Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Obróbka metali

Na kazdy temat...... Czyli wszystko co ci spac nie daje albo lezy na watrobie ;-)

Moderator: kris_k

Dodrio

Obróbka metali

Post autor: Dodrio » czw kwie 19, 2018 3:36 am

Witam
Moze polecicie mi najlepszy sposób na obróbkę metali. Muszę wykonać kilka prac koło domu i zastanawiam się jakim sposoboem pociąć stal. Wpadłem na pomysł aby powierzyc pracę tym specjalistą http://www.laser.fabryka4x4.pl którzy oferują różne metody ciecia stali.

Rubeus

Re: Obróbka metali

Post autor: Rubeus » czw kwie 26, 2018 4:16 am

Tym specjalistą? Język polska trudna język. :roll:

enfe

Post autor: enfe » czw kwie 26, 2018 5:16 am

znacie kogoś kto profesjonalnie zajmuje się obróbką?

Kruck

Post autor: Kruck » pt maja 11, 2018 2:24 am

hmm, a może zapytać w jakiejś firmie zajmującej się blachami? Znajomy kupował ostatnio kątownik nierównoramienny tutaj, być może oni będą mieć informacje na ten temat>

Mateo 77

Post autor: Mateo 77 » sob lip 14, 2018 1:29 pm

Normalna sprawa. W takich kwestiach powinno się stosować sprawdzone rozwiązania. Przecież każdy przedsiębiorca ma świadomość tego, że lepiej od razu zainwestować w porządne materiały, niż później liczyć straty. Z całą pewnością takie rzeczy jak pasy ścierne, powinniście brać z http://www.pasyscierne.pl/oferta/wlokninowe W perspektywie ta jakość sama się obroni, co korzystnie wpłynie na Wasze finanse.

Carol78

Post autor: Carol78 » ndz lip 15, 2018 5:21 pm

A jakich narzędzi używacie do obróbki stali? Ja ostatnio kupiłem urządzenie polerujące i zastanawiam się gdzie kupić do niego wysokiej jakości tarcze. Kolega polecił mi sklep martinno-abrasives.pl ponoć mają tam wszelkie materiały ścierne odpowiednie do obróbki wykończeniowej materiałów wszelkiego rodzaju. Z tego co dowiedziałam się oferują wytrzymałe i wydajne tarcze, jak też inne wyroby. Myślę, ze arot tm zajrzeć.

enmak

Post autor: enmak » ndz lip 15, 2018 5:50 pm

Nie wiem czy to dobra opcja...

sylwek22

Post autor: sylwek22 » pn lip 16, 2018 12:03 am

Zawsze najlepiej każdą pracę polecić specjaliście według mnie.Bo są takie roboty jak np. obróbka metali że samemu nie da rady.

kabix179

Post autor: kabix179 » pn lip 30, 2018 10:13 am

Ja na obróbce metali ani ogólnie mówiąc na CNC to się nie znam. Wiem jednak, że nie jest to tania usługa. Dlatego jeżeli potrzebujesz porady ze sprawdzonego źródła informacji to zachęcam do zapoznania się z Kompedium wiedzy o pożyczkach. Myślę, że jest to idealne rozwiązanie. :)

Marekks

Post autor: Marekks » ndz wrz 23, 2018 8:58 am

Przy obróbce metali najważniejsza jest jakość sprzętu która będzie w stanie realizować pełne zlecenia z dużą dokładnością oraz odpowiednią wydajnością. Na szczęście my nie musimy się o to martwić, ponieważ praktycznie cały park maszyn który posiadamy w firmie oparty jest na TBI i z perspektywy mogę śmiało powiedzieć, że był to słuszny wybór. Pomimo czasami naprawdę dużej ilości zleceń wydajność nie spada, a do tego nie mamy żadnych problemów co do współpracy z ich serwisantami. Dokładni i rzetelni fachowcy, którzy zawsze służą dobrą radą i odpowiednio wykonanymi naprawami.

KaToWiK

Post autor: KaToWiK » ndz wrz 23, 2018 9:31 am

Fakt, bez dobrego sprzętu to nigdzie nie ma roboty ^^

anulka77

Post autor: anulka77 » pt paź 05, 2018 1:58 pm

Ja ze swojej strony mogę podrzucić namiar na firmę, która zajmuje się cięciem i gięciem blach https://zaginamy.pl/ . Na rynku istnieją już od dłuższego czasu, mają grono swoich zaufanych więc o czymś musi to świadczyć. Trzymają się terminów, oferują rozsądne ceny, czego chcieć więcej. Warto rzucić sobie okiem na ich stronę.

Odpowiedz