Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Gdzie na wakacje?

Na kazdy temat...... Czyli wszystko co ci spac nie daje albo lezy na watrobie ;-)

Moderator: kris_k

kkosmo25

Post autor: kkosmo25 » pn mar 16, 2015 1:53 pm

Polecam: )
Moim zdaniem do Gruzji dobrze pojechać jest w czasie winobrania. To naprawdę fascynująca przygoda, recznie zbierane winogrona, cały proces produkcji win gruzińskich w tradycyjnych kwewri zakopywanych w ziemi. Warto to zobaczyć a jeszcze bardziej skosztować tego wina :)

EkoEryka80

Post autor: EkoEryka80 » ndz mar 22, 2015 5:24 am

Gruzja bardzo ciekawy pomysł. Myślę ze taki oryginalny, bo mało chyba, kto jeździ zwiedzać gruzje może nie, że mało, ale rzadko się słyszy na temat gruzji :) Sam ostatnio się właśnie zastanawiałem na wypad do tajemniczej Gruzji :), a kiedy takie winobranie dokładnie jest?

lasdas

Post autor: lasdas » śr kwie 08, 2015 8:18 am

Przecież polskie morze jest najlepsze a to ze względu na te dziewczynki co tam akurat są na nim : ) bo przecież znana jest taka prawda stara jak świat - najlepsze to są polskie dziewczyny i mają najwięcej witaminy : ) jeśli chodzi o mnie to sprawa się tak przedstawia, że ja chce w tym roku jechać o Grecji

Gość

Post autor: Gość » śr kwie 08, 2015 9:57 am

Jak dla mnie bomba, rewelacja różnego rodzaju wczasy za grosze, http://szlakturysty.pl/ fajnie opisują różnego rodzaju możliwości wakacji, fajna sprawa !

kredenss

Post autor: kredenss » pt kwie 10, 2015 10:48 am

No tak bomba rewelacja jest na tej stronie chwilę byłem i faktycznie dobre tam są oferty i mi się bardzo podobają naprawdę były takie syte według mnie : ) u mnie sprawa ma się tak, że właśnie teraz zamierzam jednak zabrać moją dziewczynę na woodstock z tego powodu, że po prostu chcemy razem jakoś hardkorowo spędzić ten czas.

mariollka44

Post autor: mariollka44 » pn kwie 27, 2015 12:19 pm

Ja bardzo często zabieram dziecko na Łubinowe Wzgórze do ośrodka wypoczynkowego http://lubinowe.pl/. Nie dość, że miejsce jest bardzo przyjemne i można tam naprawdę pysznie zjeść, to w dodatku jest świetną rekreacyjną.

KrystynkaA

Post autor: KrystynkaA » wt kwie 28, 2015 5:46 am

Wypoczynek w Gruzji to świetny pomysł. Trochę inny od tych wszystkich standardowych Egiptów i Tunezji. Wakacje w Gruzji od kilku lat wzbudzają coraz większe zainteresowanie turystów więc myślę, że warto pojechać. Znajomy był trzy lata temu i wrócił zadowolony.

ania78

Fajny wyjazd

Post autor: ania78 » śr kwie 29, 2015 10:48 am

5. Zawsze wydawało mi się, że ferie zimowe to tylko góry. Mąż zamówił noclegi w http://lubinowe.pl/- trochę do gór daleko. O mały włos nie doszło do kłótni, ale dobrze, ze się zgodziłam. Rewelacja! Sam ośrodek, jedzenie, atmosfera i przede wszystkim istny raj dla miłośników narciarstwa biegowego. Poza tym w bliskiej odległości są aż 4! Profesjonalne ośrodki narciarskie- istny raj! Latem też się tam wybieramy, by poznać to miejsce z innej stromy. :wink:

maria2015

Post autor: maria2015 » czw kwie 30, 2015 10:07 am

W góry nie lubię jeździć bo źle to znoszę..Byłam kilka razy ale nie jest to dla mnie bo zawsze jak wchodziłam to było mi ciężko i od razu łapałam zadyszkę :( Wolę bardziej sobie pojechać na jakiś piknik z rodziną wziąć typowy taki koszyk, naładować do niego jakiegoś jedzenia i w ten sposób spędzać wolny czas.

KKasia

Post autor: KKasia » pt maja 01, 2015 6:43 am

Każdy spędza jak lubi - Tobie góry nie służą i ok. Ja jednak nie wyobrażam sobie spędzania urlopu na leżeniu do góry brzuchem.

Lubię aktywnie spędzać czas i się porządnie zmęczyć, a wypad w góry jest do tego idealny... :)

solverekk

Post autor: solverekk » sob maja 02, 2015 2:46 am

My w tym roku stawiamy na polskie morze. Może nie jest ciepłe i najczystsze, ale ma mnóstwo uroku, którego nie znajdziesz gdzie indziej. Szukamy czegoś w pobliżu wyspy Wolin, gdyż chcielibyśmy podczas pobytu odwiedzić Zoo Safari w Świerkocinie. A z tamtych rejonów jest względnie blisko.

magda906

Post autor: magda906 » pn maja 04, 2015 5:27 am

A może wycieczki piesze? Jest tyle ciekawych miejsc w Polsce i zagranicą, które warto zobaczyć pędząc przez świat pieszo. Wiele takich obiektów, tras możecie zobaczyć na: http://wyprawypiesze.pl . Może którąś trasą sami się wybierzecie. Ja lubię taką formę wypoczynku wraz z noclegami pod namiotami z znajomymi. Warto moim zdaniem wiązać pożyteczne z przyjemnym a zarazem tanim.

albert7000

Post autor: albert7000 » pn maja 04, 2015 5:48 am

Wycieczki rewelacyjny pomysł mi się bardzo podoba ale ja to wszystko łączę jednak w jeden taki sposób a dokładniej w coś takiego, że idę sobie co roku na pielgrzymkę do Częstochowy. To dla mnie nie jest aż tak bardzo wycieczka co bardziej zjednoczenie się z Bogiem oraz zjednoczenie się takie duchowe i mentalne z moją parafią i z moim proboszczem, który dla każdego jest bardzo miły.

maritysa

Post autor: maritysa » wt cze 16, 2015 8:07 am

My w tym roku omijamy Polskę i jedziemy do Chorwacji. Jakoś nie chcę ryzykować, że pogoda nas niemiło zaskoczy. Tak przynajmniej mamy pewność, że wypoczniemy i będzie fajnie. :) W Polsce pogoda lubi płatać niestety figle ;/ Ale są ludzie, którzy to lubią, taką nutkę niepewności ;)

hanniba

Post autor: hanniba » śr cze 17, 2015 9:43 am

Chyba każdy z was się wybiera nad morze bałtyckie co ? Bo mi się tak wydaję, że akurat to będziecie się tam wybierać. Ceny nie są tam drogie a jedzenie w ośrodkach jest bardzo smaczne. Ja w tym roku się wybieram razem z moją laską do Sopotu, po drodze zahaczymy również jakiś festiwal.

Odpowiedz