Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Szkolenia pracowników

Na kazdy temat...... Czyli wszystko co ci spac nie daje albo lezy na watrobie ;-)

Moderator: kris_k

marti

Szkolenia pracowników

Post autor: marti » sob lut 21, 2015 4:04 pm

Hej. Mam dość nietypowe pytanie zważając na rodzaj tematyki tego forum. Moja firma zajmuje się różnorakimi projektami, ich istotną częścią jest odpowiednie zarządzanie. Ostatnio firma przeprowadziła całkiem sporą rekrutację więc nowi pracownicy są jeszcze dość zieloni w temacie. Wpadliśmy na pomysł by zorganizować dla nich szkolenia w tym zakresie połączone z integracją. Tylko czy są jakieś firmy które będą organizowały tego typu wyjazdy zajmując się tą a nie inną tematyką? Czekam też na wasze opinie

kordek99

Post autor: kordek99 » pn lut 23, 2015 8:16 am

Obecnie firmy szkoleniowe świadczą bardzo kompleksowy zakres usług. Spójrz tylko na całą listę tematów szkoleniowych http://www.szkolenia-semper.pl/szkolenia-zarzadzanie. Nie tylko mają dobrych trenerów, ciekawe i bogate programy szkoleń, ale też zorganizują noclegi i posiłki dla uczestników, a nawet zaproponują jakieś atrakcje na wieczór. Więc na pewno znajdziesz firmę, która ma w swojej ofercie właśnie takie szkolenia integracyjne. Nie polecę nic konkretnego, bo nie wiem skąd jesteś.
Ostatnio zmieniony czw mar 05, 2015 2:03 am przez kordek99, łącznie zmieniany 1 raz.

EkoEryka80

Post autor: EkoEryka80 » pn lut 23, 2015 5:53 pm

Jest mnóstwo różnych firm które zajmują sie typowo organizowaniem szkoleń w każdej tematyce, zapewniając przy tym nocleg wyżywienie i wszystko co jest potrzebne by takie szkolenie przeprowadzić, zajmują się tym profesjonalnie więc myślę że najlepiej będzie przejrzeć oferty takich firm i zlecić im zorganizowanie takiego szkolenia

ployhelloly

Post autor: ployhelloly » wt lut 24, 2015 1:51 am

I'm reading a story I did not know before, as well. Read I'm not really very useful.

ekoarlene2958

Post autor: ekoarlene2958 » czw lut 26, 2015 12:29 pm

na pewno są firmy które prowadzą szkolenia ale czy w połączeniu z integracją ?? hm.. nie wiem jakby to mogło wyglądać ale pewnie wszystko da się zrobić za odpowiednią sumę pieniędzy. ja dotychczas pracowałem w firmach gdzie były osoby wyznaczone do prowadzenia szkoleń dla nowych pracowników i tam nie integracji oprócz ogólnego zapoznania się

absalon87

Post autor: absalon87 » pt lut 27, 2015 1:08 am

Pomysł bardzo fajny szkoda że nie wszystkie firmy maja takie zwyczaje, ale szkolenie nowych pracowników połączone z imprezą integracyjną to bardzo fajny pomysł ... można tez połączyć je odrazu z jakimś wyjazdem wynająć hotel z salą konferencyjna i tam przeprowadzić szkolenie, myślę że będą je prowadzić pracownicy waszej firmy więc nie warto zatrudniać firm organizujących szkolenia

maju87
Kontaktowanie:

Post autor: maju87 » pn mar 02, 2015 7:42 am

Na pewno są takie firmy, który zajmują się tylko i wyłącznie przeprowadzaniem szkoleń. Jeżeli dobrze poszukasz to znajdziesz odpowiednią firmę w danej tematyce.

kata89

Post autor: kata89 » pn mar 02, 2015 11:06 am

Akademia Unity- moze ta firma ci pomoże.

Gość

Post autor: Gość » pn mar 02, 2015 7:27 pm

W dzisiejszych czasach biznesowy rynek oferuje szeroki wybór szkoleń z zakresu różnej tematyki (w zależności od potrzeb danej firmy). Warto zainwestować w szkolenia, gdzie trenerzy nauczą pracowników nie tylko teorii, ale przede wszystkim będą bazowali na praktyce. Wszystko opiera się na pieniądzach, więc za odpowiednią kwotę możliwe jest zorganizowanie szkolenia z cateringiem, integracją i innymi "bajerami" :D A jeśli chodzi o to, gdzie czegoś takiego szukać, to ciężko mi cokolwiek polecić ze względu na nieznajomość Twojej lokalizacji.

Maria_Antonina

Post autor: Maria_Antonina » pn mar 02, 2015 7:30 pm

W dzisiejszych czasach biznesowy rynek oferuje szeroki wybór szkoleń z zakresu różnej tematyki (w zależności od potrzeb danej firmy). Warto zainwestować w szkolenia, gdzie trenerzy nauczą pracowników nie tylko teorii, ale przede wszystkim będą bazowali na praktyce. Wszystko opiera się na pieniądzach, więc za odpowiednią kwotę możliwe jest zorganizowanie szkolenia z cateringiem, integracją i innymi "bajerami" :D A jeśli chodzi o to, gdzie czegoś takiego szukać, to ciężko mi cokolwiek polecić ze względu na nieznajomość Twojej lokalizacji.

najkach

Post autor: najkach » wt mar 03, 2015 8:17 am

Zależy kto i czego potrzebuje. U nas szef zdecydował się na pakiet szkoleń z obsługi klienta dla naszych handlowców, bo raz do roku stara się nas gdzieś wysyłać. Nie wiem ile zapłacił, ale ludzie którzy byli na kursach byli bardzo zadowoleni.

ruda08

Post autor: ruda08 » czw mar 26, 2015 1:23 pm

A może tak szkolenie w otoczeniu przyrody. Jakiś hotel ze stadniną koni, miejscem na gry zespołowe - to dobrze integruje grupę. Szkolenie można by prowadzić na świeżym powietrzu, łatwiej wtedy zapamiętać, milej słuchać.

paracetamol

Re:

Post autor: paracetamol » wt cze 06, 2017 6:26 am

EkoEryka80 pisze:
pn lut 23, 2015 5:53 pm
Jest mnóstwo różnych firm które zajmują sie typowo organizowaniem szkoleń w każdej tematyce, zapewniając przy tym nocleg
No właśnie, wybierając miejsca na noclegi robotnicze, warto spojrzeć na http://delegacje-24.pl/

Danka_Wolna

Re: Szkolenia pracowników

Post autor: Danka_Wolna » ndz lip 30, 2017 3:58 pm

Powiem tak- kiedyś wydawałam mnóstwo kasy na szkolenia dla pracowników. I to wszystko to są pieniądze wyrzucone w błoto!! Zatrudniałam ludzi szybko, bez namysłu, bo nie miałam czasu przeprowadzić szczegółowej i wnikliwej rekrutacji. W końcu postanowiłam raz zrobić pewien eksperyment, i sprawdzić czy rekrutacja pracowników kraków pomoże mi wybrać takich ludzi, którzy sami będą zmotywowani do pracy. I tak się stało, że już od ponad roku korzystam z ich usług :D pracownicy są selektywnie wybrani, chcą pracować i nie mam już tylu problemów w firmie!

amos

Re: Szkolenia pracowników

Post autor: amos » wt sie 08, 2017 4:52 am

Oczywiście. Takich firm jest mnóstwo. Myślę, że to świetny pomysł, zważając na to jak duże znaczenie integracja ma, co efektywności pracy i lojalności wobec firmy.

Odpowiedz