Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Wieczór Panieński

Na kazdy temat...... Czyli wszystko co ci spac nie daje albo lezy na watrobie ;-)

Moderator: kris_k

Dziewczyna23

Wieczór Panieński

Post autor: Dziewczyna23 » śr sty 31, 2018 12:45 pm

Hej. Stoję przed ogromnym wyzwaniem, mianowicie muszę zorganizować dla mojej koleżanki wieczór Panieński. Ostatni dzień wolności musi zapamiętać na zawsze i wspominać z uśmiechem. Inna koleżanka podsunęła mi propozycję, abym wynajęła profesjonalnego striptizera. W naszym mieście znalazłam http://www.mateusztanczy.pl/ . Co uważacie o tym pomyślę?

mimi9

Re: Wieczór Panieński

Post autor: mimi9 » pn kwie 09, 2018 3:11 am

Myślę, że to całkiem niezły pomysł, takie atrakcje zazwyczaj cieszą się powodzeniem na wieczorach panieńskich. Koniecznie jednak trzeba pomyśleć również o ozdobach - dekoracje na wieczór panieński możesz zamówić na przykład w sklepie Happenings.pl - mają tam całkiem szeroką ofertę, zabawne balony, serwetki, słomki do napojów i wiele innych ;) Na pewno takie rzeczy przydadzą się na tego typu imprezie ;)

Maciekk88

Post autor: Maciekk88 » pn kwie 09, 2018 5:04 am

Moim zdaniem warto pomyśleć o czymś wyjątkowym jak np. wieczór za granicą :)

panienkaa

Post autor: panienkaa » wt maja 08, 2018 2:58 am

za granicą wieczór panieński to za drogo wychodzi. Mamy z dziewczynami jechać na panieński do Krynicy Zdrój ( w góry). Starsza mówiła że apartament Halna Residence zarezerwowała. Z ciekawości aż sobie zerknęlam jak to tam wygląda no i powiem, że warunki jak za taką cenę super

Konrad25

Post autor: Konrad25 » wt maja 08, 2018 3:19 am

Ja na szczęście jestem facetem i mnie to nie obchodzi :P

Klotie32

Post autor: Klotie32 » wt maja 08, 2018 7:14 am

Mój wymarzony wieczór miał miejsce na Cyprze. Bardzo miło to wspominam.

meggy

Post autor: meggy » wt maja 08, 2018 10:18 am

Wydaje mi się, że na Wieczorze Panieńskim to podstawa! :D

Gość

Post autor: Gość » pt maja 11, 2018 2:40 am

A może zorganizować jakąś super mega imprezę i zatrudnić do pomocy na przykład taką firmę od organizacji wydarzeń jak ta z Katowic. Być może jest to jakaś droga do urozmaicenia takiego wieczoru i sprawienia, że będzie on niezapomniany dla wszystkich.

Ailis

Post autor: Ailis » ndz maja 20, 2018 6:18 am

Ciekawe pomysłu, muszę zerknąć na wasze propozycje. Sama jestem na etapie szykowania wieczoru panieńskiego i jeszcze nie mam żadnego pomysłu. Na pewno będę chciała to wszystko zorganizowac w tym barze http://therootsbar.com/#section-gallery . Bo to jedyne miejsce które jest idealne na taki wieczór, bo już byłam na jednym wieczorze tam. Ale muszę się zastanowić nad jakimiś atrakcjami, a tu mam większy problem.

Odpowiedz