Witamy na Forum Polonii w Dallas!

prezent dla chrześniaka

Na kazdy temat...... Czyli wszystko co ci spac nie daje albo lezy na watrobie ;-)

Moderator: kris_k

amlon

Re: prezent dla chrześniaka

Post autor: amlon » śr lis 08, 2017 2:51 pm

może jakiś złoty medalik? taki prezent jest bardzo dobry

Jasna

Post autor: Jasna » pt lis 10, 2017 2:37 pm

Ale to ma byc prezent na chrzest czy dla starszego chrześniaka? Bo jak np na chrzest to mogę Ci podrzucić pomysł z kupnem spersonalizowanego misia. Znam świetny sklep z misiami dla niemowląt - to Galeria Bukowski (można zamówić u nich misia przez internet albo kupić w sklepie stacjonarnym na Siennej w Krakowie). Wykonują misie z atestowanych materiałów, które sa bezpieczne nawet dla najmłodszych dzieci. Wszystkie misie robione są ręcznie. W Galerii możecie zamówić misia o dowolnej wielkości, kolorze futerka a nawet w modnym ubranku! To naprawdę wspaniały i niecodzienny prezent.

Otter

Post autor: Otter » pt lis 10, 2017 3:53 pm

Tak to prawda, ze klocki są najlepszym przyjacielem każdego dziecka i najlepszym prezentem :) Moje po prostu uwielbiają zabawy lego classic . Zawsze znajdują jakiś pomysł żeby coś zbudować

wspomnieniajakzbajki

Post autor: wspomnieniajakzbajki » wt lis 21, 2017 2:43 am

a może ręcznie robiony album na zdjęcia z Chrztu lub pudełeczko exploding box jako świetny pomysł wręczenia pieniążków?
Zapraszam https://www.facebook.com/wspomnieniajakzbajki/

Rodan_Ptak_Śmierci

Post autor: Rodan_Ptak_Śmierci » wt lis 21, 2017 3:49 am

Taki album może być całkiem fajną pamiątką.

Rennia32

Post autor: Rennia32 » wt lis 21, 2017 6:39 am

Ja wspólnie z resztą gości złożyłam się na porządny fotelik samochodowy. Oczywiście większą część pieniędzy włożyłam ja w ten zakup.

cary

Post autor: cary » wt lis 21, 2017 12:17 pm

A może piękny album ? https://www.albumyfoto.pl/albumy-dzieciece.html zobacz jakie cuda można kupić, skomponować, moim zdaniem to piękny prezent, bardzo głęboki i przemyślany.Nie kolejna rzecz która zostanie rzucona w kąt zapomniana, a przedmiot który będzie miał wartość sentymentalną i będzie do niego wracał.

jjusti18

Post autor: jjusti18 » wt gru 05, 2017 8:03 am

A teraz mamy święta za kilkanaście dni, to może warto zakupić list od Mikołaja z ręcznie wykonaną pieczatką? Znalazłam świetną opcję tutaj www.listymikolaja.pl . Możemy wybrać wzór oraz treść i ją spersonalizować. Według mnie może być to zaskakujący prezent. A wy co o tym sądzicie?

pong

Post autor: pong » pn sty 08, 2018 4:42 am

Prezent dla chrześniaka to nie może być byle co, ale można kupić cały zestaw jakiś fajnych gadżetów..

angela

Post autor: angela » pt sty 12, 2018 10:22 am

Jeżeli to prezent na chrzciny lub roczek to polecam kocyk https://maylily.pl/pl/ Sklep ma szeroki wachlarz najróżniejszych kocyków o prześlicznym designie. Nawet zauważyłam, że mają wyjątkowe kocyki dla dorosłych. Także możesz zakupić również coś dla siebie. Niewątpliwie piękne produkty polskie i wyszukany design.

lenka12

Post autor: lenka12 » pn sty 22, 2018 5:39 am

Ja bym raczej zdecydowała się na coś, co będzie pamiątką dla dziecka przez długie lata. Może coś ze strony http://dewocjonalia-roza.pl/? W końcu chrzciny to taka religijna uroczystość więc myślę, że prezent też mógłby być z tym związany. Oczywiście ostateczna decyzja należy do Was.

plet

Post autor: plet » pn sty 22, 2018 2:45 pm

myślicie, że mój chrześniak ucieszy się z nowego tableta?

Mateo 77

Post autor: Mateo 77 » śr lut 14, 2018 3:42 pm

Do prezenty finansowego na pewno warto dołożyć jeszcze coś. Chrzest jest chwilą, gdy człowiek włącza się do wspólnoty kościelnej, dlatego warto podarować mu wybrane przez Was dewocjonalia. Zawsze dobrym wyborem są obrazy święte. W https://www.meritohurt.pl/obrazy-swiete.html sami możecie wybrać, który z nich będzie najlepszym wyborem.

apli
Kontaktowanie:

Post autor: apli » czw lut 15, 2018 6:06 am

może ciekawym wyjściem będzie na przykład jakiś bon do sklepu z elektroniką?

konwalia95

Post autor: konwalia95 » czw lut 15, 2018 8:43 am

A ja ostatnio słyszałam o super pomyśle na prezent dla małego konesera :D Dla dziecka jakaś typowa zabawka, jest dużo sklepów z zabawkami, ale do rąk rodziców wręczyć whisky! :D Taką porządną, która z czasem będzie coraz lepsza. No i dołączyć do niej jakąś karteczkę z napisem żeby trunek otworzyć dopiero w wieku 18 lat młodego :D

Odpowiedz