 06, 2017 6:57 am

Ja od mamy odgapilem dietę Montiniaca, polega na tynm, że nie łączy się tłuszczy z węglowodanami.
Jej to pomogło moze nie blyskawicznie, ale ooglnie schudl;a, regularnie jadla, regularnosc w przyjmowaniuposilkow tez jest wazna. Poza tym powiedziała mi, że zaczęla kupowac jakie eko produkty, np. humus i ze zawsze go kupuje w biedronce bo tylko w tym sklepie jest taki za chyba 6 zł i sa 3 smaki, paprykowy, naturalnyi pomidorowy, jak bylem u niej to sprobowalem i jest naprawde super. porownujac to innych gdzie jest 1 smak, mniejsza porcja, a wiecej sie placi
dla chetnych wkeljam gazetka biedronka

poza tym slyszalesm, ze ta dieta jest wsrod Polakow coraz baedziej popularna

0szon0

Post autor: 0szon0 » śr wrz 06, 2017 11:49 am

odchudzanie nie powinno być szybkie, bo wtedy może wystąpić efekt jojo!

dobermanka

Post autor: dobermanka » ndz wrz 10, 2017 3:54 am

szybko to mozna podrapac sie po glowie... jedz regularnie, pij dicopeg 10g na szybszy metabolizm i oczyszczenie, nie jedz slodyczy i fast foodow i cwicz, mozesz tez brac blonnik

leski

Post autor: leski » pn wrz 11, 2017 5:02 am

Nie można szybko się odchudzić, tzn. można ale co z efektem jo-jo i skutkami ubocznymi?

carolina91

Post autor: carolina91 » czw wrz 28, 2017 5:07 am

Jeśli chcesz schudnać zacznij ćwiczyc i zdrowo jeść, innych sposobów nie ma :) a jeśli nawet są to niezdrowe.
Zobacz sobie rowery kellys, ja dzięki codziennej jeździe schudłam naprawdę sporo.
Codziennie jeżdzę ok 10-15 kilometrów, nawet mnie to specjalnie nie męczy a kilogramy lecą.

gimenez

Post autor: gimenez » czw wrz 28, 2017 2:26 pm

Najważniejsza jest zdrowa dieta i wyrzucenie z jadłospisu śmieciowego jedzenia ;)

kejti

Post autor: kejti » czw paź 12, 2017 2:45 am

Szybkie odchudzanie polega przede wszystkim na ruchu. Odpowiednia dawka ruchu to gwarancja sukcesu. Jeśli jesteście z Krakowa to koniecznie poczytajcie o klubach fitness Energym: http://www.energym.com.pl/. Świetna oferta, ogromny wybór zajęć fitness, każdy coś dla siebie znajdzie.

stas89
Kontaktowanie:

Post autor: stas89 » czw paź 12, 2017 3:47 am

Szybkie odchudzanie nie jest dobre dla zdrowia. Poniekąd coś się może wydarzyć z naszym organizmem. Lepiej pójść do specjalisty i przedyskutować chęć zmian.

Odpowiedz