Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Twardy dowód na grzeszność mojej oblubienicy

Na kazdy temat...... Czyli wszystko co ci spac nie daje albo lezy na watrobie ;-)

Moderator: kris_k

katarzyna.j

Twardy dowód na grzeszność mojej oblubienicy

Post autor: katarzyna.j » śr mar 07, 2018 5:50 am

Witajcie wszyscy!
Od pewnego czasu, mam pewne wątpliwości dotyczące wierności mojejżony. Szanuję ją z całego serca, lecz ostatnie wydarzenia w naszym wspólnym życiu bardzo mocno nadwyrężyły moje zaufanie do jej osobistych pragnień. Biorąc pod uwagę fakt, że jestem człowiekiem zawalonym pracą, często wyruszam na delegacje w dalekie rejony Polski, a czasem nawet i za granicę, przez pewny okres czasu nie ma mnie w pokoju. Czy sądzicie, że to wystarczający powód do tego, aby ukochana czuła się niedoceniona? Jak dotąd nie mam żadnych twardych dowodów na potwierdzenie mojej tezy, to tylko czyste przypuszenia, choć istotnie jakiś zupełnie podejrzany mi mężczyzna zaczął się niedawno pojawiać wokół naszego domu i ogólnie jakoś często widuję go w okolicy mojej wybranki. W chwili obecnej myślę czy bezprzewodowa kamera na cokolwiek się zdadzą w mojej dramatycznej sytuacji. Jestem zdesperowany, jednak oprócz tego wnioskuję, że sklep szpiegowski pomoże mi definitywnie zakończyć ten naglący problem. Z góry dziękuję wszystkim współodczuwającym za wszystkie dobre rady.