Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Doradztwo biznesowe - czy warto?

Na kazdy temat...... Czyli wszystko co ci spac nie daje albo lezy na watrobie ;-)

Moderator: kris_k

koziel.wojciech.86

Doradztwo biznesowe - czy warto?

Post autor: koziel.wojciech.86 » śr mar 07, 2018 4:23 am

Cześć wszystkim!

Dostałem propozycję nowej pracy. Rozważam nad przyjęciem tej oferty, ponieważ nie wiem czy mam kwalifikację do takiej pracy. Firma zajmuję się modelowaniem procesów. Moje zwiątpienie wynikają z tego, że nigdy nie pracowałem w takiej firmie i nie mam doświadczenia na takie stanowisko. Co byście zrobili w takim przypadku? Proszę o jakiekolwiek sugestie.

messi

Re: Doradztwo biznesowe - czy warto?

Post autor: messi » pt kwie 27, 2018 3:48 am

Najmodniejszy ostatnimi czasy jest oczywiście coaching biznesowy. Firmy korzystają z pomocy trenera biznesowego w sytuacji, gdy np. mają problemy finansowe, jeżeli spada efektywność i obniża się ilość generowanych zysków. Doradztwo biznesowe pomaga rozwiązywać problemy firm ale najważniejsze to znaleźć dobrego trenera, który przekaże merytoryczną i fachową wiedzę z dziedziny biznesu. Ja Wam mogę polecić Pana Rafała: http://www.rafalszrajnert.pl/ . Koniecznie się z Nim skontaktujcie!

sike

Post autor: sike » pt kwie 27, 2018 7:00 am

wydaje mi się, że jak najbardziej warto :) nigdy nie można żałować takich rzeczy

kasiawinslet

Post autor: kasiawinslet » pt kwie 27, 2018 5:23 pm

Jeżeli firma chce Cię szkolić, to w sumie nie ma się nad czym zastanawiać :)

Knut56

Post autor: Knut56 » śr maja 16, 2018 2:47 am

Zdecydowanie warto się szkolić. Ja na przykład już od dawna myślę o tego rodzaju biznesowych szkoleniach, tylko do tej pory jakoś czasu na ich odbycie nie było. Ale muszę się zmobilizować jeszcze przed nowym sezonem.

remik90

Post autor: remik90 » wt maja 29, 2018 6:24 am

Zdecydowanie doradztwo biznesowe to teraz bardzo modny temat dla firm. Pomoc coacha potrafi poprawić wiele procesów typu zarządzania personelem, współpracy z Klientem, poprawy rentowności przedsiębiorstwa etc. Najważniejsze, że coach przygotowuje odpowiednie procedury i narzędzia wspomagające zarządzanie, a wszystko jest uszyte na miarę specjalnie dla Twojej firmy. Chętnie polecę Ci świetnego fachowca w dziedzinie treningów biznesowych: http://www.rafalszrajnert.pl/ . Koniecznie zwróć się do niego o pomoc.

kasiawinslet

Post autor: kasiawinslet » wt maja 29, 2018 6:44 am

Jeżeli lubisz pracować z ludźmi i masz dar przekonywania, to jasne, że tak :)

Odpowiedz