Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Szkolenia pracowników

Na kazdy temat...... Czyli wszystko co ci spac nie daje albo lezy na watrobie ;-)

Moderator: kris_k

carolina91

Re: Szkolenia pracowników

Post autor: carolina91 » ndz wrz 03, 2017 1:25 pm

Nie zgadzam się z Tobą. Warto szkolić pracowników bo firma na tym zyska. Pracownicy to nasza wizytówka i powinni miec odpowiednią wiedzę. Ja myślę o wysłaniu dziewczyn z działu HR na szkolenie HR na szpilkach - http://www.hrnaszpilkach.pl/
Szkolenia odbędą się w Warszawie, Rzeszowie i bydgoszczy. My chyba pojedziemy do Rzeszowa bo mamy najbliżej.

BeLLA11

Post autor: BeLLA11 » ndz wrz 03, 2017 4:49 pm

pracownicy to powinni się sami wyszkolić :D tak by było najwygodniej hehe

jjusti18

Post autor: jjusti18 » sob wrz 09, 2017 12:17 pm

Oprócz wiedzy warto też kształtować swoją osobowość i poznawać aspekty z nią związane. Chciałam co nie co dowiedzieć się ostatnio o procesach myślowych, technikach radzenia sobie ze stresem itp. i wpadłam na bardzo ciekawy kurs medytacji http://mindfulnessassociation.org.pl/sz ... ompassion/ . Można szkolić się tutaj jako początkujący, ale również skorzystać z kursu dla nauczycieli jak ktoś wcześniej miał z nim styczność. Uważam, że jest to ciekawa opcja i wiele dobrego wnieść może do naszego życia, ponieważ dzięki niemu nauczymy się jak skutecznie koncentrować się na ważnych rzeczach; usprawnić zapamiętywanie, jak zmniejszyć poziom lęku który w nas tkwi. To kurs świadomego i uważnego życia, który myślę że warto wykonać.

tom34

Post autor: tom34 » wt wrz 12, 2017 7:51 am

Wielu pracodawców myśli, że to indywidualna kwestia pracowników.. Nic bardziej mylnego, moim zdaniem.

martmi

Post autor: martmi » czw wrz 14, 2017 6:07 am

Od siebie polecam szkolenia menedżerskie - byłam na takich szkoleniach i znacząco podniosły one moje kwalifikacje. Myślę, że dobrym pomysłem jest ufundowanie takich szkoleń w swoim przedsiębiorstwie. Wówczas ma się pewność, że firma jest zarządzana dobrze.

vika

Post autor: vika » pt paź 06, 2017 8:40 am

W szkolenia pracowników warto inwestować. Grupa Most Wanted! organizuje zarówno szkolenia otwarte jak i szkolenia zamknięte.
Szkolenia mają praktyczny charakter, a te zamknięte dostosowane są do potrzeb i możliwości konkretnej firmy. Już ponad 35 tys osób brało udział w szkoleniach organizowanych przez Most Wanted, to wynik który robi wrażenie.

Kolega 1987

Post autor: Kolega 1987 » czw paź 12, 2017 4:57 am

Ciężko coś doradzić nie znając dokładnej tematyki firmy. Ale myślę, że warto na przykład przyglądnąć się tego typu ofercie - tematów proponują mnóstwo, więc na pewno znajdziecie coś dla siebie.

Wilda
Kontaktowanie:

Post autor: Wilda » pn lis 13, 2017 4:13 pm

Jeśli chodzi o integrację, to my wpadliśmy niedawno na super pomysł - warsztaty kulinarne! Wszyscy byli zachwyceni a to dzięki http://twojkucharz.pl/ :)

GoniaL.

Post autor: GoniaL. » ndz lis 26, 2017 4:33 am

A odnośnie takich biznesowych spraw, to mam do was małe pytanko... Czy uważacie, że w dzisiejszych czasach wizytówki są w ogóle jeszcze komukolwiek potrzebne? Bo tutaj http://dobre-wizytowki.pl/wizerunek-fir ... wizytowek/ przeczytałem o tym, że są potrzebne, ale chciałbym znać opinie większej ilości osób jednak :)

miskant

Post autor: miskant » wt gru 12, 2017 3:13 am

W razie gdyby ktoś lokali na szkolenia dla pracowników szukał poza firmą to możecie sprawdzić tutaj. Przez ten portal można znaleźć sale szkoleniowe praktycznie w każdym, większym mieście w Polsce.

nasti

Post autor: nasti » pn sty 01, 2018 11:57 am

Moim zdaniem warto korzystać z takiej opcji jak imprezy integracyjne Łódź to optymalne miasto gdzie znajdziemy mnóstwo tego typu firm. Integracje mają pozytywny wpływ na firmę, po przez poprawę relacji miedzy pracownikami, wspólną zabawę itp.

kasiulalla

Post autor: kasiulalla » czw sty 04, 2018 11:53 am

Gdyby ktoś szukał dobrej i sprawdzonej firmy, która zajmuje się organizacją szkoleń, konferencji czy kongresów, polecam zerknąć sobie tutaj http://fumed.pl/ . Zajmują się rezerwacją miejsc hotelowych, wyżywieniem czy transportem. W sieci cieszą się naprawdę dobrymi opiniami więc chyba o czymś musi to świadczyć.

Domownik321

Post autor: Domownik321 » czw sty 04, 2018 11:59 am

Szkolenie w firmie połączone z integracją? Brzmi świetnie, na pewno nowi pracownicy lepiej się poczują! :)

Lach11

Post autor: Lach11 » ndz sty 07, 2018 9:00 am

vika pisze:
pt paź 06, 2017 8:40 am
W szkolenia pracowników warto inwestować. Grupa Most Wanted! organizuje zarówno szkolenia otwarte jak i szkolenia zamknięte.
Szkolenia mają praktyczny charakter, a te zamknięte dostosowane są do potrzeb i możliwości konkretnej firmy. Już ponad 35 tys osób brało udział w szkoleniach organizowanych przez Most Wanted, to wynik który robi wrażenie.
Znam tą firmę.
Regularnie prowadzą u na szkolenia a program mają dość ciekawy - http://www.mostwanted.pl/dla-pracownika ... nferencje/ .Mnie najbardziej zainteresował temat pn.- Kontrowersyjne i trudne przypadki z zakresu prawa pracy i BHP. Firma ta prowadzi u nas szkolenia bo okazali się najlepsi wśród firm ,które wcześniej prowadziły szkolenia, pzdr

drTomek2

Post autor: drTomek2 » ndz sty 07, 2018 3:51 pm

Szkolenia są ważne, bo podnoszą kwalifikacje.

Odpowiedz