Witamy na Forum Polonii w Dallas!

sklep z częściami samochodowymi

Na kazdy temat...... Czyli wszystko co ci spac nie daje albo lezy na watrobie ;-)

Moderator: kris_k

SUPERELVIA2465

sklep z częściami samochodowymi

Post autor: SUPERELVIA2465 » pn lis 24, 2014 1:50 pm

Witam wszystkich na forum ... mam pytanie, zjechałem na kilka dni do polski swoim autem i oczywiście pech chciał że auto się zepsuło a za kilka dni muszę wracać, potrzebuje kilku części głównie chodzi mi o poduszkę pod silnikiem... pytałem w dwóch sklepach u siebie ale nie mają muszą zamówić trzeba czekać kilka dni, a poza tym wydaje mi się dość droga, dlatego pomyślałem że sam poszukam w jakimś sklepie online z częściami... może macie jakiś sprawdzony w którym znajdę wszystko czego potrzebuję i oczywiście szybko przyślą

Lael83

Post autor: Lael83 » pn lis 24, 2014 1:55 pm

Nie wiem, czy przez internet będzie szybciej. Poza tym musisz wiedzieć dokładnie jaki rozmiar i model poduszki potrzebujesz. Ja na Twoim miejscu zleciłbym to mechanikowi. Inną kwestią jest to, że czy zamówione przez internet części będą dobrej jakości. Nie chcesz przecież, żeby za jakiś czas spadł Ci silnik, po poduszka była felerna. Nikt nie wie co za kit wciskają w tych internetowych sklepach.

EcoMarguerita98

Post autor: EcoMarguerita98 » pn lis 24, 2014 3:05 pm

Nie ryzykowałbym z zakupem takiej części przez internet. jakieś elementy wyposażenia auta owszem można zakupic w sieci jednak tutaj jak najbardziej profesjonalny serwis. jeśli trafisz do dobrego mechanika to już na drugi dzień będzie poduszka w warsztacie i chwila moment w Twoim aucie.

ecotrista2634

Re: sklep z częściami samochodowymi

Post autor: ecotrista2634 » pn lis 24, 2014 4:17 pm

SUPERELVIA2465 pisze:Witam wszystkich na forum ... mam pytanie, zjechałem na kilka dni do polski swoim autem i oczywiście pech chciał że auto się zepsuło a za kilka dni muszę wracać, potrzebuje kilku części głównie chodzi mi o poduszkę pod silnikiem... pytałem w dwóch sklepach u siebie ale nie mają muszą zamówić trzeba czekać kilka dni, a poza tym wydaje mi się dość droga, dlatego pomyślałem że sam poszukam w jakimś sklepie online z częściami... może macie jakiś sprawdzony w którym znajdę wszystko czego potrzebuję i oczywiście szybko przyślą
Możesz spróbować zamówić przez internet. I nie zgodzę się z moimi przedmówcami, że jakość takich elementów jest wielką niewiadomą... Takie sklepy internetowe (nie mówię o allegro) też muszą zachowywać pewne standardy, bo konkurencja jest spora i jeśli będą sprzedawać buble, to klienci zrobią im antyreklamę i obsmarują w sieci. Natomiast jeśli będą zadowoleni, to polecą sklep dalej i interes będzie się nadal kręcił :)

Ja po niemiłych przygodach z mechanikami i zawyżonymi cenami wymienianych części, zamawiam na własną rękę w sklepie http://motoneo.pl/o-nas/.
Ostatnio zmieniony pt lis 28, 2014 4:51 am przez ecotrista2634, łącznie zmieniany 1 raz.

DrKizzy99

Post autor: DrKizzy99 » wt lis 25, 2014 2:11 pm

zakup poduszki może być trochę ryzykowny pod względem czy kupisz właściwą ale jak zadzwonisz albo napiszesz maila do sprzedawcy to myślę że będzie spoko. poza tym sklepom w necie zależy na dobrej opinii. jak zależy Ci na czasie to próbuj na szrotach ale to raczej na chwilę można założyć

alayna71

Post autor: alayna71 » śr lis 26, 2014 5:18 am

Też mi się wydaje, że kluczem do rozwiązania sprawy będzie rozmowa ze sprzedawcą części. Czy w sklepie internetowym, czy w stacjonarnym - to nie ma znaczenia, bo w żadnym nikt nie będzie zaglądał Ci pod maskę. To zrobi mechanik. Możesz zapytać się mechanika, jakie parametry ma spełniać ta poduszka i zamówić przez internet. Myślę, że większość mechaników zamawia części ze sklepów internetowych, więc nie ma obawy co do jakości.

empireofmind

Post autor: empireofmind » sob lis 29, 2014 2:54 am

U mnie nie ma żadnych problemów z kupowaniem cześci samochodowych przez internet. Dodatkowo ostatnio nawet szukałem części do traktora ursus c 355 i również nie było kłopotu, by je dostać przez internet. Dlatego właśnie ja bym jakoś nie straszył tym internetem, że tam są sami oszuści.

MAXIMUS

Post autor: MAXIMUS » czw sty 08, 2015 6:33 am

Ja bym nie ryzykował z zakupem przez internet. Jednak sprawdzona część na miejscu jest najlepsza. Jak już jesteśmy w temacie rozwalających się samochodów to chciałbym wam polecić profesjonalną pomoc drogową z Warszawy. http://www.pomoc-drogowa.waw.pl/holowanie_warszawa.html . Gdybyście mieli problemy właśnie w okolicach naszej stolicy to oni na pewno wam pomogą w sposób bardzo rzetelny. Mój ojciec ostatnio skorzystał z ich usług bo był u lekarza w Warszawie i udało mu się wrócić tego samego dnia domu, właśnie dzięki tej firmie.

najkach

Post autor: najkach » czw lut 19, 2015 3:29 am

Niektóre serwisy podejmujące się naprawy samochodów w Katowicach kupują też od razu części i wystawiają po prostu większy rachunek po naprawie jeśli klient nie ma czasu albo po prostu sobie życzy zamówienia.

dalleko

Post autor: dalleko » śr lut 25, 2015 1:57 am

A czy można gdzieś znaleźć części do traktorków sam? Szukam, szukam i znaleźć nie mogę.

liczi

Post autor: liczi » śr lut 25, 2015 8:03 am

A allegro albo jakieś ogłoszenia?

mikolfh

Post autor: mikolfh » pn paź 12, 2015 3:01 pm

Raczej polecam sprawdzone sieciówki jak na przykład intercars, gordon, motoricus. Z allegro byłbym ostrożny.

daleka

Post autor: daleka » pt paź 30, 2015 5:49 am

dalleko pisze:A czy można gdzieś znaleźć części do traktorków sam? Szukam, szukam i znaleźć nie mogę.
Takie części znajdziesz na Sprzedajemy.pl maszyny budowlane i rolnicze. To bezpłatny portal w przeciwieństwie do wielu innych, więc jest dużo ofert. Ani sprzedający, ani kupujący nic nie płacą.

marzenloka

Post autor: marzenloka » pt paź 30, 2015 5:57 am

Wiem czym, czy wiecie, ale w Krakowie opony zimowe kupicie w top-autoserwis.pl. Jest to jeden z lepszych warsztatów, gdzie możecie podjechać także na wulkanizację. Na swojej stronie mają wypisane ceny opon, możecie je sobie sprawdzić.

Romeq77

Re: sklep z częściami samochodowymi

Post autor: Romeq77 » wt maja 24, 2016 6:03 pm

Ja bym nie ryzykował niepewnymi ruchami, w stylu kupno używanych opon, bo może się to bardzo źle skończyć. Najlepiej zajrzeć do http://opony-ekspert.pl/nasza-firma.html i zaopatrzyć się w odpowiednie dla Was opony. Sprawdźcie sami ten temat i wybierzcie mądrze. Z samochodami nie ma żartów.

Odpowiedz