Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Szkolenia pracowników

Na kazdy temat...... Czyli wszystko co ci spac nie daje albo lezy na watrobie ;-)

Moderator: kris_k

carolina91

Re: Szkolenia pracowników

Post autor: carolina91 » ndz wrz 03, 2017 1:25 pm

Nie zgadzam się z Tobą. Warto szkolić pracowników bo firma na tym zyska. Pracownicy to nasza wizytówka i powinni miec odpowiednią wiedzę. Ja myślę o wysłaniu dziewczyn z działu HR na szkolenie HR na szpilkach - http://www.hrnaszpilkach.pl/
Szkolenia odbędą się w Warszawie, Rzeszowie i bydgoszczy. My chyba pojedziemy do Rzeszowa bo mamy najbliżej.

BeLLA11

Post autor: BeLLA11 » ndz wrz 03, 2017 4:49 pm

pracownicy to powinni się sami wyszkolić :D tak by było najwygodniej hehe

jjusti18

Post autor: jjusti18 » sob wrz 09, 2017 12:17 pm

Oprócz wiedzy warto też kształtować swoją osobowość i poznawać aspekty z nią związane. Chciałam co nie co dowiedzieć się ostatnio o procesach myślowych, technikach radzenia sobie ze stresem itp. i wpadłam na bardzo ciekawy kurs medytacji http://mindfulnessassociation.org.pl/sz ... ompassion/ . Można szkolić się tutaj jako początkujący, ale również skorzystać z kursu dla nauczycieli jak ktoś wcześniej miał z nim styczność. Uważam, że jest to ciekawa opcja i wiele dobrego wnieść może do naszego życia, ponieważ dzięki niemu nauczymy się jak skutecznie koncentrować się na ważnych rzeczach; usprawnić zapamiętywanie, jak zmniejszyć poziom lęku który w nas tkwi. To kurs świadomego i uważnego życia, który myślę że warto wykonać.

tom34

Post autor: tom34 » wt wrz 12, 2017 7:51 am

Wielu pracodawców myśli, że to indywidualna kwestia pracowników.. Nic bardziej mylnego, moim zdaniem.

martmi

Post autor: martmi » czw wrz 14, 2017 6:07 am

Od siebie polecam szkolenia menedżerskie - byłam na takich szkoleniach i znacząco podniosły one moje kwalifikacje. Myślę, że dobrym pomysłem jest ufundowanie takich szkoleń w swoim przedsiębiorstwie. Wówczas ma się pewność, że firma jest zarządzana dobrze.

vika

Post autor: vika » pt paź 06, 2017 8:40 am

W szkolenia pracowników warto inwestować. Grupa Most Wanted! organizuje zarówno szkolenia otwarte jak i szkolenia zamknięte.
Szkolenia mają praktyczny charakter, a te zamknięte dostosowane są do potrzeb i możliwości konkretnej firmy. Już ponad 35 tys osób brało udział w szkoleniach organizowanych przez Most Wanted, to wynik który robi wrażenie.

Kolega 1987

Post autor: Kolega 1987 » czw paź 12, 2017 4:57 am

Ciężko coś doradzić nie znając dokładnej tematyki firmy. Ale myślę, że warto na przykład przyglądnąć się tego typu ofercie - tematów proponują mnóstwo, więc na pewno znajdziecie coś dla siebie.

Wilda
Kontaktowanie:

Post autor: Wilda » pn lis 13, 2017 4:13 pm

Jeśli chodzi o integrację, to my wpadliśmy niedawno na super pomysł - warsztaty kulinarne! Wszyscy byli zachwyceni a to dzięki http://twojkucharz.pl/ :)

GoniaL.

Post autor: GoniaL. » ndz lis 26, 2017 4:33 am

A odnośnie takich biznesowych spraw, to mam do was małe pytanko... Czy uważacie, że w dzisiejszych czasach wizytówki są w ogóle jeszcze komukolwiek potrzebne? Bo tutaj http://dobre-wizytowki.pl/wizerunek-fir ... wizytowek/ przeczytałem o tym, że są potrzebne, ale chciałbym znać opinie większej ilości osób jednak :)

miskant

Post autor: miskant » wt gru 12, 2017 3:13 am

W razie gdyby ktoś lokali na szkolenia dla pracowników szukał poza firmą to możecie sprawdzić tutaj. Przez ten portal można znaleźć sale szkoleniowe praktycznie w każdym, większym mieście w Polsce.

Odpowiedz