Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Polskie firmy meblowe w Dallas?

Na kazdy temat...... Czyli wszystko co ci spac nie daje albo lezy na watrobie ;-)

Moderator: kris_k

Mike82
Kontaktowanie:

Polskie firmy meblowe w Dallas?

Post autor: Mike82 » śr lip 16, 2014 2:35 am

A tak z ciekawości spytam, jak w Dallas jest z aktywnością polskich producentów mebli? Wiem, że na przykład firma Forte jest dosyć aktywna na rynkach zagranicznych.

Ramona23
Kontaktowanie:

Post autor: Ramona23 » śr lip 16, 2014 5:17 am

ja nic takiego nie słyszałam więc pewnie nie jest z tym za dobrze...

innocenty126

Post autor: innocenty126 » sob lut 14, 2015 2:23 pm

Mnie także nic takiego nie obiło się o uszy... Choć to ciekawe, przecież Polonia jest tu dość dużą grupą, a i w Polsce producenci mebli są dość dobrzy... Moje mieszkanie było jednak w pełni umeblowane, więc takie informacje nie były mi potrzebne.

Wioleta67

Re: Polskie firmy meblowe w Dallas?

Post autor: Wioleta67 » czw mar 08, 2018 4:49 am

A mój mąż robi meble sam :) Hobbistycznie :) Ostatnio nawet zamówił specjalne uchwyty magnetyczne neodymowe z otworem pod cylindryczny łeb śruby - tak się to nazywa :) Po co? Nie mam pojęcia, ale szafki się trzymają i mają specjalne zaczepy, że i łatwo można je rozmontować do mycia :)

Concetta

Re: Polskie firmy meblowe w Dallas?

Post autor: Concetta » wt lip 24, 2018 5:30 am

Tutaj wypada pogratulować. Mój raczej nie podjąłby się wykonania mebli własnoręcznie, ale jeżeli jakimś sposobem udałoby mi się go na to namówić, na pewno wybralibyśmy takie elementy wykończenia jak funkcjonalne uchwyty meblowe firmy TCO http://www.tco.com.pl/akcesoria-meblowe/uchwyty . Są one idealnym połączeniem estetyki i najwyższej jakości wykonania, zabezpieczone przed uszkodzeniami mechanicznymi. Do wyboru mamy tutaj wiele modeli w różnych odcieniach i jestem pewne, że nadadzą one meblom bardzo ciekawy charakter.

Odpowiedz